Intencje mszalne

1.12.2019

Niedziela 1.12.2019 r. – 1 Niedziela Adwentu

  8.00  za  + Pawła Pruś od cioci Ireny z Miechowa

10.30  za + Helenę Staniek od Marii i Alojzego Staniek

Poniedziałek 2.12.2019 r.

17.00  RORATY: za + Antoniego Krzemińskiego w 25 rocznicę śmierci,

           syna Andrzeja i Annę Krzemińską

Wtorek 3.12.2109 r. – św. Franciszka Ksawerego

  8.00  za + Pawła Pruś od całej rodziny z Zagości

Środa 4.12.2019 r. – św. Barbary

  9.00  Msza św. do św. Barbary za wszystkich górników i ich rodziny,

           i wszystkich pracowników przemysłu węglowego

17.00  RORATY: za + Kazimierę Matuszek w 5 rocznicę śmierci i męża Kazimierza

Czwartek 5.12.2019 r.- I czwartek miesiąca

17.00  RORATY: za + Helenę Staniek od rodziny Pisek

Piątek 6.12.2019 r. – św. Mikołaja – I piątek miesiąca

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

16.45  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.00  RORATY: za + Stefanię Labza, + męża, rodziców i brata

Sobota 7.12.2019 r. – I sobota miesiąca

  8.00  Msza św. w intencji czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 3)

17.00  za + Wincentego Szlachta, żonę Annę, + rodziców i siostrę

Niedziela 8.12.2019 r. – 2 Niedziela Adwentu

  8.00  za + Krystynę Pawlik

10.30  za + Bogusławę Wituła, + z rodziny Tomaszek i Wituła

           chrzest: Franciszek Wieczorek

24.11.2019

Niedziela 24.11.2019 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  8.00  za + Teresę Gałuszka w 4 rocznicę śmierci, syna Jacka, brata Andrzeja, + rodziców i teściów, Szwagra Jerzego i Ludwika Ogierman

10.30  za + Bronisławę Jaranowską, + z rodziny Jaranowski, + teścia Zbigniewa Zatorski i za + z rodziny Zatorski

Poniedziałek 25.11.2019 r. – św. Katarzyny Aleksandryjskiej

17.00  za + Annę Drabik, męża Józefa, syna Józefa i + z rodziny

Wtorek 26.11.2019 r.

  8.00  za + zalecanych

Środa 27.11.2019 r.

17.00  za + Marię Ogierman, męża Szymona, wnuka Grzegorza, Weronikę i Stanisława Laasa

Czwartek 28.11.2019 r.

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

Piątek 29.11.2019 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + rodziców Michała i Helenę Madziar w rocznicę śmierci, + dziadków z obu stron, za + z rodzin Adamczyk i Madziar

Sobota 30.11.2019 r. – św. Andrzeja Apostoła

17.00  za + Andrzeja Kubowicz i teścia Jana

Niedziela 1.12.2019 r. – 1 Niedziela Adwentu

  8.00  za  + Pawła Pruś od cioci Ireny z Miechowa

10.30  za + Helenę Staniek od Marii i Alojzego Staniek

17.11.2019

Niedziela 17.11.2019 r. – 33 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Stanisława Kanika w rocznicę śmierci i za + z rodziny

10.30  za + Agnieszkę Wawrzyczek w 10 rocznicę śmierci, męża Wilhelma

           i Zygfryda Spora w 5 rocznicę śmierci

Poniedziałek 18.11.2019 r. – Bł. Karoliny Kózkówny

17.00  za + Bronisława Stuchlik w 3 rocznicę śmierci, za + z rodziny

          Stuchlik i Kufieta

Wtorek 19.11.2019 r. – Bł. Salomei

  8.00  za + zalecanych

Środa 20.11.2019 r. – św. Rafała Kalinowskiego

17.00  za + Rafała Strządała w 3 rocznicę śmierci

Czwartek 21.11.2019 r. – wspomnienie Ofiarowania NMP

17.00  za + Martę Mrowiec w 6 rocznicę śmierci, męża Józefa i synową Felicję

Piątek 22.11.2019 r. – św. Cecylii

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Wiesławę Paździor w 6 rocznicę śmierci

Sobota 23.11.2019 r.

17.00  za + Marię Czakon w 5 rocznicę śmierci, męża Alojzego, + z rodziny Czakon, Kopel, Spała i Kania

Niedziela 24.11.2019 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  8.00  za + Teresę Gałuszka w 4 rocznicę śmierci, syna Jacka, brata Andrzeja, + rodziców i teściów, Szwagra Jerzego i Ludwika Ogierman

10.30  za + Bronisławę Jaranowską, + z rodziny Jaranowski, + teścia Zbigniewa Zatorski i za + z rodziny Zatorski

10.11.2019

Niedziela 10.11.2019 r. – 32 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Zofię i Alojzego Gunia w rocznicę śmierci,  synów Eugeniusza, Bronisława i Czesława,  synowe Renatę i Halinę, + z rodzin Gunia, Rubys i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  za + Augustyna Balas w 18 rocznicę śmierci, żonę Annę i syna Edwarda

Poniedziałek 11.11.2019 r. – św. Marcina z Tours – Narodowe Święto Niepodległości

8.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aliny Bojda z okazji 82 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Wtorek 12.11.2019 r. – św. Jozafata

 Msza św. za Parafian odprawiana na rekolekcjach kapłańskich

Środa 13.11.2019 r. – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męczenników Polski

17.00  za + Gertrudę Balas, męża Zygmunta i + rodziców z obu stron

Czwartek 14.11.2019 r. – św. Elżbiety Węgierskiej

17.00  za + Jana Kucharczyk i + rodziców

Piątek 15.11.2019 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Mariusza Zorychta od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Bąkowie

Sobota 16.11.2019 r.

17.00  za + Martę Gabryś, męża Pawła, córkę Krystynę, + rodziców z obu stron, Siostrę Helenę i 6 braci

Niedziela 17.11.2019 r. – 33 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Stanisława Kanika w rocznicę śmierci i za + z rodziny

10.30  za + Agnieszkę Wawrzyczek w 10 rocznicę śmierci, męża Wilhelma

           i Zygfryda Spora w 5 rocznicę śmierci

3.11.2019

Niedziela 3.11.2019 r. -31 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Mariusza Zorychta od rodziny Kroczek

10.30  za + Helenę Staniek (30 dniowa)

Poniedziałek 4.11.2019 r. – św. Karola Boromeusza

17.00  za + Józefa Wacha w 14 rocznicę śmierci i + rodziców

Wtorek 5.11.2019 r.

  8.00  za + Mariusza Zorychta

Środa 6.11.2019 r.

17.00  za + Eugeniusza Florek w 1 rocznicę śmierci

Czwartek 7.11.2019 r. – I czwartek miesiąca

17.00  za + Bronisława Bieleckiego w dniu urodzin

           nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 8.11.2019 r.

16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu

          modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  Msza św. za + członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

Sobota 9.11.2019 r.

17.00  za + Helenę Strugała w 3 rocz. śmierci, + rodziców z obu stron i + z rodziny

Niedziela 10.11.2019 r. – 32 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Zofię i Alojzego Gunia w rocznicę śmierci,  synów Eugeniusza, Bronisława i Czesława

           synowe Renatę i Halinę, + z rodzin Gunia, Rubys i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  za + Augustyna Balas w 18 rocznicę śmierci, żonę Annę i syna Edwarda

27.10.2019

Niedziela 27.10.2019 r. – 30 Niedziela Zwykła

8.00  za + Mariusza Zorychta od sąsiadów;  rodzin Mikołajczyk i Siemienik

10.30  za + Emila i Annę Skowronek, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

15.00  nabożeństwo różańcowe

Poniedziałek 28.10.2019 r. – św. Apostołów Szymona i Tadeusza

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Mirosława Gabryś z okazji urodzin

Wtorek 29.10.2019 r.

7.30  nabożeństwo różańcowe

8.00  za Parafian

Środa 30.10.2019 r.

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Mariusza Zorychta od rodziny Walczak

Czwartek 31.10.2019 r.

16.00  okazja do spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

Piątek 1.11.2019 r. – Uroczystość Wszystkich Świętych

8.00  za + Stanisława Wejster, Martę i Antoniego Wejster, szwagra Czesława  i + Zbigniewa Szymiczek

10.30  za + Jana Choromański, Helenę i Józefa Jojko, Edwarda i Wincentynę Choromański,  Annę Hetman i dusze opuszczone

14.00  procesja na cmentarz

Sobota 2.11.2019 r. – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 2)

17.00  za + Martę Płonka, Marię i Franciszka Mikołajczyk

Niedziela 3.11.2019 r. – 31 Niedziela Zwykła

8.00  za + Mariusza Zorychta od rodziny Kroczek

10.30  za + Helenę Staniek (30 dniowa)

20.10.2019

Niedziela 20.10.2019 r. – 29 Niedziela Zwykła – Niedziela Misyjna

8.00  za + Jadwigę Gunia, męża Emila, 2 córki, zięcia i rodziców z obu stron

10.30  za + męża Zygfryda Stuchlik, rodziców Agnieszkę i Jana Nawrocki, teściów Gertrudę i Teodora Stuchlik i za + z rodziny

15.00  nabożeństwo różańcowe za misjonarzy

Poniedziałek 21.10.2019 r.  – bł. Jakuba Strzemię

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Józefa Gabryś w 2 rocznicę śmierci

Wtorek 22.10.2019 r. – św. Jana Pawła II

7.30  nabożeństwo różańcowe

8.00  za + Stanisława Sadkowskiego, Henryka Pietryja i Katarzynę Pilich

Środa 23.10.2019 r. – św. Józefa Bilczewskiego

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Stefana i Helenę Żurat, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

Czwartek 24.10.2019 r. – św. Antoniego Marii Klareta

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Mariusza Zorychta od Zofii Baranowskiej z Nowego Sącza

Piątek 25.10.2019 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu,  modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Wandę Jańczyk w rocznicę śmierci, męża Adolfa i ojca Wincentego

Sobota 26.10.2019 r.

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Beaty i Krzysztofa Wacławik z okazji 25 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Niedziela 27.10.2019 r. – 30 Niedziela Zwykła

8.00  za + Mariusza Zorychta od sąsiadów;  rodzin Mikołajczyk i Siemienik

10.30  za + Emila i Annę Skowronek, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

15.00  nabożeństwo różańcowe

13.10.2019

Niedziela 13.10.2019 r. – 28 Niedziela Zwykła – Dzień Papieski

8.00  za + Gertrudę Czylok, męża Alojzego, Julię Czylok, Jana Lazara, żonę Emilię

– nabożeństwo fatimskie

10.30  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała, 2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe, za + z rodzin Szwarc, Orszulik i dusze opuszczone

Poniedziałek 14.10.2019 r. – rocznica konsekracji kościoła w Bąkowie

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  Msza św. do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny za żywych i + budowniczych i dobrodziejów   naszego kościoła i + Ks. Proboszcza Jerzego Hermaisa

Wtorek 15.10.2019 r. – św. Teresy od Jezusa

7.30   nabożeństwo różańcowe

8.00  za + Mariusza Zorychta

Środa 16.10.2019 r. – św. Jadwigi Śląskiej

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za Wandę Szymik od Parafian z Bąkowa

Czwartek 17.10.2019 r. – św. Ignacego Antiocheńskiego

16.30  nabożeństwo różańcowe17.00  za + Bronisławę Hawełka w 4 rocznicę śmierci, męża Henryka, Benedykta Chmielewskiego w 4 rocznicę śmierci, syna Marcina i + z rodziny

Piątek 18.10.2019 r. – św. Łukasza Ewangelisty

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Stanisława Hus w rocznicę śmierci

Sobota 19.10.2019 r.

13.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jadwigi Kiełkowskiej           z okazji 60 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Mariusza Zorychta od żony Krystyny z córką Marią, od mamy i brata Krzysztofa z rodziną

Niedziela 20.10.2019 r. – 29 Niedziela Zwykła – Niedziela Misyjna

8.00  za + Jadwigę Gunia, męża Emila, 2 córki, zięcia i rodziców z obu stron

10.30  za + męża Zygfryda Stuchlik, rodziców Agnieszkę i Jana Nawrocki, teściów            Gertrudę i Teodora Stuchlik i za + z rodziny

15.00  nabożeństwo różańcowe

6.10.2019

Niedziela 6.10.2019 r. – 27 Niedziela Zwykła

8.00  za + Teodora Wituła w 5 rocznicę śmierci, żonę Hildegardę i + rodziców z obu stron

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Joanny i Marcina Zgłobicki z okazji 10 rocznicy ślubu, dla córki Lenki z okazji 9 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

15.00  nabożeństwo różańcowe

Poniedziałek 7.10.2019 r. – NMP Różańcowej

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Emilię Kalarus, męża Franciszka, córkę Joannę, 2 mężów, 2 synów, zięcia Edwarda i dusze opuszczone

Wtorek 8.10.2019 r.

7.30  nabożeństwo różańcowe

8.00  za + Piotra i Joannę Przewoźnik, syna Stanisława, siostrę Ezechielę,  Ludwika i Marię Wituła, syna Teodora, synową Helenę i wnuczkę Bogusławę

Środa 9.10.2019 r. – bł. Wincentego Kadłubka

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Alojzego Czakon, + rodziców  Ignacego i Franciszkę Czakon

Czwartek 10.10.2019 r.

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Mariusza Zorychta od kuzynek i kuzynów z rodzinami

Piątek 11.10.2019 r. – św. Jana XXIII

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Mariusza Zorychta od rodzin Mikołajczyk i Siemienik

Sobota 12.10.2019 r.

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Ludwika i Hildegardę Hawełka, + rodziców z obu stron, siostrę, 2 braci i + Urszulę Cieślik

Niedziela 13.10.2019 r. – 28 Niedziela Zwykła – Dzień Papieski

8.00  za + Gertrudę Czylok, męża Alojzego, Julię Czylok, Jana Lazara, żonę Emilię

Nabożeństwo fatimskie

10.30  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała, 2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe, za + z rodzin Szwarc, Orszulik i dusze opuszczone

29.09.2019

Niedziela 29.09.2019 r. – 26 Niedziela Zwykła

8.00  za + Alojzego Sobik w rocznicę śmierci

10.30  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała, 2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe, za + z rodziny Szwarc, Orszulik i dusze opuszczone

Poniedziałek 30.09.2019 r. – św. Hieronima

18.00  za + Józefa Brachaczek w rocznicę śmierci, żonę Gertrudę, syna Henryka i Franciszka Figurę

Wtorek 1.10.2019 r.- św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7.30  nabożeństwo różańcowe

8.00  za  Parafian

Środa 2.10.2019 r.- św. Aniołów Stróżów

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Jana Małyjurek w 8 rocznicę śmierci i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 3.10.2019 r. – I czwartek miesiąca

16.30  nabożeństwo różańcowe o powołania kapłańskie i zakonne

17.00  za + Mariusza Zorychta od rodziny Pawlików z Łosiego

Piątek 4.10.2019 r. – św. Franciszka z Asyżu – I piątek miesiąca

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

16.45  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.00  za + ks. Józefa Małek, + rodziców, 2 braci, córkę, wnuczkę Dorotę, Jana i Marię Ruśniok, 2 córki, syna Jana, wnuka Grzegorza i + pokrewieństwo

Sobota 5.10.2019 r. – św. Faustyny Kowalskiej – I sobota miesiąca

7.30  nabożeństwo różańcowe

8.00  Msza św. za czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 1)

9.00 objazd chorych

17.00  za + Marię Gałuszka, + rodziców Feliksa i Elfrydę Kałuża, + dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 6.10.2019 r. – 27 Niedziela Zwykła

8.00  za + Teodora Wituła w 5 rocznicę śmierci, żonę Hildegardę i + rodziców z obu stron

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Joanny i Marcina Zgłobicki z okazji 10 rocznicy ślubu, dla córki Lenki z okazji 9 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

15.00  nabożeństwo różańcowe

 22.09.2019

Niedziela 22.09.2019 r. – 25 Niedziela Zwykła

8.00  za + Zofię Frodl w 2 rocznicę śmierci, męża Wincentego i + z rodziny Frodl

10.30  za + Jana Choromański w 7 rocznicę śmierci i z okazjio urodzin, za Helenę i Józefa Jojko, Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

Poniedziałek 23.09.2019 r. – św. O.Pio z Pietrelciny

18.00  za + Zbigniewa Szymiczek i Stanislawa Wejster

Wtorek 24.09.2019 r.

8.00  za  Parafian

Środa 25.09.2019 r.

18.00  za + Cecylie i Józefa Strządała z okazji urodzin

Czwartek 26.09.2019 r.

18.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

Piątek 27.09.2019 r. – św. Wincentego a Paulo

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Stefanię Konieczny, męża Teodora i za + z rodziny

Sobota 28.09.2019 r. – św. Wacława

18.00  za + Ludwika Krzempek, syna Mirosława, + rodziców, teściów, brata, szwagrów i szwagierki

Niedziela 29.09.2019 r. – 26 Niedziela Zwykła

8.00  za + Alojzego Sobik w rocznicę śmierci

10.30  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała, 2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe, za + z rodziny Szwarc, Orszulik i dusze opuszczone

 15.09.2019

Niedziela 15.09.2019 r. – 24 Niedziela Zwykła

8.00  za + rodziców Michalinę i Władysława Rubys w rocznicę śmierci, syna Władysława, synową Halinę, wnuka Andrzeja, córkę Wiktorię, zięcia Romana, , + z rodzin Rubys, Gunia

i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny i Erwina Lazar z okazji 60 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Poniedziałek 16.09.2019 r.

18.00  Msza św. w intencjach Apostolstwa Dobrej Śmierci

Wtorek 17.09.2019 r.

8.00  za  Parafian

Środa 18.09.2019 r. – św. Stanisława Kostki – patrona Polski

18.00  za + Genowefę Hercog, Helenę i Ludwika Szczypka, Rozalię i Alojzego Wala, Franciszka Gawlas, Stanisława Preclik i + z rodziny

Czwartek 19.09.2019 r. – św. Januarego

18.00  za + Otylię Marekwica, męża Gustawa, syna Józefa, synową Janinę i + z rodziny Pryczek

Piątek 20.09.2019 r.

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Wincentego Handzel w rocznicę śmierci, córkę Wandę i zięcia Adolfa

Sobota 21.09.2019 r. – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

12.00  ślub rzymski: Natalia Smolik – Łukasz Bigos

18.00  za + rodziców Sabinę i Władysława, braci Krzysztofa, Stanisława Stelmaszczyk, + dziadków Wójcickich i Stelmaszczyk

Niedziela 22.09.2019 r. – 25 Niedziela Zwykła

8.00  za + Zofię Frodl w 2 rocznicę śmierci, męża Wincentego i + z rodziny Frodl

10.30  za + Jana Choromański w 7 rocznicę śmierci i z okazji urodzin, za Helenę i Józefa Jojko, Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

 8.09.2019

Niedziela 8.09.2019 r. – 23 Niedziela Zwykła

8.00  za + Mirosława Pryczek, + rodziców, dziadków i + pokrewieństwo

10.30  za + Józefa Frodl w rocz. śmierci i + rodziców z obu stron

Poniedziałek 9.09.2019 r.

18.00  za + Mariusza Zorychta od cioci Ani i Ireny, wujka Janka z rodzinami

Wtorek 10.09.2019 r.

8.00  za + Martę Mokrzysz od rodziny Zarembowej

Środa 11.09.2019 r.

18.00  za + Aurelię Niemiec, męża Ludwika

Czwartek 12.09.2019 r. – Najświętszego Imienia Maryi

18.00  za + Alojzego Bierski z okazji urodzin

Piątek 13.09.2019 r. – św. Jana Chryzostoma – nabożeństwo fatimskie

8.30  różaniec fatimski

9.00  Msza św. do MB Fatimskiej za wszystkich chorych, cierpiących Parafian, emerytów, rencistów i wszystkich czcicieli Matki Bożej z Fatimy

Sobota 14.09.2019 r. – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

18.00  za + Teodora Wituła w dniu urodzin, za + z rodziny z obu stron

Niedziela 15.09.2019 r. – 24 Niedziela Zwykła

8.00  za + rodziców Michalinę i Władysława Rubys w rocznicę śmierci, syna Władysława, synową Halinę, wnuka Andrzeja, córkę Wiktorię, zięcia Romana,  + z rodzin Rubys, Gunia

i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny i Erwina Lazar z okazji 60 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

1.09.2019

Niedziela 1.09.2019 r. – 22 Niedziela Zwykła – DOŻYNKI PARAFIALNE

  8.00 za + Alojzego Palka w 2 rocz. śmierci i za + z rodziny

10.30  Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory – DOŻYNKI

13.00  ślub rzymski: Ewa Hawełka – Grzegorz Wawreczko

Poniedziałek 2.09.2019 r.

  8.00  Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego

18.00  za + rodziców Irenę i Franciszka Hansel

Wtorek 3.09.2019 r. – św. Grzegorza Wielkiego

  8.00  za + Martę Mokrysz od Waldemara i Małgorzaty Olszyńskich

Środa 4.09.2019 r.

18.00  za + Jadwigę Machej, + rodziców i teściów i siostrę Sylwię

Czwartek 5.09.2019 r. – Matki Teresy z Kalkuty – I czwartek miesiąca

18.00  za + Irenę Kubowicz z okazji urodzin od wnuków

           – nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 6.09.2019 r. – I piątek miesiąca

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.45  nabożeństwo do Najświetszego Serca Pana Jezusa

18.00  za + Józefa Jojko z okazji urodzin, żonę Helenę, zięcia Jana Choromański, Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

Sobota 7.09.2019 r. –  św. Melchiora Grodzieckiego – I sobota miesiąca

  8.00  Msza sw. w intencji czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 8)

           – nabożeństwo do Matki Najświętszej

  9.00  objazd chorych i seniorów

12.00  ślub rzymski: Paulina Malik – Arkadiusz Kicka

18.00  za + Teodora i Gertrudę Stuchlik, 3 synów, zięcia Zbigniewa i + z rodziny Zatorski

Niedziela 8.09.2019 r. – 23 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Miroslawa Pryczek, + rodziców, dziadków i + pokrewieństwo

10.30  za + Józefa Frodl w rocz. śmierci i + rodziców z obu stron

25.08.2019

Niedziela 25.08.2019 r. – 21 Niedziela Zwykła

  8.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Edyty i Marcina Wacławik z okazji 10 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla rocznego dziecka Mateusza  i dla całej rodziny

10.30  za + Franciszka Kalarus w 28 rocz. śmierci i za + z rodziny Strządała, Kalarus

Poniedziałek 26.08.2019 r. – uroczystość NMP Częstochowskiej

18.00  za + Mariusza Zorychta (30 dniowa)

Wtorek 27.08.2019 r. – św. Moniki

  8.00  za + Bronisławę Pawełek od Heleny Król z rodziną

Środa 28.08.2019 r. – św. Augustyna

18.00  za + Zbigniewa Szymiczek, Stanisława Wejster, + rodziców, 2 braci i 3 bratowe

Czwartek 29.08.2019 r. – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

18.00  za +  Eugeniusza Hanzlik w 10 rocznicę śmierci

Piątek 30.08.2019 r.

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Martę Mokrysz (30 dniowa)

Sobota 31.08.2019 r.

17.00  spowiedź dla dzieci i młodzieży przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym i katechetycznym

18.00  za + Bronisława Hawełka z okazji urodzin i za + z rodziny

Niedziela 1.09.2019 r. – 22 Niedziela Zwykła

  8.00 za + Alojzego Palka w 2 rocz. śmierci i za + z rodziny

10.30  Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory – DOŻYNKI

13.00  ślub rzymski: Ewa Hawełka – Grzegorz Wawreczko

18.08.2019

Niedziela 18.08.2019 r. – 20 Niedziela Zwykła

8.00  za + Teodora Żak z okazji urodzin, + Zofię i Rudolfa Bierski, syna Kazimierza, synową i wnuka Krzysztofa

10.30  za + Stanisława Wejster w 8 rocznicę śmierci

Poniedziałek 19.08.2019 r.

17.00  za + Helenę Florek w 13 rocz. śmierci, + Zofię Maffert w 18 rocz. śmierci i + z rodziny Florek

Wtorek 20.08.2019 r. – św. Bernarda

8.00  za  Parafian

Środa 21.08.2019 r. – św. Piusa X

17.00  za + Anastazję i Wincentego Gaszczyk i + dziadków

Czwartek 22.08.2019 r. – wspomnienie NMP Królowej

17.00  za + Kamila Tręda z okazji urodzin

Piątek 23.08.2019 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Gertrudę Malich, męża Jana, Ludwinę Strządała, Marię Malich i + z pokrewieństwa

Sobota 24.08.2019 r. – św. Bartłomieja Apostoła

18.00  za + rodziców Józefa i Cecylię Czylok

Niedziela 25.08.2019 r. – 21 Niedziela Zwykła

8.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Edyty i Marcina Wacławik z okazji 10 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla rocznego dziecka Mateusza i dla całej rodziny

10.30  za + Franciszka Kalarus w 28 rocz. śmierci i za + z rodziny Strządała, Kalarus

11.08.2019

Niedziela 11.08.2019 r. – 19 Niedziela Zwykła

8.00  za + Agnieszkę Czakon w 11 rocznicę śmierci i męża Jana

10.30  za + Daniele Kumoszek w 23 rocznicę śmierci, + rodziców Zuzannę i Wojciecha Kuta, 2 siostry i 3 szwagrów

Poniedziałek 12.08.2019 r.

18.00  za + Helenę i Zbigniewa Zgórskich, Mikołaja Pyć i Eugenię Zgórską, Krzysztofa i Anielę Pyć

Wtorek 13.08.2019 r.

8.30  różaniec fatimski

9.00  Msza św. do MB Fatimskiej za chorych i cierpiących Parafian i wszystkich Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej

Środa 14.08.2019 r. – Uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego

18.00  za + Jana Małyjurek z okazji urodzin, + rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 15.08.2019 r. – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

8.00  za + Herminę Pryczek, męża Tadeusza, syna Mirosława i + z rodziny

10.30  za + dziadków Rozalię i Franciszka Pindel, 2 córki, zięcia Jana Droździk, Władysława Budzik, Zofię i Piotra Kluź

Piątek 16.08.2019 r.

14.00  ślub rzymski: Katarzyna Salamon – Marcin Michna

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Ludwika Wiśniewskiego, brata Stanisława, + rodziców Ludwika i Zofię i + z rodziny

Sobota 17.08.2019 r. – św. Jacka

18.00  za + Eryka Skowron w 9 rocznicę śmierci, za + z rodziny Gondków Ludwika i Joannę

Niedziela 18.08.2019 r. – 20 Niedziela Zwykła

8.00  za + Teodora Żak z okazji urodzin, + Zofię i Rudolfa Bierski, syna Kazimierza, synową i wnuka Krzysztofa

10.30  za + Stanisława Wejster w 8 rocznicę śmierci

4.08.2019

Niedziela 4.08.2019 r. – 18 Niedziela Zwykła

8.00  za + Hildegardę Hawełka w 5 rocznicę śmierci, męża Ludwika i Urszulę Cieślik

10.30  Do Miłosierdzia Bożego MB Miłosierdzia i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bronisławy Stuchlik z okazji 80 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Poniedziałek 5.08.2019 r.

17.00  za + Leona Kot i Stanisława Rabenda

Wtorek 6.08.2019 r. – święto Przemienienia Pańskiego

8.00  za  Parafian

Środa 7.08.2019 r.

17.00  Msza św. za chorych i cierpiących Parafian

Czwartek 8.08.2019 r. – św. Dominika

17.00  Msza św. o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 9.08.2019 r. – św. Teresy Benedykty od Krzyża

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  Msza św. w intencji Czcicieli Bożego Miłosierdzia

Sobota 10.08.2019 r. – św. Wawrzyńca

18.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Danuty i Jacka Kobiałka z okazji 15 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

roczek Kingi Skark

Niedziela 11.08.2019 r. – 19 Niedziela Zwykła

8.00  za + Agnieszkę Czakon w 11 rocznicę śmierci i męża Jana

10.30  za + Daniele Kumoszek w 23 rocznicę śmierci, + rodziców Zuzannę i Wojciecha Kuta, 2 siostry i 3 szwagrów

28.07.2019

Niedziela 28.07.2019 r. – 17 Niedziela Zwykła

8.00  za + rodziców Annę i Alojzego Niemczyk, + dziadków z obu stron,  + Krystynę Kiełbasa i Zdzisława Kubicę

10.30  za + Wilhelma Wawrzyczek w 40 rocznicę śmierci, żonę Agnieszkę, + pokrewieństwo z obu stron i Zygfryda Spora

Poniedziałek 29.07.2019 r. – św. Marty

18.00  za + Andrzeja Krzemińskiego w 8 rocznicę śmierci, ojca Antoniego i Annę Krzemińską

Wtorek 30.07.2019 r.

8.00  za Parafian

Środa 31.07.2019 r. – św. Ignacego z Loyoli

18.00  za + Felicję Mrowiec w 2 rocznicę śmierci, + teściów Józefa i Martę Mrowiec

Czwartek 1.08.2019 r. – I czwartek miesiąca

18.00  za + Józefa Gaszczyk w rocznicę śmierci, Irenę i Zbigniewa Gaszczyk

– nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 2.08.2019 r. – I piątek miesiąca

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.45  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00  za + Anastazję i Mariana Łatów, braci Ryszarda i Eugeniusza Łatów, teściów Magdalenę  i Stanislawa Rygiel i + dziadków z obu stron

Sobota 3.08.2019 r. – I sobota miesiąca

8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 7)

nabożeństwo do Matki Bożej

9.00  objazd chorych

18.00  za + rodziców Marię i Franciszka Staniek, + zięciów Józefa Frodla, Zdzisława Pokusę i Tadeusza Lebioda

Niedziela 4.08.2019 r. – 18 Niedziela Zwykła

8.00  za + Hildegardę Hawełka w 5 rocznicę śmierci, męża Ludwika i Urszulę Cieślik

10.30  Do Miłosierdzia Bożego MB Miłosierdzia i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo  dla Bronisławy Stuchlik z okazji 80 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

21.07.2019

Niedziela 21.07.2019 r. – 16 Niedziela Zwykła

8.00  za + Martę Płonka w 17 rocznicę śmierci i + z rodzin Płonka, Grygierek

10.30  za + męża Zygfryda Stuchlik w 9 rocznicę śmierci

Poniedziałek 22.07.2019 r. – św. Marii Magdaleny

18.00  za  Parafian

Wtorek 23.07.2019 r. – św. Brygidy

8.00  za  Parafian

Środa 24.07.2019 r. – św. Kingi

18.00   za  Parafian

Czwartek 25.07.2019 r. – św. Jakuba Apostoła

18.00  za + Andrzeja Kubowicz od dzieci

Piątek 26.07.2019 r. – św. Joachima i Anny

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Martę Mrowiec, męża Józefa, synów Edwarda i Józefa, zięcia Jana, synową Felicję, wnuka Mirosława i Andrzeja Kubowicz

Sobota 27.07.2019 r.

18.00  za + Martę i Sylwestra Salamon i + z rodziny

Niedziela 28.07.2019 r. – 17 Niedziela Zwykła

8.00  za + rodziców Annę i Alojzego Niemczyk, + dziadków z obu stron,  + Krystynę Kiełbasa i Zdzisława Kubicę

10.30  za + Wilhelma Wawrzyczek w 40 rocznicę śmierci, żonę Agnieszkę, + pokrewieństwo z obu stron i Zygfryda Spora

14.07.2019

Niedziela 14.07.2019 r. – 15 Niedziela Zwykła

8.00  za + Michalinę i Władysława Rubys z okazji urodzin, za syna Władysława, synową Halinę, wnuka Andrzeja, córkę Wiktorię, zięcia Romana, za + z rodziny Rubys, Gunia i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Renaty i Marka Zatorskich z okazji 25 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

13.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny Janik z okazji 85 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Poniedziałek 15.07.2019 r. – św. Bonawentury

18.00  za + siostrę Beatę, + rodziców Krystynę i Romana Orszulik

Wtorek 16.07.2019 r. – NMP z Góry Karmel

8.00  Do MB Szkaplerznej w intencji żywych i zmarłych członków Szkaplerza Karmelitańskiego

Środa 17.07.2019 r.

18.00  za + Cecylię Barciańską-Bem od Haliny i Damiana Biela z Jasienicy i od Moniki i Radosława Zagórskich z Grodźca

Czwartek 18.07.2019 r. – św. Szymona z Lipnicy

18.00  za + Krystynę Pawlik w 31 rocz. śmierci, + rodzeństwo Ryszarda i Aleksandrę i + rodziców

Piątek 19.07.2019 r.

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za Czcicieli Bożego Miłosierdzia

Sobota 20.07.2019 r.

13.00  ślub rzymski: Justyna Masztalerz – Jarosław Haduch

18.00  Do Miłosierdzia Bożego MB Miłosierdzia i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Barbary Wacławik z okazji 70 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Niedziela 21.07.2019 r. – 16 Niedziela Zwykła

8.00  za + Martę Płonka w 17 rocznicę śmierci i + z rodzin Płonka, Grygierek

10.30  za + męża Zygfryda Stuchlik w 9 rocznicę śmierci

7.07.2019

Niedziela 7.07.2019 r. – 14 Niedziela Zwykła

8.00  za + Krystynę Kiełbasa, Marię Kiełbasa, Zdzisława Kubicę i + z rodzin Kiełbasa, Kubica i Niemczyk

10.30  za + Bolesława Major w 19 rocz. śmierci, żonę Gertrudę i + z rodziny z obu stron

Poniedziałek 8.07.2019 r. – św. Jana z Dukli

18.00  Do Miłosierdzia Bożego MB Miłosierdzia i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Elżbiety Palka z okazji 87 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Wtorek 9.07.2019 r.

8.00  za + Emilię i Alojzego Szymiczek, brata Zbigniewa, + dziadków i pokrewieństwo

Środa 10.07.2019 r.

18.00  za + Stanisława Kanika, + rodziców z obu stron i Karola Gabzdyl

Czwartek 11.07.2019 r. – św. Benedykta

18.00  za + rodziców Annę i Karola Klocek, + dziadków Brzóska i Klocek

Piątek 12.07.2019 r. – św. Brunona z Kwerfurtu

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Jadwigę Staś, + rodziców i braci

Sobota 13.07.2019 r.

8.30  różaniec fatimski

9.00  Msza św. do MB Fatimskiej za chorych i cierpiących Parafian i wszystkich czcicieli MB Fatimskiej

18.00  za + Alfreda Hawełka z okazji urodzin, córkę Marię, zięcia Henryka,  + pokrewieństwo Bierski, Hawełka i dusze opuszczone

Niedziela 14.07.2019 r. – 15 Niedziela Zwykła

8.00  za + Michalinę i Władysława Rubys z okazji urodzin, za syna Władysława, synową Halinę, wnuka Andrzeja, córkę Wiktorię, zięcia Romana, za + z rodziny Rubys, Gunia i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Renaty i Marka Zatorskich z okazji 25 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

13.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny Janik z okazji 85 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

30.06.2019

Niedziela 30.06.2019 r. – 13 Niedziela Zwykła

  8.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane

           łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Edyty i Marcina Wacławik

           z okazji 10 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.30  Msza św. do św. Krzysztofa za kierowców i podróżujących

Poniedziałek 1.07.2019 r.

18.00  za + rodziców Joannę i Alojzego Kowal, 4 córki, wnuka Czesława i + zięciów

Wtorek 2.07.2019 r.

  8.00  za  Parafian

Środa  3.07.2019 r. – św. Tomasza Apostoła

18.00  za + Franciszka Brychcy, żonę Annę i za + z rodziny z obu stron

Czwartek 4.07.2019 r. – I czwartek miesiąca – św. Elżbiety Portugalskiej

18.00  za + Antoninę i Antoniego Strządała, syna Czesława, Małgorzatę i Karola Kabiesz

          – nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 5.07.2019 r. – I piątek miesiąca

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.45  nabożeństwo do najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00  za + Piotra Lorynowicz z ok. urodzin i za + Ludwika Fath w 2 rocznicę śmierci

Sobota 6.07.2019 r. – I sobota miesiąca – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

  8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 6)

           nabożeństwo do Matki Najświętszej

  9.00  objazd chorych

18.00  za + Mirosława Pryczek, + rodziców i dziadków

Niedziela 7.07.2019 r. – 14 Niedziela Zwykła

8.00  za + Krystynę Kiełbasa, Marię Kiełbasa,

         Zdzisława Kubicę i + z rodzin Kiełbasa, Kubica i Niemczyk

10.30  za + Bolesława Major w 19 rocz. śmierci, żonę Gertrudę i + z rodziny z obu stron

23.06.2019

Niedziela 23.06.2019 r. – 12 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Małgorzatę Sitek od sąsiadów

10.30  za + Edwarda Balas w 15 rocz. śmierci, + rodziców Annę i Augustyna Balas

           i teścia Alojzego

Poniedziałek 24.06.2019 r. – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

18.00  za + Helenę i Andrzeja Bajtek w rocznicę śmierci

Wtorek 25.06.2019 r.

  8.00  za + Bronisława Stuchlik w dniu urodzin

Środa 26.06.2019 r.

18.00  za + Zofię Zgłobicką w 3 rocznicę śmierci i + z rodziny Trzeciak

Czwartek 27.06.2019 r. – św. Cyryla Aleksandryjskiego

18.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

Piątek 28.06.2019 r. – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Małgorzatę Sitek w 1 rocznicę śmierci

Sobota 29.06.2019 r. – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

12.00  ślub rzymski: Angelika Zatorska – Marcin Konsek

18.00  za + Miroslawa Krzempek w 6 rocznicę śmierci, za ojca Ludwika, teścia Alfonsa

           i  + Jadwigę Herman

           chrzest:

Niedziela 30.06.2019 r. – 13 Niedziela Zwykła

  8.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane

           łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Edyty i Marcina Wacławik

           z okazji 10 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.30  Msza św. do św. Krzysztofa za kierowców i podróżujących

16.06.2019

Niedziela 16.06.2019 r. – Uroczystość Najświętszej Trójcy

  8.00  za + rodziców Zofię i Alojzego Gunia z okazji urodzin, + synów Eugeniusza, Bronisława

           Czesława, synowe Renatę, Halinę, + z rodzin Gunia, Rybus i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  za + ks. Proboszcza Jerzego Hermaisa w 13 rocznicę śmierci

                + ks. Proboszcza Antoniego Gorczyka w 12 rocznicę śmierci

                            WYSTĘP CHÓRU  „LIRA” z  KARWINY- DARKOWA

Poniedziałek 17.06.2019 r. – św. Alberta Chmielowskiego

17.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży

18.00  za + Annę i Alojzego Parchański i 2 synów

Wtorek 18.06.2019 r. – św. Elżbiety

  8.00  za Parafian

Środa 19.06.2019 r. – św. Romualda

  8.00  Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego

18.00  za + Jadwigę Tomaszczyk, męża Pawła i + z pokrewieństwa

Czwartek 20.06.2019 r. – Uroczystość Bożego Ciała

  8.00  za + Alojzego Palka i + z rodziny

         PROCESJA  BOŻEGO  CIAŁA

10.30  za + Cecylię Barciańską-Bem (30 dniowa)

Piątek 21.06.2019 r. – św. Alojzego Gonzagi

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Władysława Matuszek, żonę Bronisławę, 3 synów, synową i + z rodziny Matuszek,

           Grędziok, Orszulik i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 22.06.2019 r.

  8.00  za + Hildegardę Wituła (30 dniowa)

18.00  za + Jana Choromański z okazji imienin, Helenę i Józefa Jojko, Edwarda i Wincentynę

           Choromański i Annę Hetman

Niedziela 23.06.2019 r. – 12 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Małgorzatę Sitek od sąsiadów

10.30  za + Edwarda Balas w 15 rocz. śmierci, + rodziców Annę i Augustyna Balas

           i teścia Alojzego

9.06.2019

Niedziela 9.06.2019 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  8.00  za + Ludwika i Łucję Herman, córkę, 2 synów, synową, 2 zięciów i wnuka,

           za + z rodzin Herman i Balas

10.30   za + Stanisława Staniek, zięcia Józefa, Annę i Pawła Staniek i + z rodziny

Poniedziałek 10.06.2019 r. – NMP Matki Kościoła

18.00  za + Jana Kąsek, żonę Wiktorię, + rodziców i pokrewieństwo z obu stron

Wtorek 11.06.2019 r. – św. Barnaby Apostoła

  8.00  za  Parafian

Środa 12.06.2019 r.

18.00  za + Jana Gabryś, synów Leszka, Mirosława, za + Marię i Józefa Szymiczek

           + Stefanię i Franciszka Janik

Czwartek 13.06.2019 r. – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego kapłana

 św. Antoniego – Parafialny Dzień Chorych 

  8.30  różaniec fatimski

  9.00  Msza św. do MB Fatimskiej za wszystkich chorych i cierpiacych Parafian

           za czcicieli Matki Bożej Fatimskiej

18.00  za + Andrzeja Kubowicz od chrzestnych

Piątek 14.06.2019 r. – Bł. Michała Kozala

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo

           dla Mai Gajda z okazji 3 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Sobota 15.06.2019 r. –Bł. Jolanty

12.00  ślub rzymski: Patrycja Malik – Mariusz Staroń

18.00  za + Jadwigę Herman w 3 rocz. śmierci, Kazimierę Mikociak, + teściów Łucję i Ludwika

           Herman, brata, szwagierkę, 4 szwagrów i Miroslawa Krzempek

Niedziela 16.06.2019 r. – Uroczystość Najświętszej Trójcy

  8.00  za + rodziców Zofię i Alojzego Gunia z okazji urodzin, + synów Eugeniusza, Bronislawa

           Czesława, synowe Renatę, Halinę, + z rodzin Gunia, Rybus i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  za + ks. Proboszcza Jerzego Hermaisa w 13 rocznicę śmierci

                + ks. Proboszcza Antoniego Gorczyka w 12 rocznicę śmierci

                            WYSTĘP CHÓRU z DARKOWA

2.06.2019

Niedziela 2.06.2019 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  8.00  za + Alojzego i Gertrudę Czylok, Julię Czylok, Jana Lazara i żonę Emilię

10.30  za + Helenę Szczypka w 15 rocz. śmierci, męża Ludwika i + z rodziny Gawlas i Szczypka

Poniedziałek 3.06.2019 r.

18.00  za + Józefa Gaszczyk, żonę Irenę i syna Zbigniewa

Wtorek 4.06.2019 r.

  8.00  za  Parafian

Środa 5.06.2019 r.

18.00  za + Andrzeja Kubowicz w 4 rocznicę śmierci, + rodziców i teścia Jana

Czwartek 6.06.2019 r. – I czwartek miesiąca

18.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane

           łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Piotra Hansel z okazji

           60 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

           – nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 7.06.2019 r. – I piątek miesiąca

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.45   nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00  za + Krystynę Zamojską, + rodziców i dusze opuszczone

Sobota 8.06.2019 r. – św. Jadwigi Królowej

                Święcenia diakonatu Br. Karmela

w klasztorze O. Franciszkanów  w  Katowicach –  Panewnikach

18.00  za + Gertrudę Stuchlik, męża Teodora, 3 synów, wnuka Grzegorza i zięcia Zbigniewa

Niedziela 9.06.2019 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  8.00  za + Ludwika i Łucję Herman, córkę, 2 synów, synową, 2 zięciów i wnuka,

           za + z rodzin Herman i Balas

10.30  za + Stanisława Staniek, zięcia Józefa, Annę i Pawła Staniek i + z rodziny

=====================================================================

26.05.2019

INTENCJE  MSZALNE

Niedziela 26.05.2019 r. – 6 Niedziela Wielkanocna – Dzień Matki

  8.00  za + Henryka Sobaszek w dniu urodzin, + Emilię Żyła i Dominika Soboszek

10.30  za + Marcina Balcerak z okazji urodzin, za + Edwarda Gęborys i + z rodziny z obu stron

15.00  nabożeństwo majowe

Poniedziałek 27.05.2019 r. – Dni Krzyżowe

17.00  za + Zofię i Józefa Pieczonka i + dziadków

          – nabożeństwo majowe przy krzyżu na ul. Młynarskiej

Wtorek 28.05.2019 r. – Dni Krzyżowe

  8.00  za + Zbigniewa Bojda w 1 rocznicę śmierci

           – nabożeństwo majowe przy krzyżu misyjnym

Środa 29.05.2019 r. –  św. Urszuli Ledóchowskiej – Dni Krzyżowe

17.00  za + Jadwigę Penkala

          – nabożeństwo majowe przy krzyżu w Jarząbkowicach u P. Gałuszka

Czwartek 30.05.2019 r. – św. Jana Sarkandra

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

           – nabożeństwo majowe

Piątek 31.05.2019 r. – święto Nawiedzenia NMP

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, litania loretańska

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.00  za + Jana Malich, żonę Gertrudę, Pawła Jegierskiego, żonę Alojzę, córkę Janinę,

           + Janusza Stańczyka i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 1.06.2019 r. – św. Justyna – Dzień Dziecka – I sobota miesiąca

  8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 5)

           – nabożeństwo do Matki Najświętszej

  9.00  objazd chorych

18.00  za + Herminę Pryczek, męża Tadeusza, syna Mirosława i + dziadków

Niedziela 2.06.2019 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  8.00  za + Alojzego i Gertrudę Czylok, Julię Czylok, Jana Lazara i żonę Emilię

10.30  za + Helenę Szczypka w 15 rocz. śmierci, męża Ludwika i + z rodziny Gawlas i Szczypka

=================================================================

19.05.2019

Niedziela 19.05.2019 r. – 5 Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza

  8.00  za + Annę Niemczyk w 19 rocznicę śmierci, męża Alojzego, + rodziców z obu stron,

           + Krystynę Kiełbasa i Zdzisława Kubicę

10.30  za + Jana Czakon w 25 rocznicę śmierci i żonę Agnieszkę

15.00  nabożeństwo majowe

Poniedziałek 20.05.2019 r.

17.00  za + Stefanię Labza, + męża , rodziców i brata

          – nabożeństwo majowe

Wtorek 21.05.2019 r. – sw. Jana Nepomucena

  8.00  za + Romana Strządała z okazji urodzin

          – nabożeństwo majowe

Środa 22.05.2019 r.

17.00  za + Mariannę i Stanisława Balcerczyk, + dziadków z obu stron i + rodzeństwo

           – nabożeństwo majowe

Czwartek 23.05.2019 r.

17.00  za + Zbigniewa Szymiczek, zięcia Stanisława Wester i + rodziców z obu stron

          – nabożeństwo majowe

Piątek 24.05.2019 r. – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, litania loretańska

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.00  za + Bronisławę i Edwarda Grygierek, Eugenię i Franciszka Bojda i syna Bolesława

Sobota 25.05.2019 r.

17.00  za + Zbigniewa Zatorski w 6 rocz. śmierci, za + z rodziny Stuchlik i Zatorski

          – nabożeństwo majowe

Niedziela 26.05.2019 r. – 6 Niedziela Wielkanocna – Dzień Matki

  8.00  za + Henryka Soboszek w dniu urodzin, + Emilię Żyła i Dominika Soboszek

10.30  za + Marcina Balcerak z okazji urodzin, za + Edwarda Gęborys i + z rodziny z obu stron

15.00  nabożeństwo majowe

===========================================================

12.05.2019

Niedziela 12.05.2019 r. – 4 Niedziela Wielkanocna

  8.00  za + Teodora Żak w 11 rocznicę śmierci, + rodziców Jana i Helenę Żak

           i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  za + Emilię i Leona Brzezina, syna Henryka, Helenę Żywczok i + pokrewieństwo

15.00  nabożeństwo majowe

Poniedziałek 13.05.2019 r. – NMP Fatimskiej

  8.30  różaniec fatimski

  9.00  Do MB Fatimskiej za chorych i cierpiacych Parafian

Wtorek 14.05.2019 r. – św. Macieja Apostoła

  8.00  za + Helenę Jojko z okazji urodzin, męża Józefa, zięcia Jana Choromański,

           Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

          – nabożeństwo majowe

Środa 15.05.2019 r. – św. Zofii

17.00   za + babcię Zofię Frodl w dniu imienin od wnuczki Beaty z rodziną

           – nabożeństwo majowe

Czwartek 16.05.2019 r. – św. Andrzeja Boboli

17.00  za + Józefa Drabik, żonę Marię, syna Józefa i + z rodziny

           – nabożeństwo majowe

Piątek 17.05.2019 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, litania loretańska

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.00  za + Zygmunta Balas, żonę Gertrudę i + rodziców z obu stron

Sobota 18.05.2019 r.

17.00  za + Franciszka Zorychta w 8 rocznicę śmierci, + rodziców, teściów i + Krystynę Pawlik

           – nabożeństwo majowe

Niedziela 19.05.2019 r. – 5 Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza

  8.00  za + Annę Niemczyk w 19 rocznicę śmierci, męża Alojzego, + rodziców z obu stron,

           + Krystynę Kiełbasa i Zdzisława Kubicę

10.30  za + Jana Czakon w 25 rocznicę śmierci i żonę Agnieszkę

15.00  nabożeństwo majowe

5.05.2019

Niedziela 5.05.2019 r. – 3 Niedziela Wielkanocna

  8.00  za + Franciszka Adamczyk w rocz. śmierci, żonę Stanisławę,

           za + z rodziny Adamczyk i Rychły

           – nabożeństwo majowe

10.30  za + Franciszka Michalczyk, Rozalię i Alojzego Wala, Jana i Marię Michalczyk,

           Lidię i Adama Dudek i + z pokrewieństwa

Poniedziałek 6.05.2019 r. – św. Apostołów Filipa i Jakuba

17.00  za + Irenę Gaszczyk, męża Józefa i syna Zbigniewa

           – nabożeństwo majowe

Wtorek 7.05.2019 r.

  8.00  za  Parafian

           – nabożeństwo majowe

Środa 8.05.2019 r. – Uroczystość św. Stanisława – głównego patrona Polski

17.00  za + Joannę Marekwica, 2 mężów, synową Jadwigę, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

            – nabożeństwo majowe

Czwartek 9.05.2019 r.

17.00  za + Leona Janota w 1 rocz. śmierci, żonę Helenę, za + z rodzin Janota i Kanafek

           – nabożeństwo majowe

Piątek 10.05.2019 r.

16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu

          modlitwa różańcowa, litania loretańska

          nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00 za + Emilię Kalarus, męża Franciszka, córkę Joannę, 2 mężów, 2 synów, zięcia Edwarda

          i dusze opuszczone

Sobota 11.05.2019 r.

17.00  za + Małgorzatę Siemienik, + z rodziny Siemienik i Kopeć

           – nabożeństwo majowe

Niedziela 12.05.2019 r. – 4 Niedziela Wielkanocna

  8.00  za + Teodora Żak w 11 rocznicę śmierci, + rodziców Jana i Helenę Żak

           i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  za + Emilię i Leona Brzezina, syna Henryka, Helenę Żywczok i + pokrewieństwo

15.00  nabożeństwo majowe

28.04.2019

Niedziela 28.04.2019 r. –  Niedziela Miłosierdzia Bożego – ODPUST  PARAFIALNY

  8.00  za + Gertrudę i Teodora Stuchlik, synów Zygfryda, Jana i Bronislawa, zięcia Zbigniewa

11.00  suma odpustowa:

           – za  Parafian i wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia

           – Do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo

             dla ks. Proboszcza z okazji 63 Urodzin

15.00  nieszpory odpustowe

Poniedziałek 29.04.2019 r. – św. Katarzyny

17.00  za + Annę Szlachta, męża Wincentego, + rodziców i rodzeństwo

Wtorek 30.04.2019 r. – Uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski

  8.00  za  Parafian

 Środa 1.05.2019 r. – św. Józefa Rzemieślnika

  8.00  za + Anielę i Krzysztofa Pyć, Mikołaja Pyć, Helenę, Zbigniewa i Eugenię Zgórskich

           i za + z rodziny

           – nabożeństwo majowe

Czwartek 2.05.2019 r. – św. Atanazego – I czwartek miesiąca

17.00  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała, 2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe, za + z rodziny

           Szwarc, Orszulik i dusze opuszczone

           – nabożeństwo majowe o powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 3.05.2019 r. – Uroczystość NMP Królowej Polski

  8.00  za + Józefa Mrowiec w 18 rocz. śmierci, + rodziców, teściów i + z rodziny

10.30  Msza św. do św. Floriana za strażaków z Jarząbkowic i Bąkowa i ich rodziny

15.00  nabożeństwo majowe

Sobota 4.05.2019 r. – św. Floriana – I sobota miesiąca

  8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 4)

           – nabożeństwo majowe

14.00  ślub rzymski: Justyna Gądek – Tomasz Kawka

17.00  za + Annę Czakon, męża Roberta, zięcia Józefa, + z rodziny Herok, Czakon i Pawełek

Niedziela 5.05.2019 r. – 3 Niedziela Wielkanocna

  8.00  za + Franciszka Adamczyk w rocz. śmierci, żonę Stanisławę,

           za + z rodziny Adamczyk i Rychły

           – nabożeństwo majowe

10.30  za + Franciszka Michalczyk, Rozalię i Alojzego Wala, Jana i Marię Michalczyk,

           Lidię i Adama Dudek i + z pokrewieństwa

15.00  nabożeństwo majowe

21.04.2019

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO – 21.04.2019 r.

  7.45  Procesja Rezurekcyjna

  8.00  za + Jana Kraśniewicz z ok. urodzin i ziecia Andrzeja

10.30  za + Arkadiusza Krzempek, + Elfrydę i Jana Krzempek

PONIEDZIAŁEK  WIELKANOCNY – 22.04.2019 r.

  8.00   za  Parafian

10.30  Msza św. w intencji ks. Proboszcza z okazji 36 rocznicy święceń kapłańskich

Wtorek w oktawie Wielkanocy – 23.04.2019 r.

 17.00  za Parafian

Środa w oktawie Wielkanocy – 24.04.2019 r. – św. Grzegorza

17.00  za + Franciszka Figurę w 5 rocz. śmierci, Gertrudę i Józefa Brachaczek i syna Henryka

Czwartek w oktawie Wielkanocy – 25.04.2019 r. – św. Marka

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

Piątek w oktawie Wielkanocy – 26.04.2019 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + rodziców Martę i Franciszka Grygierek, braci Jana, Piotra i + z rodziny Grygierek

Sobota w oktawie Wielkanocy – 27.04.2019 r.

17.00  za + Emila Janik w 17 rocz. śmierci, brata, bratową, 2 siostry, + rodziców Marię i Marcina

Niedziela 28.04.2019 r. –  Niedziela Miłosierdzia Bożego – ODPUST  PARAFIALNY

  8.00  za + Gertrudę i Teodora Stuchlik, synów Zygfryda, Jana i Bronislawa, zięcia Zbigniewa

11.00  suma odpustowa:

           – za  Parafian i wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia

           – Do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo

             dla ks. Proboszcza z okazji 63 Urodzin

15.00  nieszpory odpustowe

14.04.2019

Niedziela 14.04.2019 r. – Niedziela Męki Pańskiej

8.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane

łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Alojzego Adamczyk z okazji

70 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.30  za + Helenę Jojko z okazji urodzin, męża Józefa, zięcia Jana Choromański,

Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

15.00  Gorzkie Żale

Wielki Poniedziałek 15.04.2019 r.

17.00  za + Teodora Konieczny, żonę Stefanię i + z rodziny

Wielki Wtorek 16.04.2019 r.

8.00  za  Parafian

Wielka Środa  17.04.2019 r.

17.00  Msza św. w intencji Szafarzy

WIELKI  CZWARTEK – 18.04.2019 r.

18.00  Msza św. Wieczerzy Pańskiej

WIELKI  PIĄTEK – 19.04.2019 r.

9.00  Droga  Krzyżowa

18.00  Liturgia Wielkiego Piątku

WIELKA  SOBOTA – 20.04.2019 r.

9.00, 12.00, 15.00 –  adoracja i święcenie pokarmów

18.00  Liturgia Wigilii Paschalnej

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO – 21.04.2019 r.

7.45  Procesja Rezurekcyjna

8.00  za + Jana Kraśniewicz z ok. urodzin i ziecia Andrzeja

10.30  za + Arkadiusza Krzempek, + Elfrydę i Jana Krzempek

PONIEDZIAŁEK  WIELKANOCNY – 22.04.2019 r.

8.00   za  Parafian

10.30  Msza św. w intencji ks. Proboszcza z okazji  36 rocznicy święceń kapłańskich

7.04.2019

Niedziela 7.04.2019 r. – 5 Niedziela Wielkiego Postu – rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych

8.00  za + Ludwika Hawełka w rocz. śmierci, żonę Hildegardę i Urszulę Cieślik

10.30  za + Stanisława Wejster z okazji urodzin

16.00  Gorzkie Żale i nauka stanowa dla mężczyzn

Poniedziałek 8.04.2019 r.

8.00  za  Parafian

10.00  Msza św. dla dzieci

18.00  za + Szymona Ogierman, żonę Marię, zięcia Jana i wnuka Grzegorza

Wtorek 9.04.2019 r.

8.00  za  Parafian

10.00  Msza św. dla dzieci

18.00  za + Irenę i Franciszka Hansel

Środa 10.04.2019 r. – zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych

8.00  za  Parafian

10.00  Msza św. dla dzieci

18.00  za + Helenę Janota z ok. urodzin, męża Leona, + z rodziny Janota i Kanafek

Czwartek 11.04.2019 r.

17.00  za + Agnieszkę Pietroniem, męża Alberta i synową Annę

Piątek 12.04.2019 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00  Droga Krzyżowa

17.30  za + Emilię Kubieniec, 2 mężów, Czesława Kubicę, Cecylię i Józefa Czylok,

syna Bronisława i synową Krystynę

Sobota 13.04.2019 r.

17.00  za + Leona Orszulik, żonę Martę, + dziadków z obu stron, + Helenę i Teodora

Trzaskalik i dusze opuszczone

Niedziela 14.04.2019 r. – Niedziela Męki Pańskiej

8.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane

łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Alojzego Adamczyk z okazji

70 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.30  za + Helenę Jojko z okazji urodzin, męża Józefa, zięcia Jana Choromański,

Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

15.00  Gorzkie Żale

31.03.2019

Niedziela 31.03.2019 r. – 4 Niedziela Wielkiego Postu

  8.00  za + Jadwigę Herman z okazji urodzin, + mamę Kazimierę Mikociak, + teściów Łucję i

           Ludwika Herman, brata, szwagierkę, 4 szwagrów i + Mirosława Krzempek

10.30  za + Franciszka Gawlas w 1 rocz. śmierci i za + z rodziny Gawlas i Szczypka

15.00  Gorzkie Żale i kazanie pasyjne

Poniedziałek 1.04.2019 r.

17.00  za + Wiktorię Kąsek, męża Jana, + rodziców i pokrewieństwo z obu stron

Wtorek 2.04.2019 r.

  8.00  za  Parafian

Środa 3.04.2019 r.

17.00  za + Jana Marekwica, żonę Joannę, synową Jadwigę, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

Czwartek 4.04.2019 r. – I czwartek miesiąca

17.00  za + Ludwika Staniek, za + z rodzin Staniek i Hawełka

           nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 5.04.2019 r. – I piątek miesiąca

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.45  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.00  Droga Krzyżowa

17.30  za + Józefa Jojko w 37 rocz. śmierci, żonę Helenę, zięcia Jana Choromański,

           Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

Sobota 6.04.2019 r. – I sobota miesiąca

  8.00  Msza św. za Czcicieli Marki Bożej (od Róży nr 3)

           nabożeństwo do Matki Najświętszej

17.00  za + Różę Gorzałka, matkę Anastazję Drasyk w rocz. śmierci

Niedziela 7.04.2019 r. – 5 Niedziela Wielkiego Postu – rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych

  8.00  za + Ludwika Hawełka w rocz. śmierci, żonę Hildegardę i Urszulę Cieślik

10.30  za + Stanisława Wejster z okazji urodzin

16.00  Gorzkie Żale i nauka stanowa dla mężczyzn

==================================================