Intencje mszalne

Sierpień

01.08.2021

Niedziela 1.08.2021 r. –  18 Niedziela Zwykła

  8.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa  z okazji 50 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.30  za + Hildegardę Hawełka w 7 rocznicę śmierci, męża Ludwika i Urszulę Cieślik

12.00  za + Alojzego Staniek od rodziny turystycznej

02.08.2021
03.08.2021
04.08.2021
05.08.2021
06.08.2021
07.08.2021
08.08.2021
09.08.2021
10.08.2021
11.08.2021
12.08.2021
13.08.2021
14.08.2021
15.08.2021
16.08.2021
17.08.2021
18.08.2021
19.08.2021
20.08.2021
21.08.2021
22.08.2021
23.08.2021
24.08.2021
25.08.2021
26.08.2021
27.08.2021
28.08.2021
29.08.2021
30.08.2021
31.08.2021

Lipiec

1.07.2021

Czwartek 1.07.2021 r. – I czwartek miesiąca

18.00  za + rodziców Sabinę i Władysława, braci Krzysztofa i Stanisława Stelmaszczyk i + dziadków Wójcickich

          – nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne

2.07.2021

Piątek 2.07.2021 r. – I piątek miesiąca

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           – nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00  za + Antoninę i Antoniego Strządała, syna Czesława, Małgorzatę i Karola Kabiesz i córkę Halinę

3.07.2021

Sobota 3.07.2021 r. – I sobota miesiąca

  8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 4)

          – nabożeństwo do Matki Najświętszej

18.00  za + Marię Gałuszka, + rodziców Feliksa i Elfrydę Kałuża, + dziadków Alfreda i Annę Hawełka i + z rodziny

4.07.2021

Niedziela 4.07.2021 r. – 14 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Mirosława Pryczek. + rodziców, dziadków i + z rodziny

10.30  Msza św. do św. Krzysztofa za kierowców i podróżujących

5.07.2021

Poniedziałek 5.07.2021 r.

18.00  za + Stanisława Jagniątkowskiego od Eweliny z rodziną

6.07.2021

Wtorek 6.07.2021 r. – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

  8.00  za + Stanisława Jagniątkowskiego z okazji urodzin

7.07.2021

Środa 7.07.2021 r.

18.00  za + rodziców Stanisława i Natalię Bednarek

8.07.2021

Czwartek 8.07.2021 r. – św. Jana z Dukli

18.00  za + Stanisława Jagniątkowskiego od rodziny Bisok

9.07.2021

Piątek 9.07.2021 r.

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18.00  za + Bronisławę i Franciszka Grygierek, + Bolesława, Eugenię i Franciszka Bojda

10.07.2021

Sobota 10.07.2021 r.

11.30  ślub rzymski: Beata Hawełka – Michał Pałubicki

13.00  ślub rzymski: Świeńczyk Wiktoria – Patryk Hawełka

18.00  za + Mirosławę Rutkowską w 5 rocznicę śmierci, męża Stanisława i + rodziców z obu stron

11.07.2021

Niedziela 11.07.2021 r. – 15 Niedziela Zwykła

  8.30  za + rodziców Annę i Karola, siostrę Małgorzatę Klocek, + dziadków Klocek i Brzuska

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem     za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny Frodl z okazji 80 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

12.07.2021

Poniedziałek 12.07.2021 r.

18.00  za + Mariannę i Stanisława Balcerczyk, + dziadków i + z rodziny

13.07.2021

Wtorek 13.07.2021 r.

  8.30  różaniec fatimski

  9.00  Msza św. do MB Fatimskiej za wszystkich chorych cierpiących Parafian i wszystkich          Czcicieli Matki Bożej z Fatimy

14.07.2021

Środa 14.07.2021 r.

18.00  za + siostrę Beatę i + rodziców Romana i Krystynę Orszulik

15.07.2021

Czwartek 15.07.2021 r.

18.00  za żywych i zmarłych Członków i Członkinie Szkaplerza św.

16.07.2021

Piątek 16.07.2021 r. – NMP z Góry Karmel

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18.00  za + żonę Annę Smyczek w 1 rocznicę śmierci

17.07.2021

Sobota 17.07.2021 r.

18.00  za + Mirosława Krzempek, + ojca Ludwika, + teściów Alfonsa i Magdalenę Lazar

           roczek: Jan Krzempek

18.07.2021

Niedziela 18.07.2021 r. – 16 Niedziela Zwykła

  8.30  za + Michalinę i Władysława Rubys z okazji urodzin, za + syna Władysława, synową Halinę,    wnuka Andrzeja, córkę Wiktorię i zięcia Romana, za + z rodziny Rubys, Gunia i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem         za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Iwony Hawełka z okazji 50 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

19.07.2021

Poniedziałek 19.07.2021 r.

18.00  za + Stanisława Jagniątkowskiego od Leszka i Lidii Farana

20.07.2021

Wtorek 20.07.2021 r.

  8.00  Do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla siostry Janiny i siostrzeńca Karola, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

21.07.2021

Środa 21.07.2021 r.

18.00  za + Wilhelma Wawrzyczek w 42 rocznicę śmierci, żonę Agnieszkę i + z pokrewieństwa

22.07.2021

Czwartek 22.07.2021 r. – św. Marii Magdaleny

18.00  za + dziadków Zuzannę i Józefa Frodl, Joannę i Ferdynanda Szczyrba

23.07.2021

Piątek 23.07.2021 r. – św. Brygidy

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18.00  za + Jana i Wiktorię Kąsek, + rodziców i pokrewieństwo z obu stron

24.07.2021

Sobota 24.07.2021 r. – św. Kingi

  8.00  za + Elfrydę Stuchlik, Wandę Krzystek i Jolantę Tylkowską (30 dniowa)

15.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem

           za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny Kalarus

           z okazji 70 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

18.00  za + Martę Płonka w 19 rocznicę śmierci

               chrzest: Jan Hawełka

25.07.2021

Niedziela 25.07.2021 r. –  17 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Mariusza Zorychta w 2 rocznicę śmierci, ojca Franciszka i + dziadków z obu stron

10.30  za + męża Zygfryda Stuchlik w 11 rocznicę śmierci

26.07.2021

Poniedziałek 26.07.2021 r. – św. Joachima i Anny

18.00  za + Zofię i Józefa Pieczonka i + z rodziny

27.07.2021

Wtorek 27.07.2021 r.

  8.00  za + Alojzego Staniek od Marka Sanetra oraz pracowników Biura Podróży  „Marco” z Bielska – Białej

28.07.2021

Środa 28.07.2021 r.

18.00  za + Martę Mrowiec, męża Józefa, synów Edwarda i Józefa, synową Felicję, zięcia Jana,

 + Andrzeja Kubowicz i  wnuka Mirosława

29.07.2021

Czwartek 29.07.2021 r.  – św. Marty

18.00  za + Władysława Krzempek i żonę Teresę

30.07.2021

Piątek 30.07.2021 r.

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18.00  za + Józefa Gaszczyk w rocznicę śmierci, + Irenę i Zbigniewa Gaszczyk i + z rodziny

31.03.2021

Sobota 31.07.2021 r. – św. Ignacego z Loyoli

  8.00  za + Edwarda Stoszko (30 dniowa)

18.00  za + Felicję Mrowiec w 4 rocznicę śmierci, + rodziców Marię i Andrzeja Szymoszek,

          + teściów Martę i Józefa Mrowiec

Czerwiec

1.06.2021

Wtorek 1.06.2021 r. – św. Justyna – Dzień Dziecka

  8.00  za + Józefa Gaszczyka z okazji urodzin, za żonę Irenę i syna Zbigniewa

2.06.2021

Środa 2.06.2021 r.

18.00  za + Józefa Kubowicz, żonę Irenę i syna Andrzeja

3.06.2021

Czwartek 3.06.2021 r. – Uroczystość Bożego Ciała

  8.00  za + Krystynę Zamojską z okazji urodzin i za + z rodziny

10.30  za + Bogusławę Wituła z okazji urodzin

4.06.2021

Piątek 4.06.2021 r. – I piątek miesiąca

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

18.00  za + Ludwika i Łucję Herman, córkę, 2 synów, synową, 2 zięciów, wnuka Mirosława, za +  rodzin Herman i Balas

5.06.2021

Sobota 5.06.2021 r. – I sobota miesiąca

  8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 3)

           – nabożeństwo do Matki Najświętszej

18.00  za + Andrzeja Kubowicz od chrzestnego

6.06.2021

Niedziela 6.06.2021 r. – 10 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Herminę Pryczek, męża Tadeusza, syna Mirosława i + z rodziny

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem         za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jolanty Węglarz z okazji 50 urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

7.06.2021

Poniedziałek 7.06.2021 r. – Bł. Michała Tomaszka

18.00  za + Gertrudę Stuchlik, męża Teodora, 3 synów i wnuka Grzegorza

8.06.2021

Wtorek 8.06.2021 r. – św. Jadwigi Królowej

  8.00  za + Franciszka Kuboszek, żonę Stefanię, syna Franciszka, żonę Janinę i syna Jana

9.06.2021

Środa 9.06.2021 r.

18.00  za + Jadwigę Penkala i + z rodziny

10.06.2021

Czwartek 10.06.2021 r.

18.00  za + Andrzeja Kubowicz w 6 rocznicę śmierci, + rodziców Józefa i Irenę i teścia Jana

11.06.2021

Piątek 11.06.2021 r. – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

18.00  za + Jadwigę Herman w 5 rocznicę śmierci, + rodziców i teściów, brata i szwagierkę, 4 szwagrów, + Mirosława Krzempek, + z rodzin Herman i Mikociak

12.06.2021

Sobota 12.06.2021 r. – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

  8.00  za + Wojciecha Żyga  (30 dniowa)

18.00  za + Zofię i Tadeusza  Zgłobickich, + z rodzin Trzeciak i Zgłobicki

13.06.2021

Niedziela 13.06.2021 r. – 11 Niedziela Zwykła

  8.00  za + rodziców Zofię i Alojzego Gunia z okazji urodzin, + synów Eugeniusza, Bronisława, Czesława, synowe Renatę i Halinę, + z rodzin Gunia, Rubys i dusze w czyśćcu cierpiące

           – nabożeństwo fatimskie

10.30  za + Helenę Szczypka w 16 rocznicę śmierci, męża Ludwika, Franciszka Gawlas, Genowefę Hercog, za + z rodzin Szczypka i Gawlas

           – nabożeństwo fatimskie

14.06.2021

Poniedziałek 14.06.2021 r.

18.00  za + Zofię i Bolesława Godzinę, + Danutę Godzina ,+ dziadków i + z pokrewieństwa

15.06.2021

Wtorek 15.06.2021 r.

  8.00  Do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla siostry Janiny i siostrzeńca Karola, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

16.06.2021

Środa 16.06.2021 r.

18.00  za + Józefa Holisz od rodziny Hansel i współpracowników ze stawów

17.06.2021

Czwartek 17.06.2021 r. – św. Brata Alberta Chmielowskiego

18.00  za + Stanisława Jagniątkowski od Basi z rodziną

18.06.2021

Piątek 18.06.2021 r. – św. Elżbiety

17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu

18.00  za + Jadwigę i Alojzego Hawełka, + teściów, córkę, synową, 4 synów, wnuczkę, 3 wnuków, + Pawła i Franciszkę Balas i + z rodziny

19.06.2021

Sobota 19.06.2021 r.

18.00  za + ojca Franciszka Zorychta i brata Mariusza

20.06.2021

Niedziela 20.06.2021 r. –  12 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Janinę Tokarz w 1 rocznicę śmierci, męża Antoniego, syna Adama, zięciów Floriana i Władysława, za + rodziców z obu stron

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty Paździor z okazji 80 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

21.06.2021

Poniedziałek 21.06.2021 r. – św. Alojzego Gonzagi

18.00  za + Władysława Matuszek, żonę Bronisławę, 3 synów, synową, za + z rodziny Matuszek,  Grędziok, Orszulik oraz dusze w czyśćcu cierpiące

22.06.2021

Wtorek 22.06.2021 r.

  8.00  za + Alojzego Czakon, Helenę i Józefa Grygierek

23.06.2021

Środa 23.06.2021 r.

18.00  za + Jana Lebioda w dniu urodzin, córkę Marię i + rodziców z obu stron

24.06.2021

Czwartek 24.06.2021 r. –  Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

18.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

25.06.2021

Piątek 25.06.2021 r.

  8.00  Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

13.00  ślub: Katarzyna Stekla – Rafał Gluza

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

18.00  za + Stanisława Jagniątkowski od rodziny Hus

26.06.2021

Sobota 26.06.2021 r.

18.00  za + Wandę Hutniczą w 1 rocznicę śmierci, + Annę Parchańską i + z rodziny

27.06.2021

Niedziela 27.06.2021 r. – 13 Niedziela Zwykła

  8.00  za + rodziców Agnieszkę i Jana Nawrocki i zięcia Zygfryda Stuchlik

10.30  za + Jana Choromański z okazji imienin, teściów Józefa i Helenę Jojko, + Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

28.06.2021

Poniedziałek 28.06.2021 r. – św. Ireneusza 

18.00  za + Helenę i Andrzeja Bajtek

29.06.2021

Wtorek 29.06.2021 r. – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawla

  8.00  za + Pawła i Marię Figura, 2 córki, zięcia, syna, synową, + Pawła Poloczek i Dariusza Kret

30.06.2021

Środa 30.06.2021 r.

18.00  za + Piotra Lorynowicz , + Ludwika Feth i + z rodziny

Maj

1.05.2021

Sobota 1.05.2021 r. – św. Józefa Rzemieślnika

  8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej ( od Róży nr 2)

           – nabożeństwo majowe

17.00  Msza św. do św. Floriana o Boże błogosławieństwo dla strażaków z Jarząbkowic i z Bąkowa, o Boże błogosławieństwo dla ich rodzin

2.05.2021

Niedziela 2.05.2021 r. – 5 Niedziela Wielkanocna

  8.00  za + Franciszka Zorychta w 10 rocznicę śmierci, syna Mariusza i Krystynę Pawlik

           – nabożeństwo majowe

10.30  za + Gertrudę i Teodora Stuchlik, synów Zygfryda, Jana, Bronisława i zięcia Zbigniewa

3.05.2021

Poniedziałek 3.05.2021 r. – Uroczystość NMP Królowej Polski

  8.00  za + Zbigniewa Szymiczek i zięcia Stanisława

           – nabożeństwo majowe

10.30  za + Franciszka Michalczyk, żonę Elżbietę, Rozalię i Alojzego Wala, Marię i Jana Michalczyk, Lidię i Adama Dudek i + pokrewieństwo

4.05.2021

Wtorek 4.05.2021 r. – św. Floriana

  8.00  za + Anielę i Krzysztofa Pyć w rocznicę śmierci, Mikołaja Pyć, Helenę, Zbigniewa, Eugenię i Kazimierza Zgórskich i + z rodziny

           – nabożeństwo majowe

5.05.2021

Środa 5.05.2021 r.

17.00  za + rodziców Franciszka i Stanisławę Adamczyk, + z rodziny Adamczyk i Rychły

           – nabożeństwo majowe

6.05.2021

Czwartek 6.05.2021 r. – św. Apostołów Filipa i Jakuba – I czwartek miesiąca

17.00  za + Irenę Gaszczyk z okazji urodzin, męża Józefa i syna Zbigniewa

           – nabożeństwo majowe o nowe powołania kapłańskie i zakonne

7.05.2021

Piątek 7.05.2021 r. – I piątek miesiąca

16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu

          – litania loretańska

16.45 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.00  za + Stanisława Kanik z okazji urodzin i za + z rodziny

8.05.2021

Sobota 8.05.2021 r. – Uroczystość św. Stanisława Biskupa

17.00  za + Józefa Mrowiec w 20 rocznicę śmierci, + rodziców Martę i Józefa Mrowiec, brata Edwarda i szwagierkę Felicję, teściów Ludwika i Gertrudę Cimała

           –  nabożeństwo majowe

9.05.2021

Niedziela 9.05.2021 r. – 6 Niedziela Wielkanocna

  8.00  za + Teodora Żak w 14 rocznicę śmierci i + dziadków z obu stron

           – nabożeństwo majowe

10.30  za + Zbigniewa Zatorski w 8 rocznicę śmierci, + rodziców i teściów

10.05.2021

Poniedziałek 10.05.2021 r. – Dni Krzyżowe

17.00  za + Emilię Kalarus, męża Franciszka, córkę Joannę, 2 mężów, 2 synów, zięcia Edwarda,

           za + z rodzin Kalarus, Hok, Bierowski i dusze opuszczone

           – nabożeństwo majowe

11.05.2021

Wtorek 11.05.2021 r. – Dni Krzyżowe

  8.00  za chorych i cierpiących Parafian

           – nabożeństwo majowe

12.05.2021

Środa 12.05.2021 r. – Dni Krzyżowe

17.00  za + mamę Krystynę w 2 rocznicę śmierci, ojca Romana i siostrę Beatę Orszulik

          – nabożeństwo majowe

13.05.2021

Czwartek 13.05.2021 r. – NMP Fatimskiej

  8.30  różaniec fatimski

  9.00  Msza św. do MB Fatimskiej za wszystkich chorych cierpiących Parafian i wszystkich Czcicieli Matki Bożej z Fatimy

14.05.2021

Piątek 14.05.2021 r. – św. Macieja Apostoła

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

            – litania loretańska

17.00  za + Leona Janota w rocznicę śmierci, żonę Helenę z okazji urodzin, za + z rodziny Janota i Kanafek

15.05.2021

Sobota 15.05.2021 r.

  8.00  za + Alojzego Staniek (30 dniowa)

17.00  za + babcię Zofię w dniu imienin

           – nabożeństwo majowe

16.05.2021

Niedziela 16.05.2021 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  8.00  za + Dariusza Wacha w 1 rocznicę śmierci od żony i dzieci

          – nabożeństwo majowe

10.30  za + Bożenę Kowalewską w 20 rocznicę śmierci, + Mateusza Kowalewskiego,  + Romana Bieńkowskiego i + z rodziny

12.30  Msza św. w intencji dzieci I – Komunijnych i ich rodzin

17.05.2021

Poniedziałek 17.05.2021 r.

17.00  za + Zbigniewa Szymiczek, zięcia Stanisława, + rodziców z obu stron, 2 braci i 3 bratowe

           – nabożeństwo majowe

18.05.2021

Wtorek 18.05.2021 r.

  8.00  za + Edwarda Gabryś w 1 rocznicę śmierci, + dziadków z obu stron

           – nabożeństwo majowe

19.05.2021

Środa 19.05.2021 r.

17.00  za + Zygmunta Balas, żonę Gertrudę, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

           – nabożeństwo majowe

20.05.2021

Czwartek 20.05.2021 r.

17.00  za + Bernarda Hawełka, + rodziców z obu stron, + dziadków i pokrewieństwo

           – nabożeństwo majowe

21.05.2021

Piątek 21.05.2021 r. – św. Jana Nepomucena

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           litania loretańska

17.00  za + Reginą Wituła, wnuka Szymona

22.05.202

Sobota 22.05.2021 r.

17.00  za + Annę Niemczyk, męża Alojzego, + z rodziców z obu stron, za + Krystynę i Fryderyka Kiełbasa, Zdzisława Kubicę, za + z rodzin Ostrowski i Masek

           – nabożeństwo majowe

23.05.2021

Niedziela 23.05.2021 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  8.00  za + Hildegardę Wituła w 2 rocznicę śmierci i z okazji urodzin, za męża Teodora,

           + rodziców z obu stron

           – nabożeństwo majowe

10.30  za + Helenę Jojko z okazji urodzin, męża Józefa, zięcia Jana Choromański, + rodziców Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

12.30  Msza św. w intencji dzieci I – Komunijnych i ich rodzin

24.05.2021

Poniedziałek 24.05.2021 r. – NMP Matki Kościoła

17.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem

           za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Łukasza Wacha

           z okazji 30 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

           – nabożeństwo majowe

25.05.2021

Wtorek 25.05.2021 r.

  8.00  za + Hildegardę Polok, Wandę Szymik i + z rodziny

           – nabożeństwo majowe

26.05.2021

Środa 26.05.2021 r. – Dzień Matki

17.00  Msza św. za wszystkie matki naszej parafii

           – nabożeństwo majowe

27.05.2021

Czwartek 27.05.2021 r. – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

           – nabożeństwo majowe

28.05.2021

Piątek 28.05.2021 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           litania loretańska

17.00  za + rodziców Jana i Gertrudę Malich, Alojzję i Pawła Jegierski, Janinę i Bogdana Wodeńskich i Janusza Stańczyka

29.05.2021

Sobota 29.05.2021 r. – św. Urszuli Ledóchowskiej

17.00  za + Małgorzatę Siemienik i + z rodzin Siemienik i Kopeć

           – nabożeństwo majowe

30.05.2021

Niedziela 30.05.2021 r. – Uroczystość Najświętszej Trójcy

  8.00  za Henryka Soboszek w 8 rocznicę śmierci i w dniu urodzin, + Emilię Żyła i Józefa Żyła

          – nabożeństwo majowe

10.30  za + Emila Żur w dniu urodzin

31.05.2021

Poniedziałek 31.05.2021 r. – święto Nawiedzenia NMP

17.00  za + Henryka Sobczyk w 1 rocznicę śmierci

           – nabożeństwo majowe

Kwiecień

01.04.2021 WIELKI  CZWARTEK – 1.04.2021 r.

18.00  Msza Wieczerzy Pańskiej

za Parafian

02.04.2021 WIELKI  PIĄTEK – 2.04.2021 r.

9.00  Droga  Krzyżowa

18.00  Liturgia Wielkiego Piątku

03.04.2021 WIELKA  SOBOTA – 3.04.2021 r.

9.00, 12.00, 15.00 adoracja i święcenie pokarmów

18.00  Liturgia Wigilii Paschalnej

Msza św. za + Arkadiusza Krzempek, + dziadków Elfrydę i Jana Krzempek, Joannę i Szczepana Rusin

04.04.2021 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 4.04.2021 r.

8.00  za + syna Dariusza Wacha i brata Stanisława

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z  podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże  błogosławieństwo dla Teresy Zgłobickiej z okazji 60 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

15.00  za  Parafian

05.04.2021 Poniedziałek Wielkanocny – 5.04.2021 r.

8.00  za + Stanisława Wacha z okazji urodzin i za + z rodziny

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże  błogosławieństwo dla Anieli Bielskiej z okazji 85 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

15.00  za  Parafian

06.04.2021
07.04.2021
08.04.2021
09.04.2021
10.04.2021
11.04.2021

Niedziela 11.04.2021 r. –  2 Niedziela Wielkanocna – NIEDZIELA  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

  8.00  za + Stanisława Wejster z okazji urodzin

11.00  suma odpustowa: za Parafian

           – Do Miłosierdzia Bożego Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem   za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Elżbiety Kuboszek  z okazji 70 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

12.04.2021

Poniedziałek 12.04.2021 r.

17.00  za + Edwarda Parchański, żonę Jadwigę od chrześniaka Darka z rodziną

13.04.2021

Wtorek 13.04.2021 r.

  8.00  za + Emilię i Leona Brzezina, syna Henryka, + pokrewieństwo z obu stron

14.04.2021

Środa 14.04.2021 r.

17.00  za + Stanisława Jagniątkowski od Anny Frodl, rodziny Farana i Cołyt

15.04.2021

Czwartek 15.04.2021 r.

17.00  za + Teodora Konieczny w rocznicę śmierci, żonę Stefanię i + z rodziny

16.04.2021

Piątek 16.04.2021 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00  za + Emila Janik w 19 rocznicę śmierci, brata, bratową, 2 siostry, + rodziców  Marię i Marcina Janik

17.04.2021

Sobota 17.04.2021 r.

17.00  za + Fryderyka Kiełbasa w 1 rocznicę śmierci,  Krystynę Kiełbasa i Marię Kiełbasa

18.04.2021

Niedziela 18.04.2021 r. – 3 Niedziela Wielkanocna

  8.00  za + Stanisława Jagniątkowskiego od szwagierki z mężem

10.30  za + Różę Gorzałka w 23 rocznicę śmierci, matkę Anastazję Drasyk w 21 rocznicę śmierci

19.04.2021

Poniedziałek 19.04.2021 r.

17.00  za + Franciszka Figurę, żonę Helenę, Józefa i Gertrudę Brachaczek, syna Henryka

20.04.2021

Wtorek 20.04.2021 r.

  8.00  za + Dariusza Kret, Huberta i Gertrudę Glanc, + pokrewieństwo Glanc, Białecki  i dusze w czyśćcu cierpiące

21.04.2021

Środa 21.04.2021 r.

17.00  za + Stanisława Jagniątkowskiego od Beaty z rodziną

22.04.2021

Czwartek 22.04.2021 r.

17.00  za + Krzysztofa Podmagórskiego w 1 rocznicę śmierci, żonę Krystynę i + z rodziny

23.04.2021

Piątek 23.04.2021 r. – Uroczystość św. Wojciecha

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00  za + Emilię Kubieniem, 2 mężów, Czesława Kubicę, Cecylię i Józefa Czylok,  syna Bronisława i synową Krystynę

24.04.2021

Sobota 24.04.2021 r. – św. Jerzego

17.00  za + Leona i Martę Orszulik, Helenę i Teodora Trzaskalik, + z rodziny Przewoźnik, Orszulik, Korus i Trzaskalik

           roczek: Bruno Rudol

25.04.2021

Niedziela 25.04.2021 r. – 4 Niedziela Wielkanocna –  Niedziela Dobrego Pasterza

  8.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bartosza Maksimiuk z okazji 18 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ks. Proboszcza z okazji 65 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

26.04.2021

Poniedziałek 26.04.2021 r.

17.00  za + Joannę Marekwica, 2 mężów, rodziców i rodzeństwo z obu stron i dusze opuszczone

27.04.2021

Wtorek 27.04.2021 r.

  8.00  za + Józefa Holisz (30 dniowa)

28.04.2021

Środa 28.04.2021 r.

17.00  za + Annę Szlachta, męża Wincentego, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

29.04.2021

Czwartek 29.04.2021 r. – św. Katarzyny Sieneńskiej

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

30.04.2021

Piątek 30.04.2021 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała, 2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe,

           za + z rodzin Szwarc, Orszulik i dusze opuszczone

Marzec

01.03.2021 Poniedziałek 1.03.2021 r.

17.00  za + Irenę i Franciszka Hansel, + rodziców i braci

02.03.2021 Wtorek 2.03.2021 r.

8.00  za + Marię i Pawła Mędrek, + synów i córki

03.03.2021 Środa 3.03.2021 r.

17.00  za + Władysława Krzempek, żonę Teresę od rodzin Gaszczyk i Strządała

04.03.2021 Czwartek 4.03.2021 r. –  św. Kazimierza – I czwartek miesiąca

17.00  za + Reginę i Ludwika Wituła, syna Teodora, 3 synowe, wnuka Szymona, wnuczkę Bogusławę, Piotra i Joannę Przewoźnik, syna Stanisława i córkę Annę

– nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne

05.03.2021 Piątek 5.03.2021 r. – I piątek miesiąca

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

– nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.00  DROGA  KRZYŻOWA

17.30  za + rodziców Annę i Franciszka Zaremba, 2 córki, 3 synów, 4 zięciów, 2 synowe, za + Lucynę i Piotra Siwiec

06.03.2021 Sobota 6.03.2021 r. – I sobota miesiąca

8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej

– nabożeństwo do Matki Najświętszej

17.00  za + rodziców Józefa i Cecylię Czylok, Annę i Antoniego Kajstura, Bronisławę i Krystynę Xzylok, Józefa i Lidię Kryla, Mariana Kajstura i Bronisławę Lang

07.03.2021 Niedziela 7.03.2021 r. – 3 Niedziela Wielkiego Postu

8.00  za + Stanisława Jagniątkowskiego (30 dniowa)

10.30  za + Zbigniewa Szymiczek w 3 rocz. śmierci i zięcia Stanisława

15.00  Gorzkie Żale

08.03.2021

Poniedziałek  8.03.2021 r. – św. Jana Bożego – Dzień Kobiet

17.00  Msza św. o błogosławieństwo dla wszystkich Kobiet

09.03.2021

Wtorek 9.03.2021 r.

  8.00  za  Parafian

10.03.2021

Środa 10.03.2021 r.

17.00  za + Danutę Konieczny w 12 rocz. śmierci i + z rodziny

11.03.2021

Czwartek 11.03.2021 r.

17.00  za + Władysława Krzempek (30 dniowa)

12.03.2021

Piątek 12.03.2021 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00  DROGA  KRZYŻOWA

17.30  za + Bronisławę Grygierek, męża Edwarda i + z rodziny Grygierek

13.03.2021

Sobota 13.03.2021 r.

17.00  za + Emilię Gaszczyk w 7 rocz. śmierci, męża Antoniego, zięcia Franciszka,  wnuka Mariusza, + z rodziny Gaszczyk i Grygierek

14.03.2021

Niedziela 14.03.2021 r. – 4 Niedziela Wielkiego Postu

  8.00  za + Ludwika Hawełka w rocz. śmierci, żonę Hildegardę i Urszulę Cieślik

10.30  za + męża Adama Masztalerz w 34 rocz. śmierci, córkę Ewę, 2 braci Józefa i Michała,    + rodziców z obu stron, zięcia Krzysztofa Kozak w dniu urodzin, zięcia Czesława Kasperydus,   1. proboszcza Jerzego Hermaisa i dusze w czyśćcu cierpiące

15.00  Gorzkie Żale

15.03.2021

Poniedziałek 15.03.2021 r.

17.00  za + Mirosława Wacha w rocz. śmierci, + dziadków z obu stron, za + z rodziny Mrowiec, Wacha, Kraśniewicz i Kubowicz

16.03.2021

Wtorek 16.03.2021 r.

  8.00  za Parafian

17.03.2021

Środa 17.03,2021 r.

17.00  za + Jana Kraśniewicz w 6 rocznicę śmierci, zięcia Andrzeja, + z rodziny Kraśniewicz,  Mrowiec i Kubowicz

18.03.2021

Czwartek 18.03.2021 r. – św. Cyryla Jerozolimskiego

17.00  za + Stanisława Jagniątkowskiego od syna Marka z rodziną

19.03.2021

Piątek 19.03.2021 r. – św. Józefa Oblubieńca NMP

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00  DROGA KRZYŻOWA

17.30  Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci za żywych i zmarłych członków

20.03.2021

Sobota 20.03.2021 r. – św. Józefa Bilczewskiego – rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych

17.00  za + Jana Kraśniewicz w 6 rocz. śmierci, zięcia Andrzeja Kubowicz z okazji urodzin

21.03.2021

Niedziela 21.03.2021 r. – 5 Niedziela Wielkiego Postu – Rekolekcje Wielkopostne

  8.00  za + Tadeusza Pryczek, żonę Herminę, syna Mirosława i + rodziców

10.30  za + Franciszka Gawlas w 3 rocznicę śmierci, + rodziców, rodzeństwo i + z rodziny Szczypka

16.00  Gorzkie Żale i nauka stanowa dla mężczyzn

22.03.2021

Poniedziałek  22.03.2021 r.

  8.00  za + Elżbietę Palka w 1 rocznicę śmierci, męża Alojzego i + z rodziny

18.00  za + Walerię i Pawła Foltyn i + z rodziny

23.03.2021

Wtorek 23.03.2021 r.

  8.00  za + Władysława Krzempek od rodziny Labza

18.00  za + Barbarę Błanik od rodziny Zgłobicki

24.03.2021

Środa 24.03.2021 r. – zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych

  8.00  Msza św. za chorych i cierpiących Parafian

18.00  za + Jadwigę Herman w dniu urodzin, + rodziców, teściów, brata i szwagierkę, 4 szwagrów,    + Mirosława Krzempek, +  z rodzin Herman i Mikociak

25.03.2021

Czwartek 25.03.2021 r. – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

26.03.2021

Piątek 26.03.2021 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00  DROGA  KRZYŻOWA

17.30  za + rodziców Marię i Franciszka Staniek, + zięciów Józefa Frodl,  Zdzisława Pokusę i Tadeusza Lebioda

27.03.2021

Sobota 27.03.2021 r.

17.00  za + Wiktora Żerdka i + z rodzin Rduch i Żerdka

            roczek Remigiusza Niemiec

28.03.2021

Niedziela 28.03.2021 r. – Niedziela Palmowa

  8.00  za + Marię Smyczek, męża Franciszka, 3 córki, 2 synów, synową Annę  i + Dominika Wysłych

10.30  za + Mariusza Zorychta i ojca Franciszka

15.00  Gorzkie Żale

29.03.2021

Poniedziałek 29.03.2021 r. – Wielki Poniedziałek

17.00  za + Monikę Parchańską w 15 rocznicę śmierci, + dziadków z obu stron

30.03.2021

Wtorek 30.03.2021 r. – Wielki Wtorek

  8.00  za  Parafian

31.03.2021

Środa 31.03.2021 r. – Wielka Środa

17.00  za + Stanisława Jagniątkowskiego od żony Anny i syna z rodziną

Luty

01.02.2021

Poniedziałek 1.02.2021 r.

17.00  za + Alojzego Bierski w rocz. śmierci, + rodziców, teściów i dusze w czyśćcu cierpiące

02.02.2021

Wtorek 2.02.2021 r. – święto Ofiarowania Pańskiego

  8.00  za + Gertrudę Brachaczek, męża Józefa, syna Henryka, Helenę i Franciszka Figura

17.00  za + Maksymiliana Kasperydus, żonę Agnieszkę, + dziadków z obu stron, + Elżbietę Krosny i 2 zięciów

03.02.2021

Środa 3.02.2021 r. – św. Błażeja

17.00  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała, 2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe, za + z rodzin Szwarc, Orszulik i dusze opuszczone

04.02.2021

Czwartek 4.02.2021 r. – I czwartek miesiąca

17.00  za + ojca Romana, mamę Krystynę, siostrę Beatę, dziadka Alfreda Orszulik,

           + dziadków Irenę i Jana Barchańskich

           – nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne

05.02.2021

Piątek 5.02.2021 r. – I piątek miesiąca – św. Agaty

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.00  za + Jana Grygierek, + rodziców i brata Piotra

06.02.2021

Sobota 6.02.2021 r. – I sobota miesiąca

  8.00   Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 8)

            nabożeństwo do Matki Najświętszej

17.00  za + Alojzego Niemczyk w 16 rocznicę śmierci, żonę Annę,+ rodziców z obu stron, + Krystynę i Fryderyka Kiełbasa, Zdzisława Kubicę, + z rodzin Ostrowski i Masek

07.02.2021

Niedziela 7.02.2021 r. – 5 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Bronisława Bieleckiego w 10 rocznicę śmierci,  + Alojzego i Annę Zbieg, teściów Antoniego i Jadwigę Kanafek, + z rodziny Zbieg i Bielecki

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Klaudii Łukasik z okazji 30 Urodzin, dla syna Grzegorza z okazji 4 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

15.00  Msza z błogosławieństwem kolędowym dla Parafian z ul. Zielonej, Młynarskiej, Jasnej, Szczęśliwej, Dworskiej i Spokojnej

08.02.2021

Poniedziałek 8.02.2021 r.

17.00  za + Elżbietę Michalczyk od Apostolstwa Dobrej Śmierci

09.02.2021

Wtorek 9.02.2021 r.

  8.00  za  Parafian

10.02.2021

Środa 10.02.2021 r. – św. Scholastyki

17.00  za  chorych i cierpiących Parafian

11.02.2021

Czwartek 11.02.2021 r. – NMP z Lourdes

17.00  za + Zbigniewa i Irenę Gaszczyk w 14 rocz. śmierci, + Józefa Gaszczyk i Edwarda Gabryś

12.02.2021

Piątek 12.02.2021 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.00  za + Huberta i Bronisławę Waleczek, Jadwigę i Henryka Kiełkowski i + z rodziny

13.02.2021

Sobota 13.02.2021 r.

17.00  za + Irenę Kubowicz, męża Józefa i syna Andrzeja

14.02.2021

Niedziela 14.02.2021 r. – 6 Niedziela Zwykła

  8.00  za Parafian

           adoracja Najświętszego Sakramentu

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisławy Małyjurek        z okazji 65 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

           adoracja Najświętszego Sakramentu

15.02.2021

Poniedziałek 15.02.2021 r. – Bł. Michała Sopoćki

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00  za Parafian

16.02.2021

Wtorek 16.02.2021 r.

  7.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

  8.00  za  Parafian

17.02.2021

Środa Popielcowa  17.02.2021 r.

  8.00  za  Parafian

17.00  za chorych i cierpiących Parafian

18.02.2021

Czwartek 18.02.2021 r.

17.00  za + Grzegorza Stuchlik w 30 rocz. śmierci, za ojca Jana, + rodziców, Marię i Szymona Ogierman, Gertrudę i Teodora Stuchlik, + synów i zięcia

19.02.2021

Piątek 19.02.2021 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00  DROGA  KRZYŻOWA

17.30  za + Ludwika Krzempek, syna Mirosława, + rodziców, teściów, brata, szwagrów i szwagierki

20.02.2021

Sobota 20.02.2021 r.

17.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny Zatorskiej z okazji 70 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

21.02.2021

Niedziela 21.02.2021 r. – 1 Niedziela Wielkiego Postu

  8.00  za + Ryszarda Żyga w 1 rocznicę śmierci, za + z rodzin Wiśniewski i Żyga

10.30  za + Helenę Hanzlik i męża Eugeniusza

15.00  Gorzkie Żale

22.02.2021

Poniedziałek 22.02.2021 r. – święto Katedry św. Piotra Apostoła

17.00  za + rodziców Zofię i Wincentego Frodl, + dziadków z obu stron, + z rodziny Frodl

23.02.2021

Wtorek 23.02.2021 r.

  8.00  za  Parafian

24.02.2021

Środa 24.02.2021 r.

17.00  za + Leona Janota z okazji urodzin + żonę Helenę, + z rodziny Janota i Kanafek

25.02.2021

Czwartek 25.02.2021 r.

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

26.02.2021

Piątek 26.02.2021 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00  DROGA  KRZYŻOWA

17.30  za + Dorotę Małek z okazji urodzin

27.02.2021

Sobota 27.02.2021 r.

17.00  za + rodziców Krystynę Kiełbasa  w 3 rocz. śmierci, Zdzisława Kubicę w 22 rocz. śmierci, + z rodzin Niemczyk i Kubica

28.02.2021

Niedziela 28.02.2021 r. – 2 Niedziela Wielkiego Postu

8.00  za + Rafała i Stanisławę Gałuszka, syna Jerzego, synową Teresę, wnuka Jacka i Ludwika Ogierman

10.30  za + Jadwigę Zaniewicz w 1 rocz. śmierci, męża Józefa i + z rodziny

15.00  Gorzkie Żale

Styczeń

1.01.2021

Piątek 1.01.2021 r. – Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

8.00  za + w minionym roku kalendarzowym: Stanisław Wacha, Ryszard Żyga, Krzysztof  Podmagórski, Dariusz Wacha, Henryk Sobczyk, Edward Gabryś, Regina Wituła, Janina Tokarz, Wanda Hutnicka, Anna Smyczek, Gertruda Michulec, Aniela Stekla, Zuzanna Waleczek, Józef Miśkiewicz

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny Gabzdyl  z okazji 90 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

2.01.2021

Sobota 2.01.2021 r. – I sobota miesiąca

  8.00  Msza św. w intencjach Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 7)

          nabożeństwo eucharystyczne do Matki Bożej

17.00  za + Anielę Stekla od rodzin Witkowski i Baryga

3.01.2021

Niedziela 3.01.2021 r. – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

  8.00  za + Ottona Słowiak i + rodziców

10.30  za + Mirosława Krzempek, ojca Ludwika i teścia Alfonsa

4.01.2021

Poniedziałek 4.01.2021 r.

17.00  za + ks. Stanisława Chrostka i + kapłanów z dekanatu strumieńskiego

5.01.2021

Wtorek 5.01.2021 r.

  8.00  za + ks. Antoniego Palka, +  ks. Józefa Palka, ks. Alojzego Wyrwalec,

           + ks. Alfreda Grabiec, Wilhelma Poloka, Jerzego Pluta i za + kapłanów

6.01.2021

Środa 6.01.2021 r. – uroczystość Objawienia Pańskiego

  8.00  za + Annę Smyczek od Doroty z rodziną

10.30  za + Helenę Jojko w 28 rocz. śmierci, męża Józefa, zięcia Jana Choromański, + rodziców Wincentynę i Edwarda Choromański i Annę Hetman

7.01.2021

Czwartek 7.01.2021 r. – I czwartek miesiąca

17.00  za + Anielę Stekla od kuzynki Krystyny Strządała z rodziną

           nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne

8.01.2021

Piątek 8.01.2021 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.00  za + Józefa Miśkiewicz od siostry Heleny z rodziną

9.01.2021

Sobota 9.01.2021 r.

17.00  za + Tadeusza Szczypka w rocznicę śmierci, + Emilię i Jana Rytek,  syna Józefa i Jana Kraśniewicz

10.01.2021

Niedziela 10.01.2021 r. – święto Chrztu Pańskiego

  8.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sławomira Sablik  z okazji 50 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.30  za + Karola Sosna w 20 rocznicę śmierci, + Annę Sosna, + z rodziny z obu stron

11.01.2021

Poniedziałek 11.01.2021 r.

17.00  za + Jadwigę Machej, + rodziców z obu stron

12.01.2021

Wtorek 12.01.2021 r.

  8.00  za + rodziców Elżbietę i Alojzego Palka i + dziadków

13.01.2021

Środa 13.01.2021 r.

17.00  za + zalecanych z ofiar ze skarbonki

14.01.2021

Czwartek 14.01.2021 r.

17.00  za dusze w czyśćcu cierpiące

15.01.2021

Piątek 15.01.2021 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.00  za + rodziców Stanisławę i Franciszka Adamczyk, + dziadków z obu stron

16.01.2021

Sobota 16.01.2021 r.

15.00  Msza z błogosławieństwem kolędowym dla Parafian z ul. Kasztanowej i Wiejskiej

17.00  za + Alfreda i Annę Hawełka, córkę Marię, zięcia Henryka, za + z rodzin Hawełka i Bierski

17.01.2021

Niedziela 17.01.2021 r. –  2 Niedziela zwykła

  8.00  za + Emila Gunia, żonę Jadwigę, 2 córki, zięcia, + rodziców z obu stron,   + pokrewieństwo Gunia i Janik

10.30  za + Jolantę i Mirosława Łabińskich oraz Jadwigę Penkala

15.00  Msza z błogosławieństwem kolędowym dla Parafian z ul. Żytniej, Rolniczej, Suchej i Piaskowej

18.01.2021

Poniedziałek 18.01.2021 r.

17.00  za + Antoniego Gaszczyk w 9 rocznicę śmierci, żonę Emilię, zięcia Franciszka,   wnuka Mariusza i za + z rodziny

19.01.2021

Wtorek 19.01.2021 r. – św. Józefa Pelczara

  8.00  za  Parafian

20.01.2021

Środa  20.01.2021 r.

17.00  za + Tadeusza Strządała z okazji urodzin, + rodziców, siostrę z mężem i teściów

21.01.2021

Czwartek 21.01.2021 r. – św. Agnieszki – Dzień Babci

17.00  Msza św. za wszystkie Babcie naszej parafii

22.01.2021

Piątek 22.01.2021 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.00  za + Erwina Paździor i + z rodziny

23.01.2021

Sobota 23.01.2021 r.

15.00  Msza z błogosławieństwem kolędowym dla Parafian z ul. Wiślańskiej, Łęgowej, Sadowej, Zagrodowej, Podlesie i Słowiczej

17.00  za + Józefa Mrowiec w 10 rocznicę śmierci i żonę Martę

24.01.2021

Niedziela 24.01.2021 r. – 3 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Martę i Leona Orszulik, Helenę i Teodora Trzaskalik, za + z rodziny Przewoźnik, Orszulik, Korus i Trzaskalik

10.30  za + Alojzego Janik, + rodziców z obu stron, + z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

15.00  Msza z błogosławieństwem kolędowym dla Parafian z ul. Szkolnej, Jarząbkowickiej, Wiosennej i Szerokiej

25.01.2021

Poniedziałek 25.01.2021 r. – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

17.00  za + Stanisława Wacha w 1 rocznicę śmierci

26.01.2021

Wtorek 26.01.2021 r.

  8.00  za  Parafian

27.01.2021

Środa 27.01.2021 r.

17.00  za + Krystynę Zamojską i dusze w czyśćcu cierpiące

28.01.2021

Czwartek 28.01.2021 r. – św. Tomasza z Akwinu

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

29.01.2021

Piątek 29.01.2021 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.00  za + Bronisława Machej, żonę Joannę, synową Jadwigę, + rodziców i rodzeństwo  z obu stron i dusze opuszczone

30.01.2021

Sobota 30.01.2021 r.

  8.00  za + Elżbietę Michalczyk (30 dniowa)

15.00  Msza z błogosławieństwem kolędowym dla Parafian z ul. Osiedlowej i przyległych: Barwnej,  Romantycznej, Złotej, Srebrnej, Sportowej, Żniwnej, Słonecznej, Jutrzenki, Radości,   Poprzecznej i Krótkiej

17.00  za + Elżbietę i Franciszka Faruga, + teściów z obu stron i za + z rodziny

31.01.2021

Niedziela 31.01.2021 r. – 4 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Stanisława Dziędziel w dniu urodzin

10.30  za Bolesława Bojda, + rodziców z obu stron

15.00  Msza z błogosławieństwem kolędowym dla Parafian z ul. Głównej i przyległych: Serdecznej, Błękitnej, Świerkowej, Dożynkowej, Łącznej, Pniwie, Kątek, Nowy Świat, Objazdowej, Golasowickiej, Bąkowskiej i Jeżynowej

Grudzień

01.12.2020 Wtorek 1.12.2020 r.

8.00  za + Annę Smyczek od Wiesławy, Mateusza, Sylwii i Tomasza Krężelok z rodzinami z Istebnej i z Koniakowa

02.12.2020 Środa 2.121.2020 r.

17.00  za + Marię Drabik, męża Józefa, syna Józefa i + z rodziny

03.12.2020 Czwartek 3.12.2020 r. – św. Franciszka Ksawerego  – I czwartek miesiąca

17.00  za + Anielę Stekla od koleżanek córki z oddziału

urazowo-ortopedycznego szpitala w Cieszynie

– nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne

04.12.2020 Piątek 4.12.2020 r. – św. Barbary – I piątek miesiąca

9.00  Msza św. do św. Barbary za wszystkich górników i ich rodziny,   i wszystkich pracowników przemysłu węglowego

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, św. Faustyny i św. Jana Pawła II

16.45  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.00  za + Wandę Hutniczą od Jadwigi Żur Joanny Święczyk

05.12.2020 Sobota 5.12.2020 r. – I sobota miesiąca

8.00  Msza św. w intencjach Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 6)

–  nabożeństwo do Matki Najświętszej

17.00  za + Annę Pietroniec w 5 rocznicę śmierci

06.12.2020 Niedziela 6.12.2020 r. – 2 Niedziela Adwentu – św. Mikołaja

8.00  za + Annę Smyczek od Justyny, Tomasza, Natalii i Łucji z Jaworzynki

10.30  za + Bogusławę Wituła, + z rodziny Tomaszek i Wituła

07.12.2020

Poniedziałek 7.12.2020 r.

17.00 za + Wincentego  Szlachta, żonę Annę, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

08.12.2020

Wtorek 8.12.2020 r. – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

  8.00  za + Anielę Stekla od Apostolstwa Dobrej Śmierci

17.00  za  + Józefa Miśkiewicz  (30  dniowa)

09.12.2020

Środa 9.12.2020 r.

17.00  za + Gertrudę Michulec od Danuty i Adama Jurasz z rodziną

10.12.2020

Czwartek 10.12.2020 r.

17.00   za + Anielę Stekla i + Annę Smyczek od KGW w Bąkowie

11.12.2020

Piątek 11.12.2020 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Apostołów Bożego Miłosierdzia

17.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Julii          Kalarus  z okazji 18 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

12.12.2020

Sobota 12.12.2020 r.

17.00  za + Franciszka Zorychta, syna Mariusza i + z rodziny

13.12.2020

Niedziela 13.12.2020 r. –  3 Niedziela Adwentu

  8.00  za + Helenę Figura w 1 rocznicę śmierci i męża Franciszka

10.30  za + Pawła Gawlas, żonę Joannę, Franciszka Gawlas, + z rodziny Gawlas i Szczypka

14.12.2020

Poniedziałek 14.12.2020 r. – św. Jana od Krzyża

17.00  za + Anielę Stekla od rodziny Urbaczka

15.12.2020

Wtorek 15.12.2020 r.

  8.00  za + Gertrudę Michulec od Wandy i Edwarda Kubica z Jeleśni

16.12.2020

Środa 16.12.20202 r.

17.00   za + Helenę Janota w 8 rocznicę śmierci i męża Leona

17.12.2020

Czwartek 17.12.2020 r.

17.00  za + Helenę Gabryś w rocznicę śmierci, za męża Floriana, syna Józefa, + Helenę i Brunona Miły

18.12.2020

Piątek 18.12.2020 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Apostołów Bożego Miłosierdzia

17.00  za + Mirosława Gabryś, ojca Jana Gabryś, teściów Antoniego i Marię Kania

19.12.2020

Sobota 19.12.2020 r.

17.00  za + Ignacego i Franciszkę Czakon, Alojzego Czakon, Stefana i Julię Sobik, Ludwika Sobik  i + Alojzego Sobik

20.12.2020

Niedziela 20.12.2020 r. – 4 Niedziela Adwentu

  8.00  za + Tadeusza Strządała, + rodziców, siostrę i teściów

10.30  za + Edwarda Grygierek w 20 rocznicę śmierci, żonę Bronisławę, + z rodziny Pysz i Grygierek

21.12.2020

Poniedziałek 21.12.2020 r.

16.00  okazja do spowiedzi

17.00  za + Anielę Stekla od rodzin Polak i Korzonek z Pogórza

22.12.2020

Wtorek 22.12.2020 r.

  7.00  okazja do spowiedzi

  8.00  za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbonki

23.12.2020

Środa 23.12.2020 r.

16.00  okazja do spowiedzi

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

24.12.2020

Czwartek 24.12.2020 r.  – Wigilia Bożego Narodzenia

  8.00  za + Eugenię Zgórską w rocznicę śmierci, Helenę, Zbigniewa  i  Kazimierza  Zgórskich, + Anielę, Mikołaja, Krzysztofa Pyć i  + z rodziny

24.00  PASTERKA

25.12.2020

Piątek 25.12.2020 r. – Uroczystość Narodzenia Pańskiego

  8.00  za + Tadeusza Pryczek, żonę Herminę, syna Mirosława i + z rodziny

10.30  za + Jana Stuchlik, syna Grzegorza, + rodziców Marie i Szymona Ogierman,  Gertrudę i Teodora Stuchlik i + z rodziny

26.12.2020

Sobota 26.12.2020 r. – św. Szczepana

  8.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże  błogosławieństwo dla Eweliny Ciebieda  z okazji 25 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.30  za + Agnieszkę Kasperydus, męża Maksymiliana, + rodziców z obu   stron, + zięciów  Władysława i Jana, + Zofię i Piotra Kluź

27.12.2020

Niedziela 27.12.2020 r. – święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

  8.00  za + Zbigniewa Szymiczek z okazji urodzin i + Stanisława Wejster

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ewy Bojda   z okazji 70 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

28.12.2020

Poniedziałek 28.12.2020 r. – św. Młodzianków

  9.00  Msza św. za wszystkie dzieci naszej parafii

29.12.2020

Wtorek 29.12.2020 r.

  8.00  za + Anielę Stekla od koleżanki Heleny Gabzdyl

30.12.2020

Środa 30.12.2020 r.

17.00  za + Marię Długajczyk, syna Wojciecha i + z rodziny

31.12.2020

Czwartek 31.12.2020 r. – św. Sylwestra

17.00  Msza św. na zakończenie roku kalendarzowego 2020

           nabożeństwo eucharystyczne

Listopad

01.11.2020 Niedziela 1.11.2020 r. – Uroczystość Wszystkich Świętych8.00  za + Stanisława Wejster, Zbigniewa Szymiczek, Martę i Antoniego Wejster i szwagra Czesława Skorupę

10.30  za + Jana Choromański, Helenę i Józefa Jojko, Edwarda i Wincentynę Choromański,  + Annę Hetman i dusze opuszczone

02.11.2020

Poniedziałek 2.11.2020 r. – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

  8.00  za + zalecanych i dusze w czyśćcu cierpiące

17.00  za + ojca Dariusza Wacha od syna z rodziną

03.11.2020

Wtorek 3.11.2020 r. – św. Marcina de Porres

  8.00  za + Wandę Hutnicką od rodziny Marekwica i Dekiel

04.11.2020

Środa 4.11.2020 r. – św. Karola Boromeusza

17.00  Msza św. w intencjach członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

05.11.2020

Czwartek 5.11.2020 r. – I czwartek miesiąca

17.00  za + zalecanych nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne

06.11.2020

Piątek 6.11.2020 r. – I piątek miesiąca

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

            nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, św. Faustyny i św. Jana Pawła II

16.45  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.00  za + Annę Smyczek od chrześniaczki Ewy z mężem Henrykiem

07.11.2020  Sobota 7.11.2020 r. – I sobota miesiąca

  8.00  Msza św. w intencjach Czcicieli Matki Bożej od Róży nr 5, nabożeństwo do Matki Najświętszej

13.00  ślub rzymski: Angelika Barchańska – Kamil Tomera

17.00  za + Helenę Strugała, + rodziców z obu stron, + dziadków i + z rodziny

08.11.2020

Niedziela 8.11.2020 r. – 32 Niedziela Zwykła

  8.00  za + rodziców Zofię i Alojzego Gunia w rocz. śmierci, synów Eugeniusza, Bronisława, Czesława, synowe Renatę i Halinę, za + z rodziny Gunia, Rubys i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  za + Agnieszkę Wawrzyczek w 11 rocznicę śmierci, męża Wilhelma, + Zygfryda Spora i + z pokrewieństwa

09.11.2020

Poniedziałek 9.11.2020 r.- święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

17.00  za + Annę Smyczek od Haliny i Anieli ze Zbytkowa

10.11.2020

Wtorek 10.11.2020 r. – św. Leona Wielkiego

  8.00  za + Gertrudę Michulec od Anny Bienias

11.11.2020

Środa 11.11.2020 r. – św. Marcina z Tours – Święto Niepodległości

  8.00  za + Henryka Sobczyk od rodziny Wątroba

12.11.2020

Czwartek 12.11.2020 r. – św. Jozafata

17.00 za + Jana Kucharczyka, + rodziców i + z rodziny Gawron

13.11.2020

Piątek 13.11.2020 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, św. Faustyny i św. Jana Pawła II

17.00  za + Gertrudę Balas, męża Zygmunta i + rodziców z obu stron

14.11.2020

Sobota 14.11.2020 r.

17.00  za + Józefa Wacha w 15 rocznicę śmierci, Antoniego Krzemińskiego,  żonę Annę i Zofię i  syna Andrzeja

15.11.2020

Niedziela 15.11.2020 r. – 33 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Teresę Gałuszka w 5 rocznicę śmierci, syna Jacka, brata Andrzeja, + rodziców, teściów, szwagra Jerzego i Ludwika Ogierman

10.30  za + Martę Gabryś, męża Pawła, córkę Krystynę, siostrę Helenę, męża Floriana  i dusze w czyśćcu cierpiące

16.11.2020

Poniedziałek 16.11.2020 r.

17.00  za + rodziców Elżbietę i Franciszka Szczypka i syna Henryka w dniu urodzin

17.11.2020

Wtorek 17.11.2020 r. – św. Elżbiety Węgierskiej

  8.00  za + Gertrudę Michulec od Janiny i Bronisława Bienias z rodziną

18.11.2020

Środa 18.11.2020 r. – bł. Karoliny Kózkówny

17.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Karoliny i Krzysztofa Szczotka z okazji rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

19.11.2020

Czwartek 19.11.2020 r.

17.00  za + Annę Smyczek od rodzin Sobczyk i Kusz

20.11.2020

Piątek 20.11.2020 r. – św. Rafała Kalinowskiego

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, św. Faustyny i św. Jana Pawła II

17.00  za + rodziców Michała i Helenę Madziar w rocznicę śmierci, + z rodziny Adamczyk i Madziar

21.11.2020

Sobota 21 11.2020 r. – wspomnienie Ofiarowania NMP

17.00  za + Wiesławę Paździor w 7 rocznicę śmierci

22.11.2020

Niedziela 22.11.2020 r. – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  8.00  za + Stanisława Kanik w rocznicę śmierci i + Karola Gabzdyl

10.30  za + Martę Mrowiec w 7 rocznicę śmierci, męża Józefa, 2 synów i synową Felicję

23.11.2020

Poniedziałek 23.11.2020 r. – św. Klemensa

17.00  za + Annę Smyczek od Magdaleny Stawowczyk z Kaniowa z rodziną

24.11.2020

Wtorek 24.11.2020 r.

  8.00  za + Gertrudę Michulec od Barbary i Ryszarda Bienias z rodziną

25.11.2020

Środa 25.11.2020 r. – św. Katarzyny Aleksandryjskiej

17.00  za + Bronisławę Jaranowską, + teścia Zbigniewa Zatorskiego,  + z rodziny Jaranowski i Zatorski

26.11.2020

Czwartek 26.11.2020 r.

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

27.11.2020

Piątek 27.11.2020 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, św. Faustyny i św. Jana Pawła II

17.00  za + Marię Ogierman, męża Szymona, zięcia Jana, wnuka Grzegorza,  + Weronikę i Stanisława Lasso

28.11.2020

Sobota 28.11.2020 r.

17.00  za + Marię Czakon w 6 rocz. śmierci, męża Alojzego, Józefa Kopel, żonę Marię,  za + z rodziny Czakon i Kopel

29.11.2020

Niedziela 29.11.2020 r. – 1 Niedziela Adwentu

  8.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Barbary Janos  z okazji 40 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.30  za + Jana Lebioda w 1 rocznicę śmierci i za + rodziców

30.11.2020

Poniedziałek 30.11.2020 r.- św. Andrzeja Apostoła

17.00  za + Andrzeja Kubowicz

Październik

01.10.2020

Czwartek 1.10.2020 r. – św. Teresy od Dzieciątka Jezus – I czwartek miesiąca

16.30  nabożeństwo różańcowe o nowe powołania kapłańskie i zakonne

17.00  za + Pawła Pruś w 1 rocz. śmierci i za ojca Jana

02.10.2020

Piątek 2.10.2020 r. – św. Aniołów Stróżów – I piątek miesiąca

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

16.45  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.00  za + Stefanię Konieczny, męża Teodora i + z rodziny

03.10.2020

Sobota 3.10.2020 r. – I sobota miesiąca

  7.30  nabożeństwo różańcowe

  8.00  Msza św. za czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 4)

12.00  ślub rzymski: Gabriela Krzempek – Łukasz Gruszka

17.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bogusława Małek  z okazji 50 rocznicy Urodzin, dla córki Karoliny z okazji 20 rocznicy Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

04.10.2020

Niedziela 4.10.2020 r. – 27 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Józefa Dudek, Agnieszkę Papież i wnuka Jerzego

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Róży i Karola Krzempek  z okazji 55 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

12.00  Msza św. w intencji rodzin: Gruszka, Krzempek i Lazar

13.00  ślub rzymski: Anna Sobkowicz – Kamil Janota

15.00  nabożeństwo różańcowe

05.10.2020

Poniedziałek 5.10.2020 r. – św. Faustyny Kowalskiej

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Stefana i Helenę Żurat, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

06.10.2020

Wtorek 6.10.2020 r.

  7.30  nabożeństwo różańcowe

  8.00  za + Emilię Kalarus, męża Franciszka, córkę Joannę, 2 mężów, 2 synów, + z rodzin Kalarus, Hok, Bierowski, Szwarc i dusze opuszczone

07.10.2020

Środa 7.10.2020 r. – NMP Różańcowej

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Alojzego Czakon, + rodziców Ignacego i Franciszkę Czakon

08.10.2020

Czwartek 8.10.2020 r.

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Zbigniewa Szymiczek, zięcia Stanisława, Jana i Annę Parchański, Emilię i Alojzego Szymiczek

09.10.2020

Piątek 9.10.2020 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa,  nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za trzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Julii Gabryś z okazji 18 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.10.2020

Sobota 10.10.2020 r.

  8.00  za + Zuzannę Waleczek  (30 dniowa)

15.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Karoliny Kobiałka z okazji 18 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Teodora Wituła w 6 rocznicę śmierci, żonę Hildegardę z okazji urodzin, za + rodziców  z obu stron

11.10.2020

Niedziela 11.10.2020 r. –  XX Dzień Papieski – wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II

  8.00  za + Ludwika i Hildegardę Hawełka, + rodziców z obu stron, siostrę, 2 braci i Urszulę Cieślik

10.30  – Msza św. do św. Jana Pawła II za  Parafian i wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia

           – Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława i Hildegardy  Węglorz z okazji 55 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

15.00  nabożeństwo różańcowe

12.10.2020

Poniedziałek 12.10.2020 r. – Bł. Jana Beyzyma

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała, 2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe, za + z rodzin  Szwarc, Orszulik, Kalarus i dusze opuszczone

13.10.2020

Wtorek 13.10.2020 r. – Bł. Honorata Koźmińskiego

  8.30  różaniec fatimski

  9.00  Msza św. do MB Fatimskiej za wszystkich chorych i cierpiących Parafian, seniorów, emerytów, rencistów i czcicieli Matki Bożej Fatimskiej

14.10.2020

Środa 14.10.2020 r. – Dzień Edukacji Narodowej

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za trzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Beaty i Andrzeja Zaniewicz  z okazji 30 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

15.10.2020

Czwartek 15.10.2020 r. – św. Teresy od Jezusa

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + rodziców Jadwigę i Alojzego Hawełka, córkę, 4 synów, synową, 3 zięciów, 3 wnuków,  wnuczkę, Pawła i Franciszkę Balas i + z rodziny

16.10.2020

Piątek 16.10.2020 r. – św. Jadwigi Śląskiej

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

            modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Wandę Jańczyk w rocznicę śmierci, męża Adolfa i ojca Wincentego

17.10.2020

Sobota 17.10.2020 r. – św. Ignacego Antiocheńskiego

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Jadwigę Gunia, męża Emila. 2 córki, + rodziców z obu stron, pokrewieństwo Gunia, Janik

18.10.2020

Niedziela 18.10.2020 r. – Niedziela Misyjna

  8.00  za + rodziców Gertrudę i Alojzego Czylok, Julię Czylok, Jana Lazara, żonę Emilię

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sylwii Zgłobickiej  z okazji 30 Urodzin, dla Sylwii i Dawida z okazji 5 rocznicy ślubu,  o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

15.00  nabożeństwo różańcowe

19.10.2020

Poniedziałek 19.10.2020 r.

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo  dla Stanisławy Małyjurek i jej rodziny

20.10.2020

Wtorek 20.10.2020 r. – św. Jana Kantego

  7.30  nabożeństwo różańcowe

  8.00  za + Janinę i Piotra Przewoźnik, syna Stanisława, siostrę Ezechielę, Ludwika i Marię Wituła, syna Teodora, synowe i wnuczkę Bogusławę

21.10.2020

Środa 21.10.2020 r.

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Stanisława Hus w rocznicę śmierci

22.10.2020

Czwartek 22.10.2020 r. – św. Jana Pawła II

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Wandę Hutnicką od Jadzi z rodziną

23.10.2020

Piątek 23.10.2020 r.

16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu

          modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, św. Faustyny i św. Jana Pawła II

17.00  za + Bronisławę Hawełka w 5 rocz. śmierci, męża Henryka, Benedykta Chmielewskiego w 5 rocz. śmierci, za syna Marcina i za + z rodziny

24.10.2020

Sobota 24.10.2020 r.

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Martę Płonka, Marię i Franciszka Mikołajczyk

25.10.2020

Niedziela 25.10.2020 r. – 30 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Kazimierę Matuszek w 6 rocz. śmierci i męża Kazimierza

10.30  za + Emila i Annę Skowron, + rodzeństwo i rodziców z obu stron

15.00  nabożeństwo różańcowe

26.10.2020

Poniedziałek  26.10.2020 r. 

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Wandę Hutnicką od syna Mariusza z rodziną

27.10.2020

Wtorek 27.10.2020 r.

  7.30  nabożeństwo różańcowe

  8.00  za + Annę Smyczek od Sylwii i Tomasza Krężelok z dziećmi i siostrą Basią

28.10.2020

Środa 28.10.2020 r. – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Wandę Hutnicką od pracowników firmy Summie Autotech Poland w Skoczowie

29.10.2020

Czwartek 29.10.2020 r.

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

30.10.2020

iątek 30.10.2020 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, św. Faustyny i św. Jana Pawła II

17.00  za + Ks. Józefa Małek, + rodziców, 2 braci, Jana i Marię Ruśniok, 2 córki, 3 synów, 2 synowe, wnuka Grzegorza i + pokrewieństwo

31.10.2020

Sobota 31.10.2020 r.

16.00  okazja do spowiedzi św.

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Mirosława Gabryś okazji urodzin

Wrzesień

01.09.2020 Wtorek 1.09.2020 r.16.00  Msza św. do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i katechetycznego
02.09.2020 Środa 2.09.2020 r.18.00  za + rodziców Irenę i Franciszka Hansel, + rodziców , braci i siostry
03.09.2020 Czwartek 3.09.2020 r. – I czwartek miesiąca – św. Grzegorza Wielkiego18.00  za + Henryka Sobczyk od Heleny i Henryka Martyniak z Czernichowa

– nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne

04.09.2020 Piątek 4.09.2020 r. – I piątek miesiąca17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

– nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

– nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00  za + Dariusza Wacha od firmy Arkom z Kończyc Małych

05.09.2020 Sobota 5.09.2020 r. – I sobota miesiąca8.00  Msza św. w intencjach Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 3)

18.00  za + Łucję i Ludwika Herman, córkę, 2 synów, synową, 2 zięciów, wnuka Mirosława, za + z rodziny Herman i Balas

06.09.2020 Niedziela 6.09.2020 r. – 23  Niedziela  Zwykła8.00  za + Mirosława Pryczek, + rodziców, dziadków i + z rodziny

10.30  DOŻYNKI

07.09.2020

Poniedziałek 7.09.2020 r. – św. Melchiora Grodzieckiego

18.00  za + Jadwigę Machej + rodziców, teściów i dusze opuszczone

08.09.2020

Wtorek 8.09.2020 r. – Święto Narodzenia NMP

  8.00  za + Wandę Hutnicką  od  Heleny Hudzieczek i Danuty Soboszek z mężem

09.09.2020

Środa 9.09.2020 r.

18.00  za + koleżanki Emilię Szczypka i Wandę Grygierek

10.09.2020

Czwartek 10.09.2020 r.

18.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Lucyny i Marka Staniek z okazji 25 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

11.09.2020

Piątek 11.09.2020 r.

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

18.00  za + Alojzego Bierski z okazji urodzin

12.09.2020

Sobota 12.09.2020 r.

  8.00  za + Gertrudę Michulec (30 dniowa)

12.00  ślub rzymski: Agata Małek – Mateusz Stok

18.00  za + Józefa Jojko z ok. urodzin, żonę Helenę, zięcia Jana Choromański, Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

13.09.2020

Niedziela 13.09.2020 r. – 24 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Mariusza Zorychta od chrześniaczki Danieli

           – nabożeństwo fatimskie

10.30  za + Józefa Frodl w rocznicę śmierci i za + z rodziny Frodl

           – nabożeństwo fatimskie

14.09.2020

Poniedziałek 14.09.2020 r. – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

18.00  za + Saturninę Narkowicz, + Szymona i Daniela i + z rodziny

15.09.2020

Wtorek 15.09.2020 r. – wspomnienie NMP Bolesnej

  8.00  za + Janinę Tokarz od firmy Summit Auto Tech w Skoczowie oraz od sąsiadki Jolanty Węglarz

16.09.2020

Środa 16.09.2020 r.

18.00  Msza św. w intencjach Apostolstwa Dobrej Śmierci za żywych i + członków

17.09.2020

Czwartek 17.09.2020 r.

18.00  za + Genowefę Hercog, Helenę i Ludwika Szczypka, Rozalię i Alojzego Wala, Franciszka Gawlas, Władysława Walica i + z rodziny

18.09.2020

Piątek 18.09.2020 r. – św. Stanisława Kostki

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

18.00  za + Wincentego Handzel w rocznicę śmierci, córkę Wandę i zięcia Adolfa

19.09.2020

Sobota 19.09.2020 r. – św. Januarego

12.00  ślub rzymski: Kornelia Brejza – Mateusz Konieczny

13.30  ślub rzymski: Sandra i Jacek Kapias

18.00  za + Ludwika Krzempek, syna Miroslawa, + rodziców, teściów, brata, szwagrów i szwagierki

20.09.2020

Niedziela 20.09.2020 r. – 25 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Jana Choromański w 8 rocznicę śmierci, Helenę i Józefa Jojko, Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ireny Strządała z okazji 85 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

12.30  za + z rodzin Konieczny, Jung, Stuchlik i Nawrocki

21.09.2020

Poniedziałek 21.09.2020 r. – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

18.00  za + Jana Małyjurek w 9 rocznicę śmierci, + rodziców z obu stron

22.09.2020

Wtorek 22.09.2020 r.

  8.00  za + Wandę Hutnicką  od męża Leona, córki i brata

23.09.2020

Środa 23.09.2020 r. – św. Ojca Pio

18.00  za + rodziców Zofię i Wincentego Frodl i za + z rodziny Frodl

24.09.2020

Czwartek 24.09.2020 r.

18.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

25.09.2020

Piątek 25.09.2020 r.

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

18.00  za + rodziców Sabinę i Władysława Stelmaszczyk, braci Krzysztofa i Stanisława,  + dziadków Wójcickich i Stelmaszczyk

26.09.2020

Sobota 26.09.2020 r.

  8.00  za + Anielę Stekla (30 dniowa)

13.00  ślub rzymski: Daniela Wawrzyczek – Bernard Gruszka

18.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Eweliny i Piotra Wieszczek z okazji 25 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

27.09.2020

Niedziela 27.09.2020 r. – 26 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Alojzego Sobik w rocznicę śmierci

10.30  za + Helenę Staniek w 1 rocznicę śmierci i męża Ludwika

13.00  ślub rzymski: Katarzyna Wojewodzic – Adam Holesz

28.09.2020

Poniedziałek 28.09.2020 r. – św. Wacława

18.00  za + Józefa Brachaczek w rocz. śmierci, żonę Gertrudę, syna Henryka i Franciszka Figurę

29.09.2020

Wtorek 29.09.2020 r. – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

  8.00  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała, 2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe, za + z rodziny  Szwarc, Orszulik, Kalarus i dusze opuszczone

30.09.2020

Środa 30.09.2020 r. – sw. Hieronima

18.00  za + Michała i Rozalię Kraśniewicz, syna Franciszka, Mariana i Jana, córkę Urszulę, wnuka         Sebastiana i Andrzeja Kubowicz

Sierpień

01.08.2020 Sobota 1.08.2020 r. – I sobota miesiąca

8.00  Msza św. w intencjach Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 2)

18.00  za + Alfreda Hawełka z okazji urodzin, żonę Annę, córkę Marię, zięcia Henryka, + z rodziny Hawełka i Bierski

02.08.2020 Niedziela 2.08.2020 r. – 18 Niedziela Zwykła

8.00  za + Agnieszkę Czakon, męża Jana

10.30  za + Dariusza Wacha od Darka i Joli Szymiczek z rodziną

03.08.2020 Poniedziałek 3.08.2020 r.

18.00  za + Fryderyka Kiełbasa, żonę Krystynę od zespołu śpiewaczego „Echo Bąkowa”

04.08.2020 Wtorek 4.08.2020 r. –  św. Jana Marii Vianeya

8.00  za + Henryka Sobczyk od szwagra Henryka z żoną Urszulą

05.08.2020 Środa 5.08.2020 r.

18.00  za + Anastazję i Wincentego Gaszczyk i + z rodziny

06.08.2020 Czwartek 6.08.2020 r. – święto Przemienienia Pańskiego – I czwartek miesiąca

18.00  za + Felicje Mrowiec w 3 rocz. śmierci, + rodziców Andrzeja i Marię Szymoszek, + teściów Józefa i Martę Mrowiec

– nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne

07.08.2020 Piątek 7.08.2020 r. –  I piątek miesiąca

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00  za + rodziców Marię i Franciszka Staniek w rocz. śmierci, + zięciów Józefa Frodl, Zdzisława Pokusa i Tadeusza Lebioda

08.08.2020 Sobota 8.08.2020 r. – św. Dominika

12.00  Msza św. Prymicyjna O.Karmela Węglarz

18.00  za + Martę i Sylwestra Salamon i + z rodziny

09.08.2020 Niedziela 9.08.2020 r. – 19 Niedziela Zwykła

8.00  za + Herminę Pryczek, męża Tadeusza, syna Mirosława i + pokrewieństwo

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa Wacławik z okazji  50 Urodzin, dla Dariusza Wacławik z okazji 20 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

12.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Urszuli Glanc z okazji  70 Urodzin, dla Dariusza Wolak z okazji 50 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla rodzin Glanc i Wolak

10.08.2020 Poniedziałek 10.08.2020 r. – św. Wawrzyńca

18.00  za + rodziców Gertrudę i Jana Malich, Ludwinę Strządała, Marię Malich i + z pokrewieństwa

11.08.2020 Wtorek 11.08.2020 r. – św. Klary

8.00  za + Helenę i Zbigniewa Zgórskich, Mikołaja Pyć, Anielę i Krzysztofa Pyć, Eugenię i Kazimierza Zgórskich i + z rodziny

12.08.2020 Środa 12.08.2020 r.

18.00  za + Danielę Kumoszek w 24 rocznicę śmierci, Zuzannę i Wojciecha Kuta, 2 siostry i 3 szwagrów

13.08.2020 Czwartek 13.08.2020 r.

8.30  różaniec fatimski

9.00  Msza św. do MB Fatimskiej za wszystkich chorych i cierpiących Parafian, seniorów, emerytów, rencistów i czcicieli Matki Bożej Fatimskiej

14.08.2020 Piątek 14.08.2020 r. – Uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego

6.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo  dla rodziny Krzempek z okazji chrztu dziecka

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Eryka Skowron, brata Jana Skowron i + rodziców Emilie i Józefa Skowron, Joannę i Ludwika Gojdka

15.08.2020 Sobota 15.08.2020 r. – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

8.00  za + Jana Małyjurek z okazji urodzin

10.30  za + dziadków Rozalię i Franciszka Pindel, 2 córki, zięcia, + Władysława Budzik i Jana Drozdziok, + Piotra i Zofię Kluź

16.08.2020 Niedziela 16.08.2020 r. – 20 Niedziela Zwykła

8.00  za + Teodora Żak z okazji urodzin, + Zofię i Rudolfa Bierski, syna Kazimierza, synową Gabrielę i wnuka Krzysztofa

10.30  za + Marię Lebioda w 5 rocz. śmierci, ojca Jana i + dziadków

17.08.2020

Poniedziałek 17.08.2020 r. – św. Jacka

18.00  za + Ryszarda Żyga od chrześniaka Grzegorza z rodziną

18.08.2020

Wtorek 18.08.2020 r.

  8.00  za + Alojzego Palka w 3 rocz. śmierci, żonę Elżbietę i + z  rodziny

19.08.2020

Środa 19.08.2020 r.

18.00  za + Dariusza Wacha od pracowników firmy „Marica”

20.08.2020

Czwartek 20.08.2020 r. – św. Bernarda

18.00  za + Pawła Pruś, ojca Jana i dusze opuszczone

21.08.2020

Piątek 21.08.2020 r. –św. Piusa X

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + rodziców Józefa i Cecylię Czylok

22.08.2020

Sobota 22.08.2020 r. – wspomnienie NMP Królowej

  8.00  za + Annę Smyczek  (30 dniowa)

12.00  ślub rzymski: Kinga Wolak – Tomasz Wowra

18.00  za + Teodora i Gertrudę Stuchlik, 3 synów i zięcia Zbigniewa, za + z rodziny Zatorski

23.08.2020

Niedziela 23.08.2020 r. – 21 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Stanisława Wejster w 9 rocz. śmierci i + Zbigniewa Szymiczek

10.30  za + Henryka Sobczyk od rodzin Kalarus, Zgłobicki i szwagierki Jadwigi

24.08.2020

Poniedziałek 24.08.2020 r. – św. Bartłomieja

18.00  za + Edwarda Gabryś od rodziny Stuchlik

25.08.2020

Wtorek 25.08.2020 r. – św. Ludwika

  8.00  za + Reginę Wituła od sąsiadki Reginy i Janiny (zamiast wieńca)

26.08.2020

Środa 26.08.2020 r. – Uroczystość NMP Częstochowskiej

18.00  za + Dariusza Wacha od rodzin Hutyra i Kupiec z Jasienicy

27.08.2020

Czwartek 27.08.2020 r. – św. Moniki

18.00  za + Henryka Sobczyk od rodziny Wątroba

28.08.2020

Piątek 28.08.2020 r. – św. Augustyna

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

18.00  za + Ryszarda Żyga od kuzyna Mieczysława zamiast wieńca

29.08.2020

Sobota 29.08.2020 r. –wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

12.00  ślub rzymski: Olga Hawełka – Mateusz Brandys

18.00  za + Marię Gałuszka, + rodziców Feliksa i Elfrydę Kałuża, + dziadków z obu stron

30.08.2020

Niedziela 30.08.2020 r. – 22 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Dariusza Wacha od pracowników firmy „Marica”

10.30  za + Wandę Hutnicką od sąsiadów

31.08.2020

Poniedziałek 31.08.2020 r.

17.00  spowiedź dla dzieci i młodzieży z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego

18.00  za + Ryszarda Żyga od siostrzenicy Katarzyny z rodziną

Lipiec

01.07.2020

Środa 1.07.2020 r.

18.00  za + rodziców Joannę i Alojzego Kowal, 3 córki, wnuka Czesława i + zięciów

02.07.2020

Czwartek 2.07.2020 r. – I czwartek miesiąca

18.00  za + Antoninę i Antoniego Strządała, syna Czesława, Małgorzatę i Karola Kabierz, córkę Halinę

          – nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne

03.07.2020

Piątek 3.07.2020 r. – I piątek miesiąca – św. Tomasza Apostoła

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.45  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00  za + Ryszarda Żyga od rodziny Zięba

04.07.2020

Sobota 4.07.2020 r. – I sobota miesiąca – św. Elżbiety Portugalskiej

  8.00  Msza św. za Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 1)

           – nabożeństwo do Matki Najświętszej

18.00  za + Mirosława Krzempek w 8 rocz. śmierci, za + ojca i teścia

05.07.2020

Niedziela 5.07.2020 r. – 14 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Mirosława Pryczek, + rodziców i dziadków

10.30  za + Krystynę i Fryderyka Kiełbasa, Marie Kiełbasa, Zdzisława Kubicę, za + z rodziny Kiełbasa, Kubica, Niemczyk i Wilk

06.07.2020

Poniedziałek 6.07.2020 r. – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

18.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z okazji urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo  dla całej rodziny

07.07.2020

Wtorek 7.07.2020 r.

  8.00  za  Parafian

08.07.2020

Środa 8.07.2020 r. – św. Jana z Dukli

18.00  za + Edwarda Gabryś od kuzyna Mieczysława z Jarząbkowic z rodziną zamiast wieńca

09.07.2020

Czwartek 9.07.2020 r.

18.00  za + Ryszarda Żyga od kuzyna Janusza z rodziną

10.07.2020

Piątek 10.07.2020 r.

17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu

          nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Stanisława i Anielę Rabenda

11.07.2020

Sobota 11.07.2020 r. – św. Benedykta opata, patrona Europy

  8.00  za + Reginę Wituła (30 dniowa)

13.00  ślub rzymski: Karolina i Mariusz Dzida

18.00  za + Annę , Karola Klocek, siostrę Małgorzatę, za + dziadków Brzuska i Klocek

12.07.2020

Niedziela 12.07.2020 r. – 15 Niedziela Zwykła

  8.00  za + rodziców Michalinę i Władysława Rubys z okazji urodzin, syna Władysława, synową Halinę, wnuka Andrzeja, córkę Wiktorię, zięcia Romana, za + z rodzin Rubys, Gunia i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  za + Piotra Lorynowicz z okazji urodzin, + Ludwika Feth w 3 rocznicę śmierci i + z rodziny

13.07.2020

Poniedziałek 13.07.2020 r. – NABOŻEŃSTWO  FATIMSKIE

  8.30  różaniec fatimski

  9.00  Msza św. do Matki Bożej Fatimskiej za wszystkich chorych i cierpiących Parafian,  seniorów i wszystkich Czcicieli Matki Bożej z Fatimy 

14.07.2020

Wtorek 14.07.2020 r.

  8.00  za + Dariusza Wacha od pracowników firmy „Ludwig-czekolada”

15.07.2020

Środa 15.07.2020 r. – św. Bonawentury

18.00  za + siostrę Beatę, + rodziców Krystynę i Romana Orszulik

16.07.2020

Czwartek 16.07.2020 r. – NMP z Góry Karmel

18.00  Msza św. w intencji Członków Szkaplerza św.

17.07.2020

Piątek 17.07.2020 r.

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za  + Stefanię i Leona Kot

18.07.2020

Sobota 18.07.2020 r.

18.00  za + Mariusza Zorychta w 1 rocznicę śmierci, ojca Franciszka i Krystynę Pawlik

19.07.2020

Niedziela 19.07.2020 r. – 16 Niedziela Zwykła

  8.00  za + męża Zygfryda Stuchlik w 10 rocznicę śmierci

10.30  za + Bronisławę Pawełek w 1 rocznicę śmierci, męża Józefa, + rodziców Annę i Roberta Czakon

20.07.2020

Poniedziałek 20.07.2020 r. –Bł. Czesława

18.00  za + Ryszarda Żyga od chrześniaczki Dagmary z rodziną

21.07.2020

Wtorek 21.07.2020 r.

  8.00  za + Henryka Sobczyk od rodziny Filipowskich

22.07.2020

Środa 22.07.2020 r. – św, Marii Magdaleny

18.00  za + dziadków Zuzannę i Józefa Frodl i + z rodziny Frodl

23.07.2020

Czwartek 23.07.2020 r. – św. Brygidy – patronki Europy

18.00  za + brata Ryszarda Żyga od siostry Urszuli

24.07.2020

Piątek 24.07.2020 r. – św. Kingi

17.30   wystawienie Najświętszego sakramentu

nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Dariusza Wacha od koleżanek i kolegów ze SP Bąków

25.07.2020

Sobota 25.07.2020 r. – św. Jakuba Apostoła

  8.00  za + Janinę Tokarz, Wandę Hutnicką  (30 dniowa)

18.00  za + Martę Płonka w 18 rocz. śmierci

26.07.2020

Niedziela  26.07.2020 r. – 17 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Hildegardę Hawełka w 6 rocz. śmierci, męża Ludwika i Urszulę Cieślik

10.30  za + Wilhelma Wawrzyczek w 41 rocz. śmierci, żonę Agnieszkę, Zygfryda Spora i + z pokrewieństwa

27.07.2020

Poniedziałek 27.07.2020 r.

18.00  za + Józefa i Martę Mrowiec

28.07.2020

Wtorek 28.07.2020 r.

  8.00  za + Henryka Sobczyk od chrześnicy Katarzyny z mężem i dziećmi  oraz rodziny Drabik

29.07.2020

Środa 29.07.2020 r. – św. Marty

18.00  za + Dariusza Wacha od rodziny Janik z Rychułda

30.07.2020

Czwartek 30.07.2020 r.

18.00  za + Ryszarda Żyga od załogi firmy MIRKO

31.07.2020

Piątek 31.07.2020 r. – św. Ignacego z Loyoli

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Józefa Gaszczyk w rocz. śmierci, żonę Irenę i syna Zbigniewa Gaszczyk

Czerwiec

1.06.2020

Poniedziałek 1.06.2020 r. – święto NMP Matki Kościoła

18.00  za + Józefa Gaszczyk, żonę Irenę i syna Zbigniewa

2.06.2020

Wtorek 2.06.2020 r.

  8.00  za + Ryszarda Żyga od kuzyna Stanisława z rodziną

3.06.2020

Środa 3.06.2020 r.

18.00  za + Krystynę Zamojską, + rodziców z obu stron i dusze opuszczone

4.06.2020

Czwartek 4.06.2020 r. – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

 I czwartek miesiąca

18.00  za + Gertrudę Stuchlik, męża Teodora, 3 synów, wnuka Grzegorza i zięcia

           – nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne

5.06.2020

Piątek 5.06.2020 r. – I piątek miesiąca

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.45  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00  za + Andrzeja Kubowicz w 5 rocznicę śmierci, + rodziców Józefa i Irenę i teścia Jana Kraśniewicz

6.06.2020

Sobota 6.06.2020 r. – I sobota miesiąca

  8.00  Msza św. w intencjach Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 8)

           – nabożeństwo do Matki Najświętszej

14.30   Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny i Zdzisława Pacześny z okazji 50 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

18.00  za + Bolesława, Eugenię i Franciszka Bojda, Bronisławę i Edwarda Grygierek

7.06.2020

Niedziela 7.06.2020 r. – Uroczystość Najświętszej Trójcy

  8.00 za + Herminę Pryczek, męża Tadeusza, syna Mirosława i za + z rodziny

10.30  za + Helenę Szczypka w 16 rocznicę śmierci, Franciszka Gawlas,

           za + z rodziny Gawlas i Szczypka

12.00  Msza św. w intencji dzieci I Komunijnych i ich rodzin (grupa 2)

8.06.2020

Poniedziałek 8.06.2020 r. św. Jadwigi Królowej

18.00  za + Mariannę i Stanisława Balcerczyk, + dziadków i pokrewieństwo

9.06.2020

Wtorek 9.06.2020 r.

  8.00  za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbonki

10.06.2020

Środa 10.06.2020 r.

18.00  za + Józefa i Zofię Pieczonka i + z rodziny

11.06.2020

Czwartek 11.06.2020 r. – Uroczystość Bożego Ciała

  8.00  za + brata Ryszarda Żyga od siostry Krystyny z rodziną

10.30  za + Tadeusza Zgłobickiego, żonę Zofię i + z rodziny

12.06.2020

Piątek 12.06.2020 r.

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Antoniego i Marię Kania, zięcia Mirosława Gabryś, + z rodziny Kania, Gabryś

13.06.2020

Sobota 13.06.2020 r. – św. Antoniego z Padwy

  8.30  różaniec fatimski

  9.00  Msza św. do MB Fatimskiej za wszystkich seniorów, chorych i cierpiących Parafian z prośbą o ustanie epidemii w naszej ojczyźnie i w świecie

13.00  ślub: Ewa Żelińska – Paweł Wróbel

18.00  za + Jadwigę Herman, matkę Kazimierę, teściów Łucję i Ludwika Herman, brata i szwagierkę, 4 szwagrów, Miroslawa Krzempek, za + z rodzin Herman i Mikociak

14.06.2020

Niedziela 14.06.2020 r. – 11 Niedziela Zwykła

  8.00  za + rodziców Michalinę i Władysława Rubys w rocz. śmierci, syna Władysława, synową Halinę, wnuka Andrzeja, córkę Wiktorię, zięcia Romana, + z rodziny Rubys, Gunia i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  za + Andrzeja Kubowicz od chrzestnych

12.00  Msza św. w intencji dzieci I Komunijnych i ich rodzin (grupa 3)

15.06.2020

Poniedziałek 15.06.2020 r.

18.00  za + Dariusza Wacha (30 dniowa) 

16.06.2020

Wtorek 16.06.2020 r.

  8.00  za + ks. Proboszcza Jerzego Hermaisa w 14 rocz. śmierci

17.06.2020

Środa 17.06.2020 r. – św. Brata Alberta Chmielowskiego

18.00  za + rodziców Jana i Gertrudę Malich, Pawła i Alojzę Jegierski, Janinę i Bogdana Wodyński i Janusza Stańczyka

18.06.2020

Czwartek 18.06.2020 r.

18.00  za + Cecylię Barchańską, Annę Barchańską i Danutę Barchańską

19.06.2020

Piątek 19.06.2020 r. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Magdalenę i Stanisława Rygiel, szwagra Czesława, Anastazję i Mariana Łatów, braci Ryszarda i Eugeniusza i + dziadków z obu stron

20.06.2020

Sobota 20.06.2020 r. – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

10.00    ŚWIĘCENIA  KAPŁAŃSKIE  Diakona KARMELA OFM          w  BAZYLICE  w  KATOWICACH – PANEWNIKACH

18.00  za + ojca Franciszka Zorychta od syna Krzysztofa z rodziną

21.06.2020

Niedziela  21.06.2020 r. – 12 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Zofię Zgłobicką w 4 rocz. śmierci, chrzestnego Władysława i + z rodziny Trzeciak

10.30  Msza św. do św. Krzysztofa za wszystkich kierowców i podróżujących

12.00 Msza św. w intencji dzieci I Komunijnych i ich rodzin (grupa 4)

22.06.2020

Poniedziałek 22.06.2020 r.

18.00  za + teściów Pawła i Martę Gabryś, + rodziców Annę i Jana Małysa i dusze w czyśćcu cierpiące

23.06.2020

Wtorek 23.06.2020 r.

  8.00  za + Dariusza Wacha od pracowników firmy „Ludwig-czekolada”

24.06.2020

Środa 24.06.2020 r. – Uroczystość św. Jana Chrzciciela

18.00  za + Pawła i Marię Figura, 2 córki Cecylię, Łucję, zięcia Romana, syna Augustyna, synową Marię, Dariusza Kret i Pawła Poloczek

25.06.2020

Czwartek 25.06.2020 r.

18.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

26.06.2020

Piątek 26.06.2020 r.

17.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Jana Choromański z okazji imienin, Helenę i Józefa Jojko, Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

27.06.2020

Sobota 27.06.2020 r.

  8.00  za + Henryka  Sobczyk i + Edwarda Gabryś (30 dniowa)

18.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Danuty Kempczyńskiej z okazji 60 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

28.06.2020

Niedziela 28.06.2020 r. – 13 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Małgorzatę Sitek w 2 rocznicę śmierci

10.30  za + Dariusza Wacha od sąsiadów

12.00   Msza św. prymicyjna  O. Karmela OFM

16.30  nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego  

29.06.2020

Poniedziałek  29.06.2020 r. – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

18.00  za + Helenę i Andrzeja Bajtek

30.06.2020

Wtorek 30.06.2020 r.

  8.00  za + Ryszarda Żyga od szwagierki

Maj

1.05.2020

Piątek 1.05.2020 r. św. Józefa Rzemieślnika     

  8.00  za + Anielę i Krzysztofa Pyć w rocz. śmierci, za + Mikołaja Pyć, + Helenę, Zbigniewa, Eugenię i  Kazimierza Zgórskich 

           nabożeństwo majowe  

2.05.2020

Sobota 2.05.2020 r. –  Uroczystość NMP Królowej Polski 

  8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej (od  Róży nr 7) 

           nabożeństwo majowe 

10.30  za + Franciszka Zorychta w 9 rocz. śmierci, syna Mariusza, + rodziców i teściów  

3.05.2020

Niedziela 3.05.2020 r. – 4 Niedziela Wielkanocna 

  8.00  Msza św. do św. Floriana za strażaków z Jarząbkowic i Bąkowa 

10.30  za + Józefa Mrowiec w rocz. śmierci, + rodziców Józefa i Martę Mrowiec,            + teściów Gertrudę i Ludwika Cimała i brata Edwarda 

4.05.2020

Poniedziałek 4.05.2020 r. – św. Floriana

17.00  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała,  2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe, za + z rodzin Szwarc, Orszulik, Kalarus i dusze opuszczone

           nabożeństwo majowe

5.05.2020

Wtorek 5.05.2020 r.

  8.00  za  Parafian

           nabożeństwo majowe

6.05.2020

Środa 6.05.2020 r. – św. Apostołów Filipa i Jakuba

17.00  za + Irenę Gaszczyk, męża Józefa, syna Zbigniewa

           nabożeństwo majowe

7.05.2020

Czwartek 7.05.2020 r. – I czwartek miesiąca

17.00  za + Jana i Wiktorię Kąsek, + rodziców i pokrewieństwo z obu stron

           nabożeństwo majowe o nowe powołania kapłańskie i zakonne

8.05.2020

Piątek 8.05.2020 r. – uroczystość św. Stanisława – głównego Patrona Polski

16.30        wystawienie Najświętszego Sakramentu

           litania loretańska

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + rodziców Stanisławę i Franciszka Adamczyk, za + z rodzin Adamczyk i Rychły

9.05.2020

Sobota 9.05.2020 r.

14.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Władysława Szczyrba z okazji 80 Urodzin i dla małżonków Marii i Władysława Szczyrba z okazji 55 rocznicy ślubu

17.00  za + Helenę Jojko z okazji urodzin, męża Józefa, zięcia Jana Choromański, + rodziców Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

           nabożeństwo majowe

10.05.2020

Niedziela 10.05.2020 r. –  5 Niedziela  Wielkanocna

  8.00  za + Teodora Żak w 13 rocz. śmierci, + rodziców Jana i Helenę Żak i dusze opuszczone

10.30  za + Emilię Kalarus, męża Franciszka, córkę Joannę, 2 mężów, 2 synów, zięcia Edwarda, + z rodziny Kalarus, Hok, Bierowski, Szwarc i dusze opuszczone

11.05.2020

Poniedziałek 11.05.2020 r.

17.00  za + Krystynę Orszulik w 1 rocz. śmierci

          – nabożeństwo majowe

12.05.2020

Wtorek 12.05.2020 r.

  8.00  za + Józefa Szwarc w 10 rocz. śmierci, żonę Alinę i + z rodziny Szwarc i Wach

          – nabożeństwo majowe

13.05.2020

Środa 13.05.2020 r. – NMP Fatimskiej

  8.30  różaniec fatimski

  9.00  Msza św. do MB Fatimskiej za chorych i cierpiących i wszystkich Czcicieli MB Fatimskiej

14.05.2020

Czwartek 14.05.2020 r. – św. Macieja Apostoła

17.00  za + Bernarda Kłosek, + rodziców Elfrydę i Ryszarda Kłosek, teściów Jadwigę i Alojzego

           Hawełka, 2 szwagierki, 4 szwagrów, Pawła i Franciszkę Balas, + z rodzin Kłosek i Hawełka

           – nabożeństwo majowe

15.05.2020

Piątek 15.05.2020 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           litania loretańska, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Zofię Frodl od wnuczki Beaty z rodziną

16.05.2020

Sobota 16.05.2020 r. – św. Andrzeja Boboli

17.00  za + Leona Janota w 2 rocznicę śmierci i żonę Helenę

            – nabożeństwo majowe

17.05.2020

Niedziela 17.05.2020 r. – 6 Niedziela Wielkanocna

  8.00  za + rodziców Alojzego i Gertrudę Czylok, Julie Czylok, Jana Lazara i żonę Emilię

           nabożeństwo majowe

10.30  za + Fryderyka Kiełbasa, żonę Krystynę od Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Strumieniu-Bąkowie od zarządu, członków i wszystkich przyjaciół

18.05.2020

Poniedziałek 18.05.2020 r. – Dni Krzyżowe

17.00  za + Zygmunta Balas, żonę Gertrudę i + rodziców z obu stron

           nabożeństwo majowe

19.05.2020

Wtorek 19.05.2020 r. – Dni Krzyżowe

  8.00  za + Alojzego Palka z okazji urodzin i żonę Elżbietę

           nabożeństwo majowe

20.05.2020

Środa 20.05.2020 r. – Dni Krzyżowe

17.00  za + Annę Niemczyk w 20 rocz. śmierci, męża Alojzego, + rodziców z obu stron,

           za + Krystynę i Fryderyka Kiełbasa i Zdzisława Kubicę

           nabożeństwo majowe

21.05.2020

Czwartek 21.05.2020 r. – św. Jana Nepomucena

17.00  za + Stanisława Kanika z okazji urodzin i dusze w czyśćcu cierpiące

           nabożeństwo majowe

22.05.2020

Piątek 22.05.2020 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           litania loretańska

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Zbigniewa Szymiczek, zięcia Stanisława, + z rodziny z obu stron, 2 braci, 3 bratowe

23.05.2020

Sobota 23.05.2020 r.

  8.00  za + Krzysztofa Podmagórskiego (30 dniowa)

17.00  za + Małgorzatę Siemienik, + z rodziny Siemienik i Kopeć

           nabożeństwo majowe

24.05.2020

Niedziela 24.05.2020 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  8.00  za + Henryka Sobaszek w 7 rocz. śmierci i w dniu urodzin, + Emilię i Józefa Żyła

            nabożeństwo majowe

10.30  za + Hildegardę Wituła w 1 rocz. śmierci, męża Teodora z okazji urodzin,

           za + z rodziców z obu stron

25.05.2020

Poniedziałek 25.05.2020 r.

17.00  za + Stefanię Labza, + męża, rodziców i brata

           nabożeństwo majowe

26.05.2020

Wtorek 26.05.2020 r. – Dzień Matki

  8.00  Msza św. za wszystkie Matki

           nabożeństwo majowe

27.05.2020

Środa 27.05.2020 r.

17.00  za + rodziców Helenę i Ludwika Staniek, zięcia Bogdana Czyż w dniu urodzin

           nabożeństwo majowe

28.05.2020

Czwartek 28.05.2020 r.

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

           nabożeństwo majowe

29.05.2020

Piątek 29.05.2020 r. – św. Urszuli Ledóchowskiej

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, litania loretańska

17.00 za + Jadwigę Penkala

30.05.2020

Sobota 30.05.2020 r. – św. Jana Sarkandra

17.00  za + Zbigniewa Zatorski w 7 rocznicę śmierci, + rodziców i teściów

          nabożeństwo majowe

31.05.2020

Niedziela 31.05.2020 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  8.00  za + rodziców Zofię i Alojzego Gunia z okazji urodzin, synów Eugeniusza, Bronisława,

           Czesława, synowe Renatę i Halinę, za + z rodzin Gunia, Rybus i dusze w czyśćcu cierpiące

           nabożeństwo majowe

10.30  za + Jana Czakon, żonę Agnieszkę

12.00  Msza św. w intencji dzieci I Komunijnych i ich rodzin (grupa 1)

Kwiecień

1.4.2020

Środa 1.04.2020 r.

17.00  za + Stanisława Wacha z okazji urodzin i za + z rodziny

2.04.2020

Czwartek 2.04.2020 r. – I czwartek miesiąca

17.00  za + Teodora Konieczny w 27 rocz. śmierci, żonę Stefanię i + z rodziny

3.04.2020

Piątek 3.04.2020 r. –  I piątek miesiąca

17.00   za + Jana Marekwica, żonę Joannę, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

4.04.2020

Sobota 4.04.2020  r.  – I sobota miesiąca

17.00  za + Józefa Jojko w 38 rocz. śmierci, żonę Helenę, zięcia Jana Choromański,  + rodziców Edwarda i Wincentynę Choromański i + Annę Hetman

5.04.2020

Niedziela 5.04.2020 r. – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

8.00  za + Mariusza Zorychta od brata Krzysztofa z rodziną

6.04.2020

Wielki Poniedziałek  6.04.2020 r.

17.00  za + Ludwika Staniek w 27 rocz. śmierci, żonę Helenę

7.04.2020

Wielki Wtorek  7.04.2020 r.

  8.00  za  + Wandę Szymik, + męża i + z rodziny

8.04.2020

Wielka Środa  8.04.2020 r.

17.00  za + Szymona Ogierman, żonę Marię, zięcia Jana i wnuka Grzegorza

9.04.2020

 WIELKI  CZWARTEK – 9.04.2020 r.

18.00  Msza św. Wieczerzy Pańskiej  (bez udziału wiernych)

10.04.2020

WIELKI  PIĄTEK – 10.04.2020 r.

18.00  Liturgia Wielkiego Piątku (bez udziału wiernych)

11.04.2020

WIELKA  SOBOTA – 11.04.2020 r.

18.00  Liturgia Wigilii Paschalnej (bez udziału wiernych)   

12.04.2020

 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO – 12.04.2020 r.

  8.00  za + Zofię Frodl z okazji urodzin od wnuków i prawnuków

10.30  za + Franciszka Michalczyk, Rozalię i Alojzego Wala, Marię i Jana Michalczyk, Lidię i Adama Dudek i + z pokrewieństwa

13.04.2020

PONIEDZIAŁEK  WIELKANOCNY – 13.04.2020 r.

  8.00   Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jadwigi i Ryszarda Termin z okazji 35 rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.30  za + Arkadiusza Krzempek, + Elfrydę i Jana Krzempek

14.04.2020

Wtorek w oktawie Wielkanocy – 14.04.2020 r.

  8.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny o ustanie epidemii 

15.04.2020

Środa w oktawie Wielkanocy – 15.04.2020 r.

17.00  Msza św. w intencji Szafarzy Parafii Bąków 

16.04.2020

Czwartek w oktawie Wielkanocy – 16.04.2020 r.

17.00  za + Stefanię Labza, męża, rodziców i brata

17.04.2020

Piątek w oktawie Wielkanocy – 17.04.2020 r.

17.00  za + Helenę Janota z okazji urodzin i za + męża Leona

18.04.2020

Sobota w oktawie Wielkanocy – 18.04.2020 r.

17.00  za + Emila Janik w 18 rocz. śmierci, brata, bratową, 2 siostry,  + rodziców Marię i Marcina Janik

19.04.2020

Niedziela 19.04.2020 r. –  Niedziela Miłosierdzia Bożego

  8.00  za +Leona Orszulik, żonę Martę, + dziadków z obu stron i + z rodziny Trzaskalik

11.00   Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Urszuli i Mieczysława     Barchańskich  z okazji 50 rocznicy ślubu, z okazji 70 Urodzin Urszuli, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

12.00   Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa Stuchlik         z okazji 50 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

20.04.2020

Poniedziałek 20.04.2020 r.

17.00  za + Emilię Kubieniec, 2 mężów, Czesława Kubicę, Cecylię i Józefa Czylok, syna Bronisława i synową Krystynę

21.04.2020

Wtorek 21.04.2020 r.

  8.00  za + Elżbietę Palka (30 dniowa)

22.04.2020

Środa 22.04.2020 r.

  17.00  za + Karola i Gertrudę Stoszek, córkę Annę, męża Karola, syna Rudolfa, córkę Elżbietę, męża Wilhelma, + z rodzin Stoszek i Przewoźnik, za Józefa i Amalię Węglorz, córkę, 3 synów, 3 zięciów i dusze opuszczone

23.04.2020

Czwartek 23.04.2020 r. – uroczystość św. Wojciecha

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

24.04.2020

Piątek 24.04.2020 r.

17.00  za + Franciszka Figura w 6 rocz. śmierci, Józefa i Gertrudę Brachaczek i syna Henryka

25.04.2020

Sobota 25.04.2020 r. – św. Marka Ewangelisty

17.00  za + Różę Gorzołka i Anastazję Drasyk w rocz. śmierci

26.04.2020

Niedziela 26.04.2020 r. – 3 Niedziela Wielkanocna

  8.00  za + Gertrudę i Teodora Stuchlik, synów Zygfryda, Jana, Bronisława i zięcia Zbigniewa   

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ks. Proboszcza z okazji 64 Urodzin

27.04.2020

Poniedziałek 27.04.2020 r.

17.00  Msza św. do Miłosierdzia Bożego MB Miłosierdzia i św. Faustyny o ustanie epidemii

28.04.2020

Wtorek 28.04.2020 r.

  8.00  Msza św. za chorych i cierpiących  Parafian

29.04.2020

Środa 29.04.2020 r. – św. Katarzyny Sieneńskiej

17.00  za + Joannę Marekwica, 2 mężów, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

30.04.2020

Czwartek 30.04.2020 r. – św. Piusa V

17.00  za + Annę Szlachta, męża Wincentego, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

1.03.2020

Niedziela 1.03.2020 r. – 1 Niedziela Wielkiego Postu   8.00  za + Wandę Dziędziel w 2 rocz. śmierci, + Cecylię i Józefa Strządała, brata Romana, brata Jana, siostrę Danutę Konieczny i Rafała Strządała

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jana Małek z okazji 77 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

15.00  Gorzkie Żale i kazanie pasyjne

02.03.2020

Poniedziałek 2.03.2020 r.

17.00  za + Pawła Pruś od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej

03.03.2020

Wtorek 3.03.2020 r.

8.00  za + Marię i Ludwika Wituła, syna Teodora, 2 synowe, wnuczkę Bogusławę, Piotra i Joannę Przewoźnik, syna Stanisława i siostrę Ezechielę

04.03.2020

Środa 4.03.2020 r. – św. Kazimierza

17.00  za + Wiktora i Jana Kąsek, + rodziców i pokrewieństwo z obu stron

05.03.2020

Czwartek 5.03.2020 r. – I czwartek miesiąca

17.00  za + Stanisława Wacha od rodziny Czakon i Legierski

– nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne

06.03.2020

Piątek 6.03.2020 r. – I piątek miesiąca

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00  Droga Krzyżowa

17.30  za + Jana Gabryś, synów Leszka i Mirosława, + Marię i Józefa Szymiczek, + Stefanię i Franciszka Janik

07.03.2020

Sobota 7.03.2020 r. – I sobota miesiąca8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 6)

– nabożeństwo do Matki Najświętszej

9.00  objazd chorych

17.00  za + Annę i Franciszka Zaremba, 2 córki, 3 synów, 4 zięciów,

2 synowe, + Lucynę i Piotra Siwiec

08.03.2020

Niedziela 8.03.2020 r. – 2 Niedziela Wielkiego Postu8.00  za + Krystynę Kiełbasa w 2 rocz. śmierci, Marie Kiełbasa, Zdzisława Kubicę,

za + z rodziny Kiełbasa, Kubica, Niemczyk i Wilk

10.30  za + Zbigniewa Szymiczek w 2 rocz. śmierci i za zięcia Stanisława

15.00  Gorzkie Żale i kazanie pasyjne

09.03.2020

Poniedziałek 9.03.2020 r.17.00  za + Walerię i Pawła Foltyn, + rodziców z obu stron i + z rodziny

10.03.2020

Wtorek 10.03.2020 r.8.00  za + ojca Henryka Pietryga i + Katarzynę Pilich

11.03.2020

Środa 11.03.2020 r.17.00  za + Danutę Konieczny w 11 rocz. śmierci i za + z rodziny

12.03.2020

Czwartek 12.03.2020 r.17.00  za + Bronisławę Grygierek w 6 rocz. śmierci, męża Edwarda, za + z rodziny Pysz i Grygierek

13.03.2020

Piątek 13.03.2020 r.16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00  Droga Krzyżowa

17.30  za + Annę Balas w 2 rocz. śmierci, męża Augustyna i syna Edwarda

14.03.2020

Sobota 14.03.2020 r.

17.00  za + rodziców Józefa i Cecylię Czylok, Antoniego i Annę Kajstura, Mariana Kajstura, Bronisławę Lang, Józefa Kryla, Krystynę Czylok i Bronisława Czylok

 

15.03.2020

Niedziela 15.03.2020 r. – 3 Niedziela Wielkiego Postu8.00  za + Ludwika Hawełka w rocz. śmierci, żonę Hildegardę i Urszulę Cieślik10.30  za + męża Adama Masztalerz w 33 rocz. śmierci, córkę Ewę, 2 braci i rodziców z obu stron, zięcia Krzysztofa w dniu urodzin, zięcia Czesława Kasperydus i siostrę Czesławę, ks. Proboszcza Jerzego Hermaisa i dusze w czyśćcu cierpiące

16.03.2020

Poniedziałek 16.03.2020 r.

17.00  za + Zofię i Bolesława Godzinę, + dziadków i pokrewieństwo

17.03.2020

Wtorek 17.03.2020 r.

  8.00  za + Stanisława Wacha od rodzin Dziedzic, Drewniak z Żywca i Hajduła z Bielska-Białej

18.03.2020

Środa 18.03.2020 r.

17.00  za + Jana Kraśniewicz w 5 rocz. śmierci i + Andrzeja Kubowicz z okazji urodzin

19.03.2020

Czwartek 19.03.2020 r. – św. Józefa Oblubieńca NMP

17.00  Msza św. w intencjach Apostolstwa Dobrej Śmierci

20.03.2020

Piątek 20.03.2020 r. – św. Józefa Bilczewskiego

17.00  za + Dorotę Małek w 21 rocz. śmierci i dusze w czyśćcu cierpiące

21.03.2020

Sobota 21.03.2020 r.

  8.00  za + Ryszarda Żyga (30 dniowa)

17.00  za + Wiktora Żerdka, za + z rodzin Rduch i Żerdka

22.03.2020

Niedziela 22.03.2020 r. – 4 Niedziela Wielkiego Postu

  8.00  za + Tadeusza Pryczek, żonę Herminę i syna Mirosława

10.30  za + Stanisława Wejster w rocznicę urodzin

23.03.2020

Poniedziałek 23.03.2020 r.

17.00  za + Mirosława Wacha i + dziadków  z obu stron

24.03.2020

Wtorek 24.03.2020 r.

  8.00  za + Stanisława Wacha od kuzynów Andrzeja Renat, kuzynek Marii i Emilii.

25.03.2020

Środa 25.03.2020 r. – uroczystość Zwiastowania Pańskiego

17.00  za + Dariusza Kret, Huberta i Gertrudę Glanc, + pokrewieństwo Glanc, Białecki

26.03.2020

Czwartek 26.03.2020 r.

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

27.03.2020

Piątek 27.03.2020 r.

17.00  za + rodziców Marię i Franciszka Staniek, + zięciów Józefa Frodl,  Zdzisława Pokusę i Tadeusza Lebioda

28.03.2020

Sobota  28.03.2020 r.

17.00  za + Jadwigę Herman w dniu urodzin, mamę Kazimierę, + teściów Łucję i Ludwika Herman, brata i szwagierkę, 4 szwagrów, Mirosława Krzempek, za + z rodzin Herman i Mikociak

           – ślub: Agnieszka i Adam Paliczka

29.03.2020

Niedziela 29.03.2020 r. – 5 Niedziela Wielkiego Postu

  8.00  za + Marię Smyczek, męża Franciszka

10.30    za  + Natalię Bednarek w 1 rocz. śmierci i Stanisława Bednarek w 5 rocz. śmierci

30.03.2020

Poniedziałek 30.03.2020 r.

17.00  za + Jerzego Sobina w 2 rocz. śmierci, + rodziców Floriana i Helenę Gabryś, syna Józefa, Małgorzatę i Józefa Sobina i dusze opuszczone

31.03.2020

Wtorek 31.03.2020 r.

  8.00  za + Stanisława Sadkowskiego w 10 rocz. śmierci

Marzec

02.02.2020 Niedziela  2.02.2020 r. – święto Ofiarowania Pańskiego8.00  za + Maksymiliana Kasperydus, żonę Agnieszkę, + rodziców z obu stron, Elżbietę Krosny,  2 zięciów Jana i Władysława, Zofię i Piotra Kluź

10.30  za + Bolesława Bojda w 4 rocznicę śmierci i za + z rodziny

03.02.2020 Poniedziałek 3.02.21020 r. – św. Błażeja i Oskara17.00  za + ojca Romana, mamę Krystynę, siostrę Beatę, dziadka Alfreda Orszulik, + dziadków Irenę i Jana Barchańskich
04.02.2020 Wtorek 4.02.2020 r.8.00  za + Pawła i Marię Mędrek i + z rodziny
05.02.2020 Środa 5.02.2020 r. – św. Agaty17.00  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała, 2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe, za + z rodziny Szwarc, Orszulik, Kalarus i dusze opuszczone
06.02.2020 Czwartek 6.02.2020 r. – św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy – I czwartek miesiąca17.00  za + Gertrudę Brachaczek, męża Józefa, syna Henryka i Franciszka Figura

– nabożeństwo o powołania kapłańskie i misyjne

07.02.2020 Piątek 7.02.2020 r. – I piątek miesiąca16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

16.45  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.00  za + Alojzego Bierski w rocznicę śmierci, + rodziców, teściów i + z rodziny

08.02.2020 Sobota 8.02.2020 r.14.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny Kluź

z okazji 60 Urodzin, dla syna Bartłomieja z okazji 40 Urodzin,

o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

17.00  za + Alojzego Niemczyk w 15 rocznicę śmierci, żone Annę, + rodziców z obu stron, Krystynę Kiełbasa i Zdzisława Kubicę

09.02.2020 Niedziela 9.02.2020 r. –  5 Niedziela Zwykla8.00  za + Rafała i Stanisławę Gałuszka, syna Jerzego, synową Teresę, wnuka Jacka i Ludwika Ogierman

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rocznego dziecka Alana Kapias, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.02.2020 Poniedziałek 10.02.2020 r. – św. Scholastyki17.00  za + Jana Grygierek, + rodziców Martę i Franciszka, brata Piotra i + z rodziny1
11.02.2020 Wtorek 11.02.2020 r. – NMP z Lourdes8.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny Sadkowskiej z okazji   80 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
12.02.2020 Środa 12.02.2020 r.17.00  za + Zbigniewa i Irenę Gaszczyk w rocz. śmierci i + Józefa Gaszczyk
13.02.2020 Czwartek 13.02.2020 r.17.00  za + Irenę Kubowicz w 2 rocz. śmierci, męża Józefa, syna Andrzeja,

za + z rodziny  Kubowicz i Smyczek

14.02.2020 Piątek 14.02.2020 r. – św. Cyryla i Metodego16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Henryka Hawełka w 12 rocz. śmierci, żonę Bronisławę, Marcina Chmielewskiego w 6 rocz. śmierci, za ojca Benedykta i + z rodziny

15.02.2020 Sobota 15.02.2020 r.15.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Artura Tyszko z okazji 40 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

17.00  za + Annę Franek w 15 rocz. śmierci

16.02.2020 Niedziela 16.02.2020 r. – 6 Niedziela Zwykła8.00  za + Ewę i Piotra Adamek i + Ludwika Porębskiego

10.30  za + rodziców Emilię i Leona Brzezina, syna Henryka,

+ Helenę Żywczok i dusze opuszczone

17.02.2020 Poniedziałek 17.02.2020 r.17.00  za + Jerzego Lempart, za + z rodziny Dudek i Lempart
18.02.2020 Wtorek 18.02.2020 r.

8.00  Do Miłosierdzia Bożego o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

19.02.2020 Środa 19.02.2020 r.17.00  za + Grzegorza Stuchlik, ojca Jana, + rodziców Marię i Szymona Ogierman, Gertrudę i Teodora Stuchlik, + synów i zięcia
20.02.2020 Czwartek 20.02.2020 r.17.00  za + Leona Janota z okazji urodzin i żonę Helenę
21.02.2020 Piątek 21.02.2020 r.16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Bronisławę i Huberta Waleczek, Jadwigę i Henryka Kiełkowski i + z rodziny

22.02.2020 Sobota 22.02.2020 r. – święto Katedry św. Piotra8.00  za + Stanisława Wacha (30 dniowa)

17.00  za + rodziców Zofie i Wincentego Frodl i + z rodziny Frodl

23.02.2020 Niedziela 23.02.2020 r. – 7 Niedziela Zwykła8.00  za + męża Bronisława Bieleckiego w 9 rocz. śmierci, + rodziców Annę i Alojzego Zbieg, + teściów Jadwigę i Antoniego Kanafek, za + z rodziny Zbieg i Bielecki

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Urszuli Krzempek z okazji 50 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

24.02.2020

Poniedziałek 24.02.2020 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00  za + Stefanię Labza, + męża, rodziców i brata

25.02.2020

Wtorek 25.02.2020 r.

 7.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

 8.00  za + Annę Hawełka od Apostolstwa Dobrej Śmierci

26.02.2020

Środa Popielcowa 26.02.2020 r.

  8.00  za + Annę Hawełka od sąsiadów

17.00  za + rodziców Irenę i Franciszka Hansel, za + rodziców, braci i siostry

27.02.2020

Czwartek 27.02.2020 r.

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

28.02.2020

Piątek 28.02.2020 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00  Droga Krzyżowa

17.30  za + Dorotę Małek w dniu urodzin

29.02.2020

Sobota 29.02.2020 r.

17.00  za + Emilię Gaszczyk w 6 rocz. śmierci, męża Antoniego, zięcia Franciszka,  wnuka Mariusza, za + z rodziny Gaszczyk i Grygierek

26.01.2020

Niedziela 26.01.2020 r. – 3 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Emila Gunia, żonę Jadwigę, 2 córki, + rodziców z obu stron

           + pokrewieństwo Gunia – Janik

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Huberta Bojda

         z okazji 18 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Poniedziałek 27.01.2020 r.

17.00  za + Jadwigę Machej w 5 rocznicę śmierci i + rodziców z obu stron

Wtorek 28.01.2020 r. – św. Tomasza z Akwinu

  8.00  za + Jana Lebioda od rodziny Setla

Środa 29.01.2020 r.

17.00  za + Józefa Mrowiec w 9 rocznicę śmierci, żonę Martę, 2 synów Edwarda i Józefa, synową Felicję

czwartek 30.01.2020 r.

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

Piątek 31.01.2020 r. – św. Jana Bosko

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Erwina Paździor w 5 rocznicę śmierci

Sobota 1.02.2020 r. – I sobota miesiąca

  8.00  Msza św. w intencjach Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 5)

17.00  za + Ludwika Krzempek, syna Mirosława, + rodziców, teściów,

           brata, szwagrów i szwagierki

Niedziela  2.02.2020 r. – święto Ofiarowania Pańskiego

  8.00  za + Maksymiliana Kasperydus, żonę Agnieszkę, + rodziców z obu stron, Elżbietę Krosny, 2 zięciów Jana i Władysława, Zofię i Piotra Kluź

10.30  za + Bolesława Bojda w 4 rocznicę śmierci i za + z rodziny

19.01.2020

Niedziela 19.01.2020 r. – 2 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Tadeusza Strządała, + rodziców, siostrę i teściów

10.30  za + Krystynę Zamojską, + rodziców z obu stron i dusze opuszczone

             roczek: Marcel Tomala

Poniedziałek 20.01.2020 r.

17.00  za + Alojzego Janik w rocz. śmierci, + rodziców z obu stron i + z rodziny

Wtorek 21.01.2020 r.  –  św. Agnieszki – Dzień Babci

  8.00  Msza św. za wszystkie babcie i dziadków naszej parafii

Środa 22.01.2020 r. – św. Wincentego – Dzień Dziadka

17.00  za + Tadeusza Szczypka i Jana Kraśniewicz

Czwartek 23.01.2020 r.

17.00  za + Kazimierza Matuszek w 18 rocz. śmierci, żonę Kazimierę, + rodziców i teściów

Piątek 24.01.2020 r. – św. Franciszka Salezego

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Bronisława Hawełka w rocz. śmierci, ojca Ludwika, Anielę i Zbigniewa Nowak

           + z rodziny i dusze opuszczone

Sobota 25.01.2020 r. – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

17.00  za + Elżbietę i Franciszka Faruga i + teściów

Niedziela 26.01.2020 r. – 3 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Emila Gunia, żonę Jadwigę, 2 córki, + rodziców z obu stron

           + pokrewieństwo Gunia – Janik

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Huberta Bojda z okazji 18 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

————————————————————————————————–

12.01.2020

Niedziela  12.01.2020 r. – święto Chrztu Pańskiego

  8.00  za + Martę Orszulik, męża Leona, + dziadków z obu stron, + z rodziny Orszulik i Trzaskalik

10.30  za + Jolantę i Mirosława Łabińskich, siostrę Jadwigę Penkala

Poniedziałek 13.01.2020 r.

  8.00  za + Helenę i Pawła Gniełka, Martę i Jana Szmalkowskich i + z rodziny

Wtorek 14.01.2020 r.

  8.00  za + kapłanów: Alfreda Grabiec, Wilhelma Polok, Franciszka Długajczyk, Antoniego Palka,

           Józefa Palka, Alojzego Wyrwalec, Józefa Zubra, Tadeusza Fyrla i + z dekanatu strumieńskiego

Środa 15.01.2020 r.

17.00  za + Pawła Pruś i + z rodziny od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej w Bąkowie

Czwartek 16.01.2020 r.

17.00  za + Bronisława Machej, żonę Joannę, synową Jadwigę, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

Piątek 17.01.2020 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Stanisławę  i Franciszka Adamczyk, za + z rodziny Adamczyk i Rychły

Sobota 18.01.2020 r.

17.00  za + Antoniego Gaszczyk w 8 rocz. śmierci, żonę Emilię, zięcia Franciszka, wnuka Mariusza Zorychta, za + z rodzin Gaszczyk i Grygierek

Niedziela 19.01.2020 r. – 2 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Tadeusza Strządała, + rodziców, siostrę i teściów

10.30  za + Krystynę Zamojską, + rodziców z obu stron i dusze opuszczone

             roczek: Marcel Tomala

5.01.2020

Niedziela 5.01.2020 r. – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

  8.00  za + Ottona Słowiak w rocz. śmierci i + rodziców

10.30  za + Mirosława Krzempek z okazji urodzin, za Ojca Ludwika i teścia Alfonsa

Poniedziałek 6.01.2020 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego

  8.00  za + rodziców Agnieszkę Nawrocką w 3 rocz. śmierci, męża Jana, zięcia Zygfryda Stuchlik

10.30  za + Helenę Jojko w 27 rocz. śmierci, męża Józefa, zięcia Jana Choromański,

           + rodziców Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

15.00  KONCERT  KOLĘDOWY

Wtorek 7.01.2020 r.

  8.00  za + Alojzego Palka i + z rodziny

Środa 8.01.2020 r.

  8.00  za + dziadków Annę, Agnieszkę i Piotra Palka, Jana i Annę Długajczyk

Czwartek 9.01.2020 r.

  8.00  za + Antoniego i Marie Liszka, Bronisławę Zając, Ludwika Błotko,

           Alojzego Palka i + z rodziny

Piątek 10.01.2020 r.

  7.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

  8.00  za + kuzynów Kazimierza Zając i Wojciecha Długajczyk

Sobota 11.01.2020 r.

17.00  za + Alfreda Hawełka w rocz. śmierci, + rodziców i teściów, zięcia Henryka, córkę Marię i dusze opuszczone

Niedziela  12.01.2020 r. – święto Chrztu Pańskiego

  8.00  za + Martę Orszulik, męża Leona, + dziadków z obu stron, + z rodziny Orszulik i Trzaskalik

10.30  za + Jolantę i Mirosława Łabińskich, siostrę Jadwigę Penkala

29.12.2019

Niedziela 29.12.2019 r. – święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

   8.00  za + Edwarda Grygierek w 19 rocz. śmierci, żonę Bronisławę i + z rodziny

 10.30  za + Jana Lebioda (30 dniowa)

Poniedziałek 30.12.2019 r.

  8.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla syna Krzysztofa z okazji 30 Urodzin

Wtorek 31.12.2019 r. – św. Sylwestra

17.00  Msza św. na zakończenie roku kalendarzowego 2019

           nabożeństwo eucharystyczne

Środa 1.01.2020 r. – Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

  8.00  za + w minionym roku kalendarzowym: + Cecylię Barciańską-Bem, Hildegardę Wituła, Bronisławę Pawełek, Martę Mokrzysz, Helenę Staniek, Pawła Pruś, Janinę Zgrzywa,  Jana Lebioda

10.30  za + ks. Proboszcza Jerzego Hermaisa i + budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła

Czwartek 2.01.2020 r. – I czwartek miesiąca

  8.00  Msza św. w intencji diakona Piotra Węglarz i wszystkich przygotowujących się do kapłaństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 3.01.2020 r. – I piątek miesiąca

  7.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

  8.00  Msza św. za + kapłanów

Sobota 4.01.2020 r. – I sobota miesiąca

  8.00  Msza św. za czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 4)

           nabożeństwo do Matki Najświętszej

17.00  za + Janusza Gądek, Andrzeja Gądek i Leona Krótki

Niedziela 5.01.2020 r. – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

  8.00  za + Ottona Słowiak w rocz. śmierci i + rodziców

10.30  za + Mirosława Krzempek z okazji urodzin, za Ojca Ludwika i teścia Alfonsa

22.12.2019

Niedziela 22.12.2019 r. – 4 Niedziela Adwentu

  8.00  za + Tadeusza Pryczek, żonę Herminę, syna Mirosława i + z rodziny

10.30  za + Jana Stuchlik, syna Grzegorza, + rodziców Marię i Szymona Ogierman,

           Gertrudę i Teodora Stuchlik, + synów i zięcia

Poniedziałek 23.12.2019 r.

  9.00  objazd chorych i seniorów

16.00  okazja do spowiedzi przed świętami Bożego Narodzenia

17.00  za + Pawła Pruś od chrzestnego z rodziną

Wtorek 24.12.2019 r. – Wigilia Bożego Narodzenia

  7.30  okazja do spowiedzi

  8.00  za + Eugenię Zgórską w rocz. śmierci, Helenę i Zbigniewa Zgórskich, Anielę, Mikołaja,

           Krzysztofa Pyć i + z rodziny

  8.30  okazja do spowiedzi

24.00  PASTERKA

Środa 25.12.2019 r. – Uroczystość Bożego Narodzenia

  8.00  za Parafian

10.30  za + Agnieszkę Kasperydus, męża 2 zięciów, rodziców i teściów, za + z rodziny Kluź

Czwartek 26.12.2019 r. – św. Szczepana

  8.00  za + Stanisława Wejster i Zbigniewa Szymiczek z okazji urodzin

10.30  za + Jana i Elfrydę Krzempek i wnuka Arkadiusza

Piątek 27.12.2019 r. – św. Jana Apostoła i Ewangelisty

  7.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

  8.00  za + Mirosława Gabryś, ojca Jana, teścia Antoniego i Marię Kania

Sobota 28.12.2019 r. – św. Młodzianków

  9.00  Msza św. w intencji wszystkich dzieci naszej parafii

17.00  za + Marka Paździor

Niedziela 29.12.2019 r. – święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

   8.00  za + Edwarda Grygierek w 19 rocz. śmierci, żonę Bronisławę i + z rodziny

 10.30  za + Jana Lebioda (30 dniowa)

15.12.2019

Niedziela 15.12.2019 r. – 3 Niedziela Adwentu

  8.00  za + Tadeusza Strządała w rocznicę śmierci

10.30  za + Pawła i Joannę Gawlas, syna Franciszka, Genowefę Hercog

           + z rodziny Szczypka i Gawlas

Poniedziałek 16.12.2019 r.

17.00  RORATY: za + Helenę Janota w 6 rocz. śmierci, za + z rodzin Kanafek i Janota

Wtorek 17.12.2019 r.

  8.00  za + Pawła Pruś od rodziny Grzyb z Chojnika

Środa 18.12.2019 r.

17.00  RORATY: za + Helenę Gabryś w rocznicę śmierci, Floriana Gabryś, Brunona i Helenę Miły

Czwartek 19.12.2019 r.

17.00  RORATY: za + Małgorzatę i Karola Żerdka, + zięciów Mariana i Władysława

Piątek 20.12.2019 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  RORATY: Msza św. za wszystkie rodziny naszej parafii

18.00  spotkanie opłatkowe dla Rady Parafialnej i Grup Modlitewnych

Sobota 21.12.2019 r.

17.00  za + Ignacego i Franciszkę Czakon, syna Alojzego, za + Alojzego Sobik, + rodziców

           Julię i Stefana Sobik i + Ludwika Sobik

Niedziela 22.12.2019 r. – 4 Niedziela Adwentu

  8.00  za + Tadeusza Pryczek, żonę Herminę, syna Mirosława i + z rodziny

10.30  za + Jana Stuchlik, syna Grzegorza, + rodziców Marię i Szymona Ogierman,

           Gertrudę i Teodora Stuchlik, + synów i zięcia

1.12.2019

Niedziela 1.12.2019 r. – 1 Niedziela Adwentu

  8.00  za  + Pawła Pruś od cioci Ireny z Miechowa

10.30  za + Helenę Staniek od Marii i Alojzego Staniek

Poniedziałek 2.12.2019 r.

17.00  RORATY: za + Antoniego Krzemińskiego w 25 rocznicę śmierci,

           syna Andrzeja i Annę Krzemińską

Wtorek 3.12.2109 r. – św. Franciszka Ksawerego

  8.00  za + Pawła Pruś od całej rodziny z Zagości

Środa 4.12.2019 r. – św. Barbary

  9.00  Msza św. do św. Barbary za wszystkich górników i ich rodziny,

           i wszystkich pracowników przemysłu węglowego

17.00  RORATY: za + Kazimierę Matuszek w 5 rocznicę śmierci i męża Kazimierza

Czwartek 5.12.2019 r.- I czwartek miesiąca

17.00  RORATY: za + Helenę Staniek od rodziny Pisek

Piątek 6.12.2019 r. – św. Mikołaja – I piątek miesiąca

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

16.45  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.00  RORATY: za + Stefanię Labza, + męża, rodziców i brata

Sobota 7.12.2019 r. – I sobota miesiąca

  8.00  Msza św. w intencji czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 3)

17.00  za + Wincentego Szlachta, żonę Annę, + rodziców i siostrę

Niedziela 8.12.2019 r. – 2 Niedziela Adwentu

  8.00  za + Krystynę Pawlik

10.30  za + Bogusławę Wituła, + z rodziny Tomaszek i Wituła

           chrzest: Franciszek Wieczorek

24.11.2019

Niedziela 24.11.2019 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  8.00  za + Teresę Gałuszka w 4 rocznicę śmierci, syna Jacka, brata Andrzeja, + rodziców i teściów, Szwagra Jerzego i Ludwika Ogierman

10.30  za + Bronisławę Jaranowską, + z rodziny Jaranowski, + teścia Zbigniewa Zatorski i za + z rodziny Zatorski

Poniedziałek 25.11.2019 r. – św. Katarzyny Aleksandryjskiej

17.00  za + Annę Drabik, męża Józefa, syna Józefa i + z rodziny

Wtorek 26.11.2019 r.

  8.00  za + zalecanych

Środa 27.11.2019 r.

17.00  za + Marię Ogierman, męża Szymona, wnuka Grzegorza, Weronikę i Stanisława Laasa

Czwartek 28.11.2019 r.

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

Piątek 29.11.2019 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + rodziców Michała i Helenę Madziar w rocznicę śmierci, + dziadków z obu stron, za + z rodzin Adamczyk i Madziar

Sobota 30.11.2019 r. – św. Andrzeja Apostoła

17.00  za + Andrzeja Kubowicz i teścia Jana

Niedziela 1.12.2019 r. – 1 Niedziela Adwentu

  8.00  za  + Pawła Pruś od cioci Ireny z Miechowa

10.30  za + Helenę Staniek od Marii i Alojzego Staniek

17.11.2019

Niedziela 17.11.2019 r. – 33 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Stanisława Kanika w rocznicę śmierci i za + z rodziny

10.30  za + Agnieszkę Wawrzyczek w 10 rocznicę śmierci, męża Wilhelma

           i Zygfryda Spora w 5 rocznicę śmierci

Poniedziałek 18.11.2019 r. – Bł. Karoliny Kózkówny

17.00  za + Bronisława Stuchlik w 3 rocznicę śmierci, za + z rodziny

          Stuchlik i Kufieta

Wtorek 19.11.2019 r. – Bł. Salomei

  8.00  za + zalecanych

Środa 20.11.2019 r. – św. Rafała Kalinowskiego

17.00  za + Rafała Strządała w 3 rocznicę śmierci

Czwartek 21.11.2019 r. – wspomnienie Ofiarowania NMP

17.00  za + Martę Mrowiec w 6 rocznicę śmierci, męża Józefa i synową Felicję

Piątek 22.11.2019 r. – św. Cecylii

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Wiesławę Paździor w 6 rocznicę śmierci

Sobota 23.11.2019 r.

17.00  za + Marię Czakon w 5 rocznicę śmierci, męża Alojzego, + z rodziny Czakon, Kopel, Spała i Kania

Niedziela 24.11.2019 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  8.00  za + Teresę Gałuszka w 4 rocznicę śmierci, syna Jacka, brata Andrzeja, + rodziców i teściów, Szwagra Jerzego i Ludwika Ogierman

10.30  za + Bronisławę Jaranowską, + z rodziny Jaranowski, + teścia Zbigniewa Zatorski i za + z rodziny Zatorski

10.11.2019

Niedziela 10.11.2019 r. – 32 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Zofię i Alojzego Gunia w rocznicę śmierci,  synów Eugeniusza, Bronisława i Czesława,  synowe Renatę i Halinę, + z rodzin Gunia, Rubys i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  za + Augustyna Balas w 18 rocznicę śmierci, żonę Annę i syna Edwarda

Poniedziałek 11.11.2019 r. – św. Marcina z Tours – Narodowe Święto Niepodległości

8.00  Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aliny Bojda z okazji 82 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Wtorek 12.11.2019 r. – św. Jozafata

 Msza św. za Parafian odprawiana na rekolekcjach kapłańskich

Środa 13.11.2019 r. – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męczenników Polski

17.00  za + Gertrudę Balas, męża Zygmunta i + rodziców z obu stron

Czwartek 14.11.2019 r. – św. Elżbiety Węgierskiej

17.00  za + Jana Kucharczyk i + rodziców

Piątek 15.11.2019 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Mariusza Zorychta od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Bąkowie

Sobota 16.11.2019 r.

17.00  za + Martę Gabryś, męża Pawła, córkę Krystynę, + rodziców z obu stron, Siostrę Helenę i 6 braci

Niedziela 17.11.2019 r. – 33 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Stanisława Kanika w rocznicę śmierci i za + z rodziny

10.30  za + Agnieszkę Wawrzyczek w 10 rocznicę śmierci, męża Wilhelma

           i Zygfryda Spora w 5 rocznicę śmierci

3.11.2019

Niedziela 3.11.2019 r. -31 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Mariusza Zorychta od rodziny Kroczek

10.30  za + Helenę Staniek (30 dniowa)

Poniedziałek 4.11.2019 r. – św. Karola Boromeusza

17.00  za + Józefa Wacha w 14 rocznicę śmierci i + rodziców

Wtorek 5.11.2019 r.

  8.00  za + Mariusza Zorychta

Środa 6.11.2019 r.

17.00  za + Eugeniusza Florek w 1 rocznicę śmierci

Czwartek 7.11.2019 r. – I czwartek miesiąca

17.00  za + Bronisława Bieleckiego w dniu urodzin

           nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 8.11.2019 r.

16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu

          modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  Msza św. za + członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

Sobota 9.11.2019 r.

17.00  za + Helenę Strugała w 3 rocz. śmierci, + rodziców z obu stron i + z rodziny

Niedziela 10.11.2019 r. – 32 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Zofię i Alojzego Gunia w rocznicę śmierci,  synów Eugeniusza, Bronisława i Czesława

           synowe Renatę i Halinę, + z rodzin Gunia, Rubys i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  za + Augustyna Balas w 18 rocznicę śmierci, żonę Annę i syna Edwarda

27.10.2019

Niedziela 27.10.2019 r. – 30 Niedziela Zwykła

8.00  za + Mariusza Zorychta od sąsiadów;  rodzin Mikołajczyk i Siemienik

10.30  za + Emila i Annę Skowronek, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

15.00  nabożeństwo różańcowe

Poniedziałek 28.10.2019 r. – św. Apostołów Szymona i Tadeusza

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Mirosława Gabryś z okazji urodzin

Wtorek 29.10.2019 r.

7.30  nabożeństwo różańcowe

8.00  za Parafian

Środa 30.10.2019 r.

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Mariusza Zorychta od rodziny Walczak

Czwartek 31.10.2019 r.

16.00  okazja do spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

Piątek 1.11.2019 r. – Uroczystość Wszystkich Świętych

8.00  za + Stanisława Wejster, Martę i Antoniego Wejster, szwagra Czesława  i + Zbigniewa Szymiczek

10.30  za + Jana Choromański, Helenę i Józefa Jojko, Edwarda i Wincentynę Choromański,  Annę Hetman i dusze opuszczone

14.00  procesja na cmentarz

Sobota 2.11.2019 r. – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 2)

17.00  za + Martę Płonka, Marię i Franciszka Mikołajczyk

Niedziela 3.11.2019 r. – 31 Niedziela Zwykła

8.00  za + Mariusza Zorychta od rodziny Kroczek

10.30  za + Helenę Staniek (30 dniowa)

20.10.2019

Niedziela 20.10.2019 r. – 29 Niedziela Zwykła – Niedziela Misyjna

8.00  za + Jadwigę Gunia, męża Emila, 2 córki, zięcia i rodziców z obu stron

10.30  za + męża Zygfryda Stuchlik, rodziców Agnieszkę i Jana Nawrocki, teściów Gertrudę i Teodora Stuchlik i za + z rodziny

15.00  nabożeństwo różańcowe za misjonarzy

Poniedziałek 21.10.2019 r.  – bł. Jakuba Strzemię

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Józefa Gabryś w 2 rocznicę śmierci

Wtorek 22.10.2019 r. – św. Jana Pawła II

7.30  nabożeństwo różańcowe

8.00  za + Stanisława Sadkowskiego, Henryka Pietryja i Katarzynę Pilich

Środa 23.10.2019 r. – św. Józefa Bilczewskiego

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Stefana i Helenę Żurat, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

Czwartek 24.10.2019 r. – św. Antoniego Marii Klareta

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Mariusza Zorychta od Zofii Baranowskiej z Nowego Sącza

Piątek 25.10.2019 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu,  modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Wandę Jańczyk w rocznicę śmierci, męża Adolfa i ojca Wincentego

Sobota 26.10.2019 r.

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Beaty i Krzysztofa Wacławik z okazji 25 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Niedziela 27.10.2019 r. – 30 Niedziela Zwykła

8.00  za + Mariusza Zorychta od sąsiadów;  rodzin Mikołajczyk i Siemienik

10.30  za + Emila i Annę Skowronek, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

15.00  nabożeństwo różańcowe

13.10.2019

Niedziela 13.10.2019 r. – 28 Niedziela Zwykła – Dzień Papieski

8.00  za + Gertrudę Czylok, męża Alojzego, Julię Czylok, Jana Lazara, żonę Emilię

– nabożeństwo fatimskie

10.30  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała, 2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe, za + z rodzin Szwarc, Orszulik i dusze opuszczone

Poniedziałek 14.10.2019 r. – rocznica konsekracji kościoła w Bąkowie

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  Msza św. do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny za żywych i + budowniczych i dobrodziejów   naszego kościoła i + Ks. Proboszcza Jerzego Hermaisa

Wtorek 15.10.2019 r. – św. Teresy od Jezusa

7.30   nabożeństwo różańcowe

8.00  za + Mariusza Zorychta

Środa 16.10.2019 r. – św. Jadwigi Śląskiej

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za Wandę Szymik od Parafian z Bąkowa

Czwartek 17.10.2019 r. – św. Ignacego Antiocheńskiego

16.30  nabożeństwo różańcowe17.00  za + Bronisławę Hawełka w 4 rocznicę śmierci, męża Henryka, Benedykta Chmielewskiego w 4 rocznicę śmierci, syna Marcina i + z rodziny

Piątek 18.10.2019 r. – św. Łukasza Ewangelisty

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Stanisława Hus w rocznicę śmierci

Sobota 19.10.2019 r.

13.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jadwigi Kiełkowskiej           z okazji 60 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Mariusza Zorychta od żony Krystyny z córką Marią, od mamy i brata Krzysztofa z rodziną

Niedziela 20.10.2019 r. – 29 Niedziela Zwykła – Niedziela Misyjna

8.00  za + Jadwigę Gunia, męża Emila, 2 córki, zięcia i rodziców z obu stron

10.30  za + męża Zygfryda Stuchlik, rodziców Agnieszkę i Jana Nawrocki, teściów            Gertrudę i Teodora Stuchlik i za + z rodziny

15.00  nabożeństwo różańcowe

6.10.2019

Niedziela 6.10.2019 r. – 27 Niedziela Zwykła

8.00  za + Teodora Wituła w 5 rocznicę śmierci, żonę Hildegardę i + rodziców z obu stron

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Joanny i Marcina Zgłobicki z okazji 10 rocznicy ślubu, dla córki Lenki z okazji 9 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

15.00  nabożeństwo różańcowe

Poniedziałek 7.10.2019 r. – NMP Różańcowej

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Emilię Kalarus, męża Franciszka, córkę Joannę, 2 mężów, 2 synów, zięcia Edwarda i dusze opuszczone

Wtorek 8.10.2019 r.

7.30  nabożeństwo różańcowe

8.00  za + Piotra i Joannę Przewoźnik, syna Stanisława, siostrę Ezechielę,  Ludwika i Marię Wituła, syna Teodora, synową Helenę i wnuczkę Bogusławę

Środa 9.10.2019 r. – bł. Wincentego Kadłubka

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Alojzego Czakon, + rodziców  Ignacego i Franciszkę Czakon

Czwartek 10.10.2019 r.

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Mariusza Zorychta od kuzynek i kuzynów z rodzinami

Piątek 11.10.2019 r. – św. Jana XXIII

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Mariusza Zorychta od rodzin Mikołajczyk i Siemienik

Sobota 12.10.2019 r.

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Ludwika i Hildegardę Hawełka, + rodziców z obu stron, siostrę, 2 braci i + Urszulę Cieślik

Niedziela 13.10.2019 r. – 28 Niedziela Zwykła – Dzień Papieski

8.00  za + Gertrudę Czylok, męża Alojzego, Julię Czylok, Jana Lazara, żonę Emilię

Nabożeństwo fatimskie

10.30  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała, 2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe, za + z rodzin Szwarc, Orszulik i dusze opuszczone

29.09.2019

Niedziela 29.09.2019 r. – 26 Niedziela Zwykła

8.00  za + Alojzego Sobik w rocznicę śmierci

10.30  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała, 2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe, za + z rodziny Szwarc, Orszulik i dusze opuszczone

Poniedziałek 30.09.2019 r. – św. Hieronima

18.00  za + Józefa Brachaczek w rocznicę śmierci, żonę Gertrudę, syna Henryka i Franciszka Figurę

Wtorek 1.10.2019 r.- św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7.30  nabożeństwo różańcowe

8.00  za  Parafian

Środa 2.10.2019 r.- św. Aniołów Stróżów

16.30  nabożeństwo różańcowe

17.00  za + Jana Małyjurek w 8 rocznicę śmierci i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 3.10.2019 r. – I czwartek miesiąca

16.30  nabożeństwo różańcowe o powołania kapłańskie i zakonne

17.00  za + Mariusza Zorychta od rodziny Pawlików z Łosiego

Piątek 4.10.2019 r. – św. Franciszka z Asyżu – I piątek miesiąca

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

16.45  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.00  za + ks. Józefa Małek, + rodziców, 2 braci, córkę, wnuczkę Dorotę, Jana i Marię Ruśniok, 2 córki, syna Jana, wnuka Grzegorza i + pokrewieństwo

Sobota 5.10.2019 r. – św. Faustyny Kowalskiej – I sobota miesiąca

7.30  nabożeństwo różańcowe

8.00  Msza św. za czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 1)

9.00 objazd chorych

17.00  za + Marię Gałuszka, + rodziców Feliksa i Elfrydę Kałuża, + dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 6.10.2019 r. – 27 Niedziela Zwykła

8.00  za + Teodora Wituła w 5 rocznicę śmierci, żonę Hildegardę i + rodziców z obu stron

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Joanny i Marcina Zgłobicki z okazji 10 rocznicy ślubu, dla córki Lenki z okazji 9 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

15.00  nabożeństwo różańcowe

 22.09.2019

Niedziela 22.09.2019 r. – 25 Niedziela Zwykła

8.00  za + Zofię Frodl w 2 rocznicę śmierci, męża Wincentego i + z rodziny Frodl

10.30  za + Jana Choromański w 7 rocznicę śmierci i z okazjio urodzin, za Helenę i Józefa Jojko, Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

Poniedziałek 23.09.2019 r. – św. O.Pio z Pietrelciny

18.00  za + Zbigniewa Szymiczek i Stanislawa Wejster

Wtorek 24.09.2019 r.

8.00  za  Parafian

Środa 25.09.2019 r.

18.00  za + Cecylie i Józefa Strządała z okazji urodzin

Czwartek 26.09.2019 r.

18.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

Piątek 27.09.2019 r. – św. Wincentego a Paulo

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Stefanię Konieczny, męża Teodora i za + z rodziny

Sobota 28.09.2019 r. – św. Wacława

18.00  za + Ludwika Krzempek, syna Mirosława, + rodziców, teściów, brata, szwagrów i szwagierki

Niedziela 29.09.2019 r. – 26 Niedziela Zwykła

8.00  za + Alojzego Sobik w rocznicę śmierci

10.30  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała, 2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe, za + z rodziny Szwarc, Orszulik i dusze opuszczone

 15.09.2019

Niedziela 15.09.2019 r. – 24 Niedziela Zwykła

8.00  za + rodziców Michalinę i Władysława Rubys w rocznicę śmierci, syna Władysława, synową Halinę, wnuka Andrzeja, córkę Wiktorię, zięcia Romana, , + z rodzin Rubys, Gunia

i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny i Erwina Lazar z okazji 60 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Poniedziałek 16.09.2019 r.

18.00  Msza św. w intencjach Apostolstwa Dobrej Śmierci

Wtorek 17.09.2019 r.

8.00  za  Parafian

Środa 18.09.2019 r. – św. Stanisława Kostki – patrona Polski

18.00  za + Genowefę Hercog, Helenę i Ludwika Szczypka, Rozalię i Alojzego Wala, Franciszka Gawlas, Stanisława Preclik i + z rodziny

Czwartek 19.09.2019 r. – św. Januarego

18.00  za + Otylię Marekwica, męża Gustawa, syna Józefa, synową Janinę i + z rodziny Pryczek

Piątek 20.09.2019 r.

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Wincentego Handzel w rocznicę śmierci, córkę Wandę i zięcia Adolfa

Sobota 21.09.2019 r. – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

12.00  ślub rzymski: Natalia Smolik – Łukasz Bigos

18.00  za + rodziców Sabinę i Władysława, braci Krzysztofa, Stanisława Stelmaszczyk, + dziadków Wójcickich i Stelmaszczyk

Niedziela 22.09.2019 r. – 25 Niedziela Zwykła

8.00  za + Zofię Frodl w 2 rocznicę śmierci, męża Wincentego i + z rodziny Frodl

10.30  za + Jana Choromański w 7 rocznicę śmierci i z okazji urodzin, za Helenę i Józefa Jojko, Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

 8.09.2019

Niedziela 8.09.2019 r. – 23 Niedziela Zwykła

8.00  za + Mirosława Pryczek, + rodziców, dziadków i + pokrewieństwo

10.30  za + Józefa Frodl w rocz. śmierci i + rodziców z obu stron

Poniedziałek 9.09.2019 r.

18.00  za + Mariusza Zorychta od cioci Ani i Ireny, wujka Janka z rodzinami

Wtorek 10.09.2019 r.

8.00  za + Martę Mokrzysz od rodziny Zarembowej

Środa 11.09.2019 r.

18.00  za + Aurelię Niemiec, męża Ludwika

Czwartek 12.09.2019 r. – Najświętszego Imienia Maryi

18.00  za + Alojzego Bierski z okazji urodzin

Piątek 13.09.2019 r. – św. Jana Chryzostoma – nabożeństwo fatimskie

8.30  różaniec fatimski

9.00  Msza św. do MB Fatimskiej za wszystkich chorych, cierpiących Parafian, emerytów, rencistów i wszystkich czcicieli Matki Bożej z Fatimy

Sobota 14.09.2019 r. – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

18.00  za + Teodora Wituła w dniu urodzin, za + z rodziny z obu stron

Niedziela 15.09.2019 r. – 24 Niedziela Zwykła

8.00  za + rodziców Michalinę i Władysława Rubys w rocznicę śmierci, syna Władysława, synową Halinę, wnuka Andrzeja, córkę Wiktorię, zięcia Romana,  + z rodzin Rubys, Gunia

i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny i Erwina Lazar z okazji 60 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

1.09.2019

Niedziela 1.09.2019 r. – 22 Niedziela Zwykła – DOŻYNKI PARAFIALNE

  8.00 za + Alojzego Palka w 2 rocz. śmierci i za + z rodziny

10.30  Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory – DOŻYNKI

13.00  ślub rzymski: Ewa Hawełka – Grzegorz Wawreczko

Poniedziałek 2.09.2019 r.

  8.00  Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego

18.00  za + rodziców Irenę i Franciszka Hansel

Wtorek 3.09.2019 r. – św. Grzegorza Wielkiego

  8.00  za + Martę Mokrysz od Waldemara i Małgorzaty Olszyńskich

Środa 4.09.2019 r.

18.00  za + Jadwigę Machej, + rodziców i teściów i siostrę Sylwię

Czwartek 5.09.2019 r. – Matki Teresy z Kalkuty – I czwartek miesiąca

18.00  za + Irenę Kubowicz z okazji urodzin od wnuków

           – nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 6.09.2019 r. – I piątek miesiąca

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.45  nabożeństwo do Najświetszego Serca Pana Jezusa

18.00  za + Józefa Jojko z okazji urodzin, żonę Helenę, zięcia Jana Choromański, Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

Sobota 7.09.2019 r. –  św. Melchiora Grodzieckiego – I sobota miesiąca

  8.00  Msza sw. w intencji czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 8)

           – nabożeństwo do Matki Najświętszej

  9.00  objazd chorych i seniorów

12.00  ślub rzymski: Paulina Malik – Arkadiusz Kicka

18.00  za + Teodora i Gertrudę Stuchlik, 3 synów, zięcia Zbigniewa i + z rodziny Zatorski

Niedziela 8.09.2019 r. – 23 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Miroslawa Pryczek, + rodziców, dziadków i + pokrewieństwo

10.30  za + Józefa Frodl w rocz. śmierci i + rodziców z obu stron

25.08.2019

Niedziela 25.08.2019 r. – 21 Niedziela Zwykła

  8.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Edyty i Marcina Wacławik z okazji 10 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla rocznego dziecka Mateusza  i dla całej rodziny

10.30  za + Franciszka Kalarus w 28 rocz. śmierci i za + z rodziny Strządała, Kalarus

Poniedziałek 26.08.2019 r. – uroczystość NMP Częstochowskiej

18.00  za + Mariusza Zorychta (30 dniowa)

Wtorek 27.08.2019 r. – św. Moniki

  8.00  za + Bronisławę Pawełek od Heleny Król z rodziną

Środa 28.08.2019 r. – św. Augustyna

18.00  za + Zbigniewa Szymiczek, Stanisława Wejster, + rodziców, 2 braci i 3 bratowe

Czwartek 29.08.2019 r. – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

18.00  za +  Eugeniusza Hanzlik w 10 rocznicę śmierci

Piątek 30.08.2019 r.

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Martę Mokrysz (30 dniowa)

Sobota 31.08.2019 r.

17.00  spowiedź dla dzieci i młodzieży przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym i katechetycznym

18.00  za + Bronisława Hawełka z okazji urodzin i za + z rodziny

Niedziela 1.09.2019 r. – 22 Niedziela Zwykła

  8.00 za + Alojzego Palka w 2 rocz. śmierci i za + z rodziny

10.30  Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory – DOŻYNKI

13.00  ślub rzymski: Ewa Hawełka – Grzegorz Wawreczko

18.08.2019

Niedziela 18.08.2019 r. – 20 Niedziela Zwykła

8.00  za + Teodora Żak z okazji urodzin, + Zofię i Rudolfa Bierski, syna Kazimierza, synową i wnuka Krzysztofa

10.30  za + Stanisława Wejster w 8 rocznicę śmierci

Poniedziałek 19.08.2019 r.

17.00  za + Helenę Florek w 13 rocz. śmierci, + Zofię Maffert w 18 rocz. śmierci i + z rodziny Florek

Wtorek 20.08.2019 r. – św. Bernarda

8.00  za  Parafian

Środa 21.08.2019 r. – św. Piusa X

17.00  za + Anastazję i Wincentego Gaszczyk i + dziadków

Czwartek 22.08.2019 r. – wspomnienie NMP Królowej

17.00  za + Kamila Tręda z okazji urodzin

Piątek 23.08.2019 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + Gertrudę Malich, męża Jana, Ludwinę Strządała, Marię Malich i + z pokrewieństwa

Sobota 24.08.2019 r. – św. Bartłomieja Apostoła

18.00  za + rodziców Józefa i Cecylię Czylok

Niedziela 25.08.2019 r. – 21 Niedziela Zwykła

8.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Edyty i Marcina Wacławik z okazji 10 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla rocznego dziecka Mateusza i dla całej rodziny

10.30  za + Franciszka Kalarus w 28 rocz. śmierci i za + z rodziny Strządała, Kalarus

11.08.2019

Niedziela 11.08.2019 r. – 19 Niedziela Zwykła

8.00  za + Agnieszkę Czakon w 11 rocznicę śmierci i męża Jana

10.30  za + Daniele Kumoszek w 23 rocznicę śmierci, + rodziców Zuzannę i Wojciecha Kuta, 2 siostry i 3 szwagrów

Poniedziałek 12.08.2019 r.

18.00  za + Helenę i Zbigniewa Zgórskich, Mikołaja Pyć i Eugenię Zgórską, Krzysztofa i Anielę Pyć

Wtorek 13.08.2019 r.

8.30  różaniec fatimski

9.00  Msza św. do MB Fatimskiej za chorych i cierpiących Parafian i wszystkich Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej

Środa 14.08.2019 r. – Uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego

18.00  za + Jana Małyjurek z okazji urodzin, + rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 15.08.2019 r. – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

8.00  za + Herminę Pryczek, męża Tadeusza, syna Mirosława i + z rodziny

10.30  za + dziadków Rozalię i Franciszka Pindel, 2 córki, zięcia Jana Droździk, Władysława Budzik, Zofię i Piotra Kluź

Piątek 16.08.2019 r.

14.00  ślub rzymski: Katarzyna Salamon – Marcin Michna

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Ludwika Wiśniewskiego, brata Stanisława, + rodziców Ludwika i Zofię i + z rodziny

Sobota 17.08.2019 r. – św. Jacka

18.00  za + Eryka Skowron w 9 rocznicę śmierci, za + z rodziny Gondków Ludwika i Joannę

Niedziela 18.08.2019 r. – 20 Niedziela Zwykła

8.00  za + Teodora Żak z okazji urodzin, + Zofię i Rudolfa Bierski, syna Kazimierza, synową i wnuka Krzysztofa

10.30  za + Stanisława Wejster w 8 rocznicę śmierci

4.08.2019

Niedziela 4.08.2019 r. – 18 Niedziela Zwykła

8.00  za + Hildegardę Hawełka w 5 rocznicę śmierci, męża Ludwika i Urszulę Cieślik

10.30  Do Miłosierdzia Bożego MB Miłosierdzia i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bronisławy Stuchlik z okazji 80 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Poniedziałek 5.08.2019 r.

17.00  za + Leona Kot i Stanisława Rabenda

Wtorek 6.08.2019 r. – święto Przemienienia Pańskiego

8.00  za  Parafian

Środa 7.08.2019 r.

17.00  Msza św. za chorych i cierpiących Parafian

Czwartek 8.08.2019 r. – św. Dominika

17.00  Msza św. o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 9.08.2019 r. – św. Teresy Benedykty od Krzyża

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  Msza św. w intencji Czcicieli Bożego Miłosierdzia

Sobota 10.08.2019 r. – św. Wawrzyńca

18.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Danuty i Jacka Kobiałka z okazji 15 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

roczek Kingi Skark

Niedziela 11.08.2019 r. – 19 Niedziela Zwykła

8.00  za + Agnieszkę Czakon w 11 rocznicę śmierci i męża Jana

10.30  za + Daniele Kumoszek w 23 rocznicę śmierci, + rodziców Zuzannę i Wojciecha Kuta, 2 siostry i 3 szwagrów

28.07.2019

Niedziela 28.07.2019 r. – 17 Niedziela Zwykła

8.00  za + rodziców Annę i Alojzego Niemczyk, + dziadków z obu stron,  + Krystynę Kiełbasa i Zdzisława Kubicę

10.30  za + Wilhelma Wawrzyczek w 40 rocznicę śmierci, żonę Agnieszkę, + pokrewieństwo z obu stron i Zygfryda Spora

Poniedziałek 29.07.2019 r. – św. Marty

18.00  za + Andrzeja Krzemińskiego w 8 rocznicę śmierci, ojca Antoniego i Annę Krzemińską

Wtorek 30.07.2019 r.

8.00  za Parafian

Środa 31.07.2019 r. – św. Ignacego z Loyoli

18.00  za + Felicję Mrowiec w 2 rocznicę śmierci, + teściów Józefa i Martę Mrowiec

Czwartek 1.08.2019 r. – I czwartek miesiąca

18.00  za + Józefa Gaszczyk w rocznicę śmierci, Irenę i Zbigniewa Gaszczyk

– nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 2.08.2019 r. – I piątek miesiąca

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.45  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00  za + Anastazję i Mariana Łatów, braci Ryszarda i Eugeniusza Łatów, teściów Magdalenę  i Stanislawa Rygiel i + dziadków z obu stron

Sobota 3.08.2019 r. – I sobota miesiąca

8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 7)

nabożeństwo do Matki Bożej

9.00  objazd chorych

18.00  za + rodziców Marię i Franciszka Staniek, + zięciów Józefa Frodla, Zdzisława Pokusę i Tadeusza Lebioda

Niedziela 4.08.2019 r. – 18 Niedziela Zwykła

8.00  za + Hildegardę Hawełka w 5 rocznicę śmierci, męża Ludwika i Urszulę Cieślik

10.30  Do Miłosierdzia Bożego MB Miłosierdzia i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo  dla Bronisławy Stuchlik z okazji 80 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

21.07.2019

Niedziela 21.07.2019 r. – 16 Niedziela Zwykła

8.00  za + Martę Płonka w 17 rocznicę śmierci i + z rodzin Płonka, Grygierek

10.30  za + męża Zygfryda Stuchlik w 9 rocznicę śmierci

Poniedziałek 22.07.2019 r. – św. Marii Magdaleny

18.00  za  Parafian

Wtorek 23.07.2019 r. – św. Brygidy

8.00  za  Parafian

Środa 24.07.2019 r. – św. Kingi

18.00   za  Parafian

Czwartek 25.07.2019 r. – św. Jakuba Apostoła

18.00  za + Andrzeja Kubowicz od dzieci

Piątek 26.07.2019 r. – św. Joachima i Anny

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Martę Mrowiec, męża Józefa, synów Edwarda i Józefa, zięcia Jana, synową Felicję, wnuka Mirosława i Andrzeja Kubowicz

Sobota 27.07.2019 r.

18.00  za + Martę i Sylwestra Salamon i + z rodziny

Niedziela 28.07.2019 r. – 17 Niedziela Zwykła

8.00  za + rodziców Annę i Alojzego Niemczyk, + dziadków z obu stron,  + Krystynę Kiełbasa i Zdzisława Kubicę

10.30  za + Wilhelma Wawrzyczek w 40 rocznicę śmierci, żonę Agnieszkę, + pokrewieństwo z obu stron i Zygfryda Spora

14.07.2019

Niedziela 14.07.2019 r. – 15 Niedziela Zwykła

8.00  za + Michalinę i Władysława Rubys z okazji urodzin, za syna Władysława, synową Halinę, wnuka Andrzeja, córkę Wiktorię, zięcia Romana, za + z rodziny Rubys, Gunia i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Renaty i Marka Zatorskich z okazji 25 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

13.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny Janik z okazji 85 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Poniedziałek 15.07.2019 r. – św. Bonawentury

18.00  za + siostrę Beatę, + rodziców Krystynę i Romana Orszulik

Wtorek 16.07.2019 r. – NMP z Góry Karmel

8.00  Do MB Szkaplerznej w intencji żywych i zmarłych członków Szkaplerza Karmelitańskiego

Środa 17.07.2019 r.

18.00  za + Cecylię Barciańską-Bem od Haliny i Damiana Biela z Jasienicy i od Moniki i Radosława Zagórskich z Grodźca

Czwartek 18.07.2019 r. – św. Szymona z Lipnicy

18.00  za + Krystynę Pawlik w 31 rocz. śmierci, + rodzeństwo Ryszarda i Aleksandrę i + rodziców

Piątek 19.07.2019 r.

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za Czcicieli Bożego Miłosierdzia

Sobota 20.07.2019 r.

13.00  ślub rzymski: Justyna Masztalerz – Jarosław Haduch

18.00  Do Miłosierdzia Bożego MB Miłosierdzia i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Barbary Wacławik z okazji 70 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Niedziela 21.07.2019 r. – 16 Niedziela Zwykła

8.00  za + Martę Płonka w 17 rocznicę śmierci i + z rodzin Płonka, Grygierek

10.30  za + męża Zygfryda Stuchlik w 9 rocznicę śmierci

7.07.2019

Niedziela 7.07.2019 r. – 14 Niedziela Zwykła

8.00  za + Krystynę Kiełbasa, Marię Kiełbasa, Zdzisława Kubicę i + z rodzin Kiełbasa, Kubica i Niemczyk

10.30  za + Bolesława Major w 19 rocz. śmierci, żonę Gertrudę i + z rodziny z obu stron

Poniedziałek 8.07.2019 r. – św. Jana z Dukli

18.00  Do Miłosierdzia Bożego MB Miłosierdzia i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Elżbiety Palka z okazji 87 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Wtorek 9.07.2019 r.

8.00  za + Emilię i Alojzego Szymiczek, brata Zbigniewa, + dziadków i pokrewieństwo

Środa 10.07.2019 r.

18.00  za + Stanisława Kanika, + rodziców z obu stron i Karola Gabzdyl

Czwartek 11.07.2019 r. – św. Benedykta

18.00  za + rodziców Annę i Karola Klocek, + dziadków Brzóska i Klocek

Piątek 12.07.2019 r. – św. Brunona z Kwerfurtu

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Jadwigę Staś, + rodziców i braci

Sobota 13.07.2019 r.

8.30  różaniec fatimski

9.00  Msza św. do MB Fatimskiej za chorych i cierpiących Parafian i wszystkich czcicieli MB Fatimskiej

18.00  za + Alfreda Hawełka z okazji urodzin, córkę Marię, zięcia Henryka,  + pokrewieństwo Bierski, Hawełka i dusze opuszczone

Niedziela 14.07.2019 r. – 15 Niedziela Zwykła

8.00  za + Michalinę i Władysława Rubys z okazji urodzin, za syna Władysława, synową Halinę, wnuka Andrzeja, córkę Wiktorię, zięcia Romana, za + z rodziny Rubys, Gunia i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Renaty i Marka Zatorskich z okazji 25 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

13.30  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny Janik z okazji 85 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

30.06.2019

Niedziela 30.06.2019 r. – 13 Niedziela Zwykła

  8.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane

           łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Edyty i Marcina Wacławik

           z okazji 10 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.30  Msza św. do św. Krzysztofa za kierowców i podróżujących

Poniedziałek 1.07.2019 r.

18.00  za + rodziców Joannę i Alojzego Kowal, 4 córki, wnuka Czesława i + zięciów

Wtorek 2.07.2019 r.

  8.00  za  Parafian

Środa  3.07.2019 r. – św. Tomasza Apostoła

18.00  za + Franciszka Brychcy, żonę Annę i za + z rodziny z obu stron

Czwartek 4.07.2019 r. – I czwartek miesiąca – św. Elżbiety Portugalskiej

18.00  za + Antoninę i Antoniego Strządała, syna Czesława, Małgorzatę i Karola Kabiesz

          – nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 5.07.2019 r. – I piątek miesiąca

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.45  nabożeństwo do najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00  za + Piotra Lorynowicz z ok. urodzin i za + Ludwika Fath w 2 rocznicę śmierci

Sobota 6.07.2019 r. – I sobota miesiąca – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

  8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 6)

           nabożeństwo do Matki Najświętszej

  9.00  objazd chorych

18.00  za + Mirosława Pryczek, + rodziców i dziadków

Niedziela 7.07.2019 r. – 14 Niedziela Zwykła

8.00  za + Krystynę Kiełbasa, Marię Kiełbasa,

         Zdzisława Kubicę i + z rodzin Kiełbasa, Kubica i Niemczyk

10.30  za + Bolesława Major w 19 rocz. śmierci, żonę Gertrudę i + z rodziny z obu stron

23.06.2019

Niedziela 23.06.2019 r. – 12 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Małgorzatę Sitek od sąsiadów

10.30  za + Edwarda Balas w 15 rocz. śmierci, + rodziców Annę i Augustyna Balas

           i teścia Alojzego

Poniedziałek 24.06.2019 r. – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

18.00  za + Helenę i Andrzeja Bajtek w rocznicę śmierci

Wtorek 25.06.2019 r.

  8.00  za + Bronisława Stuchlik w dniu urodzin

Środa 26.06.2019 r.

18.00  za + Zofię Zgłobicką w 3 rocznicę śmierci i + z rodziny Trzeciak

Czwartek 27.06.2019 r. – św. Cyryla Aleksandryjskiego

18.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

Piątek 28.06.2019 r. – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Małgorzatę Sitek w 1 rocznicę śmierci

Sobota 29.06.2019 r. – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

12.00  ślub rzymski: Angelika Zatorska – Marcin Konsek

18.00  za + Miroslawa Krzempek w 6 rocznicę śmierci, za ojca Ludwika, teścia Alfonsa

           i  + Jadwigę Herman

           chrzest:

Niedziela 30.06.2019 r. – 13 Niedziela Zwykła

  8.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane

           łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Edyty i Marcina Wacławik

           z okazji 10 rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.30  Msza św. do św. Krzysztofa za kierowców i podróżujących

16.06.2019

Niedziela 16.06.2019 r. – Uroczystość Najświętszej Trójcy

  8.00  za + rodziców Zofię i Alojzego Gunia z okazji urodzin, + synów Eugeniusza, Bronisława

           Czesława, synowe Renatę, Halinę, + z rodzin Gunia, Rybus i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  za + ks. Proboszcza Jerzego Hermaisa w 13 rocznicę śmierci

                + ks. Proboszcza Antoniego Gorczyka w 12 rocznicę śmierci

                            WYSTĘP CHÓRU  „LIRA” z  KARWINY- DARKOWA

Poniedziałek 17.06.2019 r. – św. Alberta Chmielowskiego

17.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży

18.00  za + Annę i Alojzego Parchański i 2 synów

Wtorek 18.06.2019 r. – św. Elżbiety

  8.00  za Parafian

Środa 19.06.2019 r. – św. Romualda

  8.00  Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego

18.00  za + Jadwigę Tomaszczyk, męża Pawła i + z pokrewieństwa

Czwartek 20.06.2019 r. – Uroczystość Bożego Ciała

  8.00  za + Alojzego Palka i + z rodziny

         PROCESJA  BOŻEGO  CIAŁA

10.30  za + Cecylię Barciańską-Bem (30 dniowa)

Piątek 21.06.2019 r. – św. Alojzego Gonzagi

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  za + Władysława Matuszek, żonę Bronisławę, 3 synów, synową i + z rodziny Matuszek,

           Grędziok, Orszulik i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 22.06.2019 r.

  8.00  za + Hildegardę Wituła (30 dniowa)

18.00  za + Jana Choromański z okazji imienin, Helenę i Józefa Jojko, Edwarda i Wincentynę

           Choromański i Annę Hetman

Niedziela 23.06.2019 r. – 12 Niedziela Zwykła

  8.00  za + Małgorzatę Sitek od sąsiadów

10.30  za + Edwarda Balas w 15 rocz. śmierci, + rodziców Annę i Augustyna Balas

           i teścia Alojzego

9.06.2019

Niedziela 9.06.2019 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  8.00  za + Ludwika i Łucję Herman, córkę, 2 synów, synową, 2 zięciów i wnuka,

           za + z rodzin Herman i Balas

10.30   za + Stanisława Staniek, zięcia Józefa, Annę i Pawła Staniek i + z rodziny

Poniedziałek 10.06.2019 r. – NMP Matki Kościoła

18.00  za + Jana Kąsek, żonę Wiktorię, + rodziców i pokrewieństwo z obu stron

Wtorek 11.06.2019 r. – św. Barnaby Apostoła

  8.00  za  Parafian

Środa 12.06.2019 r.

18.00  za + Jana Gabryś, synów Leszka, Mirosława, za + Marię i Józefa Szymiczek

           + Stefanię i Franciszka Janik

Czwartek 13.06.2019 r. – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego kapłana

 św. Antoniego – Parafialny Dzień Chorych 

  8.30  różaniec fatimski

  9.00  Msza św. do MB Fatimskiej za wszystkich chorych i cierpiacych Parafian

           za czcicieli Matki Bożej Fatimskiej

18.00  za + Andrzeja Kubowicz od chrzestnych

Piątek 14.06.2019 r. – Bł. Michała Kozala

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

18.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo

           dla Mai Gajda z okazji 3 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Sobota 15.06.2019 r. –Bł. Jolanty

12.00  ślub rzymski: Patrycja Malik – Mariusz Staroń

18.00  za + Jadwigę Herman w 3 rocz. śmierci, Kazimierę Mikociak, + teściów Łucję i Ludwika

           Herman, brata, szwagierkę, 4 szwagrów i Miroslawa Krzempek

Niedziela 16.06.2019 r. – Uroczystość Najświętszej Trójcy

  8.00  za + rodziców Zofię i Alojzego Gunia z okazji urodzin, + synów Eugeniusza, Bronislawa

           Czesława, synowe Renatę, Halinę, + z rodzin Gunia, Rybus i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  za + ks. Proboszcza Jerzego Hermaisa w 13 rocznicę śmierci

                + ks. Proboszcza Antoniego Gorczyka w 12 rocznicę śmierci

                            WYSTĘP CHÓRU z DARKOWA

2.06.2019

Niedziela 2.06.2019 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  8.00  za + Alojzego i Gertrudę Czylok, Julię Czylok, Jana Lazara i żonę Emilię

10.30  za + Helenę Szczypka w 15 rocz. śmierci, męża Ludwika i + z rodziny Gawlas i Szczypka

Poniedziałek 3.06.2019 r.

18.00  za + Józefa Gaszczyk, żonę Irenę i syna Zbigniewa

Wtorek 4.06.2019 r.

  8.00  za  Parafian

Środa 5.06.2019 r.

18.00  za + Andrzeja Kubowicz w 4 rocznicę śmierci, + rodziców i teścia Jana

Czwartek 6.06.2019 r. – I czwartek miesiąca

18.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane

           łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Piotra Hansel z okazji

           60 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

           – nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 7.06.2019 r. – I piątek miesiąca

17.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.45   nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00  za + Krystynę Zamojską, + rodziców i dusze opuszczone

Sobota 8.06.2019 r. – św. Jadwigi Królowej

                Święcenia diakonatu Br. Karmela

w klasztorze O. Franciszkanów  w  Katowicach –  Panewnikach

18.00  za + Gertrudę Stuchlik, męża Teodora, 3 synów, wnuka Grzegorza i zięcia Zbigniewa

Niedziela 9.06.2019 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  8.00  za + Ludwika i Łucję Herman, córkę, 2 synów, synową, 2 zięciów i wnuka,

           za + z rodzin Herman i Balas

10.30  za + Stanisława Staniek, zięcia Józefa, Annę i Pawła Staniek i + z rodziny

=====================================================================

26.05.2019

INTENCJE  MSZALNE

Niedziela 26.05.2019 r. – 6 Niedziela Wielkanocna – Dzień Matki

  8.00  za + Henryka Sobaszek w dniu urodzin, + Emilię Żyła i Dominika Soboszek

10.30  za + Marcina Balcerak z okazji urodzin, za + Edwarda Gęborys i + z rodziny z obu stron

15.00  nabożeństwo majowe

Poniedziałek 27.05.2019 r. – Dni Krzyżowe

17.00  za + Zofię i Józefa Pieczonka i + dziadków

          – nabożeństwo majowe przy krzyżu na ul. Młynarskiej

Wtorek 28.05.2019 r. – Dni Krzyżowe

  8.00  za + Zbigniewa Bojda w 1 rocznicę śmierci

           – nabożeństwo majowe przy krzyżu misyjnym

Środa 29.05.2019 r. –  św. Urszuli Ledóchowskiej – Dni Krzyżowe

17.00  za + Jadwigę Penkala

          – nabożeństwo majowe przy krzyżu w Jarząbkowicach u P. Gałuszka

Czwartek 30.05.2019 r. – św. Jana Sarkandra

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

           – nabożeństwo majowe

Piątek 31.05.2019 r. – święto Nawiedzenia NMP

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, litania loretańska

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.00  za + Jana Malich, żonę Gertrudę, Pawła Jegierskiego, żonę Alojzę, córkę Janinę,

           + Janusza Stańczyka i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 1.06.2019 r. – św. Justyna – Dzień Dziecka – I sobota miesiąca

  8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 5)

           – nabożeństwo do Matki Najświętszej

  9.00  objazd chorych

18.00  za + Herminę Pryczek, męża Tadeusza, syna Mirosława i + dziadków

Niedziela 2.06.2019 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  8.00  za + Alojzego i Gertrudę Czylok, Julię Czylok, Jana Lazara i żonę Emilię

10.30  za + Helenę Szczypka w 15 rocz. śmierci, męża Ludwika i + z rodziny Gawlas i Szczypka

=================================================================

19.05.2019

Niedziela 19.05.2019 r. – 5 Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza

  8.00  za + Annę Niemczyk w 19 rocznicę śmierci, męża Alojzego, + rodziców z obu stron,

           + Krystynę Kiełbasa i Zdzisława Kubicę

10.30  za + Jana Czakon w 25 rocznicę śmierci i żonę Agnieszkę

15.00  nabożeństwo majowe

Poniedziałek 20.05.2019 r.

17.00  za + Stefanię Labza, + męża , rodziców i brata

          – nabożeństwo majowe

Wtorek 21.05.2019 r. – sw. Jana Nepomucena

  8.00  za + Romana Strządała z okazji urodzin

          – nabożeństwo majowe

Środa 22.05.2019 r.

17.00  za + Mariannę i Stanisława Balcerczyk, + dziadków z obu stron i + rodzeństwo

           – nabożeństwo majowe

Czwartek 23.05.2019 r.

17.00  za + Zbigniewa Szymiczek, zięcia Stanisława Wester i + rodziców z obu stron

          – nabożeństwo majowe

Piątek 24.05.2019 r. – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, litania loretańska

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.00  za + Bronisławę i Edwarda Grygierek, Eugenię i Franciszka Bojda i syna Bolesława

Sobota 25.05.2019 r.

17.00  za + Zbigniewa Zatorski w 6 rocz. śmierci, za + z rodziny Stuchlik i Zatorski

          – nabożeństwo majowe

Niedziela 26.05.2019 r. – 6 Niedziela Wielkanocna – Dzień Matki

  8.00  za + Henryka Soboszek w dniu urodzin, + Emilię Żyła i Dominika Soboszek

10.30  za + Marcina Balcerak z okazji urodzin, za + Edwarda Gęborys i + z rodziny z obu stron

15.00  nabożeństwo majowe

===========================================================

12.05.2019

Niedziela 12.05.2019 r. – 4 Niedziela Wielkanocna

  8.00  za + Teodora Żak w 11 rocznicę śmierci, + rodziców Jana i Helenę Żak

           i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  za + Emilię i Leona Brzezina, syna Henryka, Helenę Żywczok i + pokrewieństwo

15.00  nabożeństwo majowe

Poniedziałek 13.05.2019 r. – NMP Fatimskiej

  8.30  różaniec fatimski

  9.00  Do MB Fatimskiej za chorych i cierpiacych Parafian

Wtorek 14.05.2019 r. – św. Macieja Apostoła

  8.00  za + Helenę Jojko z okazji urodzin, męża Józefa, zięcia Jana Choromański,

           Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

          – nabożeństwo majowe

Środa 15.05.2019 r. – św. Zofii

17.00   za + babcię Zofię Frodl w dniu imienin od wnuczki Beaty z rodziną

           – nabożeństwo majowe

Czwartek 16.05.2019 r. – św. Andrzeja Boboli

17.00  za + Józefa Drabik, żonę Marię, syna Józefa i + z rodziny

           – nabożeństwo majowe

Piątek 17.05.2019 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, litania loretańska

           nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.00  za + Zygmunta Balas, żonę Gertrudę i + rodziców z obu stron

Sobota 18.05.2019 r.

17.00  za + Franciszka Zorychta w 8 rocznicę śmierci, + rodziców, teściów i + Krystynę Pawlik

           – nabożeństwo majowe

Niedziela 19.05.2019 r. – 5 Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza

  8.00  za + Annę Niemczyk w 19 rocznicę śmierci, męża Alojzego, + rodziców z obu stron,

           + Krystynę Kiełbasa i Zdzisława Kubicę

10.30  za + Jana Czakon w 25 rocznicę śmierci i żonę Agnieszkę

15.00  nabożeństwo majowe

5.05.2019

Niedziela 5.05.2019 r. – 3 Niedziela Wielkanocna

  8.00  za + Franciszka Adamczyk w rocz. śmierci, żonę Stanisławę,

           za + z rodziny Adamczyk i Rychły

           – nabożeństwo majowe

10.30  za + Franciszka Michalczyk, Rozalię i Alojzego Wala, Jana i Marię Michalczyk,

           Lidię i Adama Dudek i + z pokrewieństwa

Poniedziałek 6.05.2019 r. – św. Apostołów Filipa i Jakuba

17.00  za + Irenę Gaszczyk, męża Józefa i syna Zbigniewa

           – nabożeństwo majowe

Wtorek 7.05.2019 r.

  8.00  za  Parafian

           – nabożeństwo majowe

Środa 8.05.2019 r. – Uroczystość św. Stanisława – głównego patrona Polski

17.00  za + Joannę Marekwica, 2 mężów, synową Jadwigę, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

            – nabożeństwo majowe

Czwartek 9.05.2019 r.

17.00  za + Leona Janota w 1 rocz. śmierci, żonę Helenę, za + z rodzin Janota i Kanafek

           – nabożeństwo majowe

Piątek 10.05.2019 r.

16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu

          modlitwa różańcowa, litania loretańska

          nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00 za + Emilię Kalarus, męża Franciszka, córkę Joannę, 2 mężów, 2 synów, zięcia Edwarda

          i dusze opuszczone

Sobota 11.05.2019 r.

17.00  za + Małgorzatę Siemienik, + z rodziny Siemienik i Kopeć

           – nabożeństwo majowe

Niedziela 12.05.2019 r. – 4 Niedziela Wielkanocna

  8.00  za + Teodora Żak w 11 rocznicę śmierci, + rodziców Jana i Helenę Żak

           i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30  za + Emilię i Leona Brzezina, syna Henryka, Helenę Żywczok i + pokrewieństwo

15.00  nabożeństwo majowe

28.04.2019

Niedziela 28.04.2019 r. –  Niedziela Miłosierdzia Bożego – ODPUST  PARAFIALNY

  8.00  za + Gertrudę i Teodora Stuchlik, synów Zygfryda, Jana i Bronislawa, zięcia Zbigniewa

11.00  suma odpustowa:

           – za  Parafian i wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia

           – Do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo

             dla ks. Proboszcza z okazji 63 Urodzin

15.00  nieszpory odpustowe

Poniedziałek 29.04.2019 r. – św. Katarzyny

17.00  za + Annę Szlachta, męża Wincentego, + rodziców i rodzeństwo

Wtorek 30.04.2019 r. – Uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski

  8.00  za  Parafian

 Środa 1.05.2019 r. – św. Józefa Rzemieślnika

  8.00  za + Anielę i Krzysztofa Pyć, Mikołaja Pyć, Helenę, Zbigniewa i Eugenię Zgórskich

           i za + z rodziny

           – nabożeństwo majowe

Czwartek 2.05.2019 r. – św. Atanazego – I czwartek miesiąca

17.00  za + Franciszkę Szwarc, męża Michała, 2 córki, zięcia, 3 synów, 2 synowe, za + z rodziny

           Szwarc, Orszulik i dusze opuszczone

           – nabożeństwo majowe o powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 3.05.2019 r. – Uroczystość NMP Królowej Polski

  8.00  za + Józefa Mrowiec w 18 rocz. śmierci, + rodziców, teściów i + z rodziny

10.30  Msza św. do św. Floriana za strażaków z Jarząbkowic i Bąkowa i ich rodziny

15.00  nabożeństwo majowe

Sobota 4.05.2019 r. – św. Floriana – I sobota miesiąca

  8.00  Msza św. w intencji Czcicieli Matki Bożej (od Róży nr 4)

           – nabożeństwo majowe

14.00  ślub rzymski: Justyna Gądek – Tomasz Kawka

17.00  za + Annę Czakon, męża Roberta, zięcia Józefa, + z rodziny Herok, Czakon i Pawełek

Niedziela 5.05.2019 r. – 3 Niedziela Wielkanocna

  8.00  za + Franciszka Adamczyk w rocz. śmierci, żonę Stanisławę,

           za + z rodziny Adamczyk i Rychły

           – nabożeństwo majowe

10.30  za + Franciszka Michalczyk, Rozalię i Alojzego Wala, Jana i Marię Michalczyk,

           Lidię i Adama Dudek i + z pokrewieństwa

15.00  nabożeństwo majowe

21.04.2019

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO – 21.04.2019 r.

  7.45  Procesja Rezurekcyjna

  8.00  za + Jana Kraśniewicz z ok. urodzin i ziecia Andrzeja

10.30  za + Arkadiusza Krzempek, + Elfrydę i Jana Krzempek

PONIEDZIAŁEK  WIELKANOCNY – 22.04.2019 r.

  8.00   za  Parafian

10.30  Msza św. w intencji ks. Proboszcza z okazji 36 rocznicy święceń kapłańskich

Wtorek w oktawie Wielkanocy – 23.04.2019 r.

 17.00  za Parafian

Środa w oktawie Wielkanocy – 24.04.2019 r. – św. Grzegorza

17.00  za + Franciszka Figurę w 5 rocz. śmierci, Gertrudę i Józefa Brachaczek i syna Henryka

Czwartek w oktawie Wielkanocy – 25.04.2019 r. – św. Marka

17.00  Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego

Piątek w oktawie Wielkanocy – 26.04.2019 r.

16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu

           modlitwa różańcowa, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

17.00  za + rodziców Martę i Franciszka Grygierek, braci Jana, Piotra i + z rodziny Grygierek

Sobota w oktawie Wielkanocy – 27.04.2019 r.

17.00  za + Emila Janik w 17 rocz. śmierci, brata, bratową, 2 siostry, + rodziców Marię i Marcina

Niedziela 28.04.2019 r. –  Niedziela Miłosierdzia Bożego – ODPUST  PARAFIALNY

  8.00  za + Gertrudę i Teodora Stuchlik, synów Zygfryda, Jana i Bronislawa, zięcia Zbigniewa

11.00  suma odpustowa:

           – za  Parafian i wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia

           – Do Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny o zdrowie i Boże błogosławieństwo

             dla ks. Proboszcza z okazji 63 Urodzin

15.00  nieszpory odpustowe

14.04.2019

Niedziela 14.04.2019 r. – Niedziela Męki Pańskiej

8.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane

łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Alojzego Adamczyk z okazji

70 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.30  za + Helenę Jojko z okazji urodzin, męża Józefa, zięcia Jana Choromański,

Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

15.00  Gorzkie Żale

Wielki Poniedziałek 15.04.2019 r.

17.00  za + Teodora Konieczny, żonę Stefanię i + z rodziny

Wielki Wtorek 16.04.2019 r.

8.00  za  Parafian

Wielka Środa  17.04.2019 r.

17.00  Msza św. w intencji Szafarzy

WIELKI  CZWARTEK – 18.04.2019 r.

18.00  Msza św. Wieczerzy Pańskiej

WIELKI  PIĄTEK – 19.04.2019 r.

9.00  Droga  Krzyżowa

18.00  Liturgia Wielkiego Piątku

WIELKA  SOBOTA – 20.04.2019 r.

9.00, 12.00, 15.00 –  adoracja i święcenie pokarmów

18.00  Liturgia Wigilii Paschalnej

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO – 21.04.2019 r.

7.45  Procesja Rezurekcyjna

8.00  za + Jana Kraśniewicz z ok. urodzin i ziecia Andrzeja

10.30  za + Arkadiusza Krzempek, + Elfrydę i Jana Krzempek

PONIEDZIAŁEK  WIELKANOCNY – 22.04.2019 r.

8.00   za  Parafian

10.30  Msza św. w intencji ks. Proboszcza z okazji  36 rocznicy święceń kapłańskich

7.04.2019

Niedziela 7.04.2019 r. – 5 Niedziela Wielkiego Postu – rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych

8.00  za + Ludwika Hawełka w rocz. śmierci, żonę Hildegardę i Urszulę Cieślik

10.30  za + Stanisława Wejster z okazji urodzin

16.00  Gorzkie Żale i nauka stanowa dla mężczyzn

Poniedziałek 8.04.2019 r.

8.00  za  Parafian

10.00  Msza św. dla dzieci

18.00  za + Szymona Ogierman, żonę Marię, zięcia Jana i wnuka Grzegorza

Wtorek 9.04.2019 r.

8.00  za  Parafian

10.00  Msza św. dla dzieci

18.00  za + Irenę i Franciszka Hansel

Środa 10.04.2019 r. – zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych

8.00  za  Parafian

10.00  Msza św. dla dzieci

18.00  za + Helenę Janota z ok. urodzin, męża Leona, + z rodziny Janota i Kanafek

Czwartek 11.04.2019 r.

17.00  za + Agnieszkę Pietroniem, męża Alberta i synową Annę

Piątek 12.04.2019 r.

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00  Droga Krzyżowa

17.30  za + Emilię Kubieniec, 2 mężów, Czesława Kubicę, Cecylię i Józefa Czylok,

syna Bronisława i synową Krystynę

Sobota 13.04.2019 r.

17.00  za + Leona Orszulik, żonę Martę, + dziadków z obu stron, + Helenę i Teodora

Trzaskalik i dusze opuszczone

Niedziela 14.04.2019 r. – Niedziela Męki Pańskiej

8.00  Do Miłosierdzia Bożego, MB Miłosierdzia i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane

łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Alojzego Adamczyk z okazji

70 Urodzin, o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.30  za + Helenę Jojko z okazji urodzin, męża Józefa, zięcia Jana Choromański,

Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

15.00  Gorzkie Żale

31.03.2019

Niedziela 31.03.2019 r. – 4 Niedziela Wielkiego Postu

  8.00  za + Jadwigę Herman z okazji urodzin, + mamę Kazimierę Mikociak, + teściów Łucję i

           Ludwika Herman, brata, szwagierkę, 4 szwagrów i + Mirosława Krzempek

10.30  za + Franciszka Gawlas w 1 rocz. śmierci i za + z rodziny Gawlas i Szczypka

15.00  Gorzkie Żale i kazanie pasyjne

Poniedziałek 1.04.2019 r.

17.00  za + Wiktorię Kąsek, męża Jana, + rodziców i pokrewieństwo z obu stron

Wtorek 2.04.2019 r.

  8.00  za  Parafian

Środa 3.04.2019 r.

17.00  za + Jana Marekwica, żonę Joannę, synową Jadwigę, + rodziców i rodzeństwo z obu stron

Czwartek 4.04.2019 r. – I czwartek miesiąca

17.00  za + Ludwika Staniek, za + z rodzin Staniek i Hawełka

           nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 5.04.2019 r. – I piątek miesiąca

16.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.45  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.00  Droga Krzyżowa

17.30  za + Józefa Jojko w 37 rocz. śmierci, żonę Helenę, zięcia Jana Choromański,

           Edwarda i Wincentynę Choromański i Annę Hetman

Sobota 6.04.2019 r. – I sobota miesiąca

  8.00  Msza św. za Czcicieli Marki Bożej (od Róży nr 3)

           nabożeństwo do Matki Najświętszej

17.00  za + Różę Gorzałka, matkę Anastazję Drasyk w rocz. śmierci

Niedziela 7.04.2019 r. – 5 Niedziela Wielkiego Postu – rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych

  8.00  za + Ludwika Hawełka w rocz. śmierci, żonę Hildegardę i Urszulę Cieślik

10.30  za + Stanisława Wejster z okazji urodzin

16.00  Gorzkie Żale i nauka stanowa dla mężczyzn

==================================================