23.12.2018

GŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś 4 niedziela adwentu, jutro Wigilia. Zapraszam do udziału we Mszy św. o godz. 8.00, po Mszy św. będzie okazja do spowiedzi przed świętami Bożego Narodzenia.

 Wszystkich Parafian zapraszam do udziału w Pasterce, kolekta z Pasterki jak co roku przeznaczona jest na fundusz obrony życia. We wtorek obchodzimy uroczystość Narodzenia Pańskiego. Cieszymy się z narodzenia Zbawiciela i z tego, że nieustannie do nas przychodzi w Słowie Bożym i w sakramentach, otwierajmy dla Niego nasze serca, rodziny, pozwólmy Mu prowadzić nas drogą zbawienia.

  1. Od czwartku rozpoczynają się odwiedziny duszpasterskie, czyli kolęda. Udam się z Bożym błogosławieństwem do wszystkich domów naszej parafii. Nowych Parafian proszę o zgłaszanie kolędy najlepiej osobiście odpowiednio wcześniej. Plan kolędy umieszczony jest w gablotce przed kościołem, a także w gazetce parafialnejJezu Ufam Tobiei w internecieMsze św. w tygodniu w czasie kolędy odprawiane będą tylko rano.

  1. W piątek 28 grudnia, w święto Świętych Młodzianków zapraszam wszystkie dzieci

o godz. 9.00 na Mszę św. w ich intencji, a po Mszy św. będę udzielał dzieciom specjalnego błogosławieństwa. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30.

  1. W przyszłą niedzielę 30 grudnia obchodzimy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Niech Święta Rodzina z Nazaretu będzie natchnieniem prawdziwie chrześcijańskiego życia w naszych rodzinach. Będziemy się modlić w tym dniu za wszystkie rodziny naszej parafii.

  1. Bóg zapłać wszystkim przygotowującym kościół do świąt, a także za dary przynoszone na probostwo.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę Parafianom z ul. Szkolnej i Jarząbkowickiej, a w nadchodzącym tygodniu poproszę o to Parafian z ul. Pniwie, Łączna

i Główna 66

WSZYSTKIM  PARAFIANOM   ŻYCZĘ OBFITYCH  DARÓW  BOŻEJ  DZIECINY: ZDROWIA, WSZELKIEJ  POMYŚLNOŚCI, RADOŚCI,  BOŻEGO  POKOJU, W SERCACH  I W  RODZINACH – NIECH WAM BÓG BŁOGOSŁAWI  NA  CZAS ŚWIĄTECZNEGO WYPOCZYNKU  I NA  NOWY  ROK  2019