17.06.2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś przypada 11 niedziela zwykla. Wiosną i wczesnym latem z podziwem przyglądamy sięprzyrodzie budzącej się do życia, chociaż nie mamy na to żadnego wpływu. Niewidzialne siły działające w świecie roślinnym są znakiem Bożej troski o środowisko naturalne.  Podobnie ma się rzecz z Bożym działaniem w ludzkim życiu. Bezustannie i w tajemniczy dla nas sposób Bóg dokonuje dzieła zbawienia. Jego królestwo rozrasta się pośród nas, bo On jest Panem.

     Kolekta przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła ii w Krakowie.

  1. Piątek jest ostatnim dniem roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam wszystkie dzieci do spowiedzi już w czwartek od godz. 17.00, a w piątek na Mszę św. dziekczynną o godz. 8.00. Zapraszam także rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców. Wspólnie dziękować będziemy za przeżyty rok szkolny i prosić o Boże błogosławieństwo na czas wakacji.

  1. W przyszłą niedzielę 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

  1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę Parafianom z ul. Wiślańskiej, Sadowej i Łęgowej, a w nadchodzącym tygodniu poproszę o to Parafian z ul. Golasowickiej, Objazdowej, Bakowskiej 1,Jeżynowej, Kątek, Nowy Świat i Rolniczej 2