20.05.2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś przypada uroczystość Zesłania Ducha Świetego, który pragnie przychodzić do ludzkich serc, aby zapalić w nich ogień swojej miłości. W naszej parafii obchodzimy uroczystość I Komunii św. Ministranci po Mszach św. zbierają ofiary na Dom Księży Emerytów w Andrychowie.

  1. W poniedziałek obchodzimy święto NMP Matki Kościoła. Obchodzimy w tym dniu Misyjny Dzień Chorych. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na Dom Matki i Dziecka. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W sobotę 26 maja modlimy się za wszystkie matki z okazji ich święta. Ks. Bp Roman Pindel udzieli w tym dniu w kościele katedralnym diakonom naszej diecezji święceń kapłańskich.

  1. We wtorek 22 maja przypada 23 rocznica pobytu papieża Jana Pawła II na terenie naszej diecezji w Skoczowie, Bielsku i Żywcu. W czwartek 24 maja udajemy się na dziękczynną pielgrzymkę z dziećmi I Komunijnymi do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Wyjazd o godz. 7.00 z parkingu przy kościele.

  1. W przyszłą niedzielę 27 maja przypada uroczystość Najświętszej Trójcy.

  1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę Parafianom z ul. Zielonej 25-47, a w nadchodzącym tygodniu poproszę o to Parafian z ul. Zielonej 50-66