17.03.2024 -24.03.2024
Niedziela 17.03.2024 r. – 5 Niedziela Wielkiego Postu – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
8.00 1. za + Halinę Czylok od koleżanek córki Bożeny
2. za + Zbigniewa Szymiczek w 6 rocznicę śmierci, córkę Urszulę i Stanisława Wejster
10.30 1. za + Marię i Wiktora Żerdka, + z rodziny Żerdka, Rduch
2. za + Marka Lebioda w 2 rocznicę śmierci, ojca Jana, teścia Czesława, siostrę Marię, brata Pawła i + dziadków z obu stron
16.00 Gorzkie Żale i nauka stanowa dla mężczyzn
Poniedziałek 18.03.2024 r. św. Cyryla Jerozolimskiego
8.00 za + Halinę Czylok od rodziny Kroczek
11.00 Msza św. dla dzieci
18.00 za + Krystynę i Fryderyka Kiełbasa, Zdzisława Kubicę w rocznicę śmierci
Wtorek 19.03.2024 r. – uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP
8.00 za + Juliana Maślanka od rodziny Gumulak z Wieprza
11.00 Msza św. dla dzieci
18.00 za + Danutę Krzempek od rodzin Zamojski, Farana i Staniek
Środa 20.03.2024 r. – ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH
8.00 Msza św. do Miłosierdzia Bożego za chorych i cierpiących Parafian
11.00 Msza św. dla dzieci
18.00 1. za żywych i zmarłych Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci
2. za + Zbigniewa i Irenę Gaszczyk w rocznicę śmierci, + Józefa Gaszczyka, Edwarda Gabryś i dusze opuszczone
Czwartek 21.03.2024 r.
17.00 Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego
Piątek 22.03.2024 r.
16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu
17.00 DROGA KRZYŻOWA
17.30 za + Arkadiusza Krzempek w rocznicę śmierci, mamę Danutę Krzempek, + dziadków Jana i Elfrydę Krzempek, Janinę i Szczepana Rusin
Sobota 23.03.2024 r.
17.00 za + Stanisława Węglorz od rodziny Pońc z Cieszyna
Niedziela 24.03.2024 r. – Niedziela Palmowa
8.00 za + Tadeusza Pryczek, żonę Herminę, syna Mirosława i + z rodziny
10.30 za + Franciszka Gawlas w 6 rocznicę śmierci, Helenę i Ludwika Szczypka, Genowefę Hercog, Bronisława Kożdoń, + z rodziny Gawlas i Szczypka
15.00 Gorzkie Żale i kazanie pasyjne
===============================================
10.03.2024 – 17.03.2024
Niedziela 10.03.2024 r. – 4 Niedziela Wielkiego Postu
8.00 za + Danutę Krzempek od Urszuli i Rafała z rodziną
10.30 za + rodziców Tadeusza i Zofię Zgłobickich z okazji urodzin, za + z rodzin Zgłobicki, Trzeciak, + dziadków z obu stron
15.00 Gorzkie Żale i kazanie pasyjne
Poniedziałek 11.03.2024 r.
17.00 za + Emilię i Antoniego Gaszczyk, zięcia Franciszka, wnuka Mariusza Zorychta, zięcia Karola Penkala, za + z rodzin Gaszczyk i Grygierek
Wtorek 12.03.2024 r.
8.00 za + Gertrudę i Huberta Glanc, + rodziców i teściów, Olgę i Antoniego Malich, + z rodziny Glanc i Białecki
Środa 13.03.2024 r.
17.00 za + Bronisławę Grygierek, męża Edwarda, + z rodziny Pysz i Grygierek
Czwartek 14.03.2024 r.
17.00 za + Danutę Krzempek od Jadwigi i Józefa Trojok
Piątek 15.03.2024 r.
16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu
17.00 DROGA KRZYŻOWA
17.30 za + Jana Kraśniewicz w rocznicę śmierci, żonę Natalię i zięcia Andrzeja Kubowicz
Sobota 16.03.2024 r.
17.00 za + Dorotę Małek w rocznicę śmierci
Niedziela 17.03.2024 r. – 5 Niedziela Wielkiego Postu – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
8.00 1. za + Halinę Czylok od koleżanek córki Bożeny
2. za + Zbigniewa Szymiczek w 6 rocznicę śmierci, córkę Urszulę i Stanisława Wejster
10.30 1. za + Marię i Wiktora Żerdka, + z rodziny Żerdka, Rduch
2. za + Marka Lebioda w 2 rocznicę śmierci, ojca Jana, teścia Czesława, siostrę Marię, brata Pawła i + dziadków z obu stron
16.00 Gorzkie Żale i nauka stanowa dla mężczyzn
===========================================