31.12.2017

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś przypada święto Świetej Rodziny. Modlimy sie za wszystkie rodziny naszej parafii, dla których święta Rodzina jest wzorem. Na zakończenie każdej Mszy św. przed wystawionym Najświętszym Sakramentem nabożeństwo dziękczynno –błagalne za każdą chwilę mijającego Roku Pańskiego 2017.
  2. W poniedziałek 1 stycznia w Nowy Rok uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to także Dzień Modlitwy o pokój na świecie. W sobotę 6 styczniaprzypada uroczystość Objawienia Pańskiego. W całym Kościele jest to Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. W tym dniu przypada 4 rocznica święceń biskupich oraz ingresu do katedry św. Mikołaja w Bielsku-Białej Ks. Bpa Romana Pindla. Modlimy sie w intencji naszego Pasterza oraz całej diecezji.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Zapraszam na okolicznościowe nabożeństwa ( w godzinach rannych). W sobotę o 8.00 Msza św. za + Bronisławę Matuszek od Róż Różańcowych. W przyszłą niedzielę 7 stycznia przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Podczas Mszy św. o 10.30 wystapi z kolędami chór AVE z Pruchnej.
  4. Bóg zapłać za posprzatanie kościoła i złożoną ofiarę Parafianom z ul. Golasowickiej, Objazdowej, Bąkowskiej 1, Jeżynowej, Kątek, Nowy Świat i Rolniczej2, aw nadchodzącym tygodniu poproszę o to Parafian z ul. Szkolnej 1-9