29.04.2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. W 5 niedzielę wielkanocną Jezus otwiera dla nas swoje ojcowskie ramiona, aby każdego przygarnąć do siebie. Chcemy uwielbić Go za dar odkupienia. Czujemy się jak winne latorośle i chcemy czerpać moc będąc mocno zjednoczeni ze Zmartwychwstałym.
  2. W poniedziałek 30 kwietnia z Hałcnowa wyrusza diecezjalna piesza pielgrzymka do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. Zakończenie pielgrzymki w czwartek 3 maja o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia i Mszą św.
  3. We wtorek 1 maja wspomnienie św. Józefa rzemieślnika, modlimy się o błogosławieństwo dla każdej ludzkiej pracy, zapraszam na Mszę św. o godz. 8.00 i na pierwsze nabożeństwo majowe. W czwartek przypada uroczystość NMP Królowej Polski (porządek Mszy św. niedzielny), w piątek św. Floriana – o godz. 17.00 Msza św. w intencji strażaków i ich rodzin. Przypada także I piątek i I sobota miesiąca, w sobote od godz. 9.00 objazd chorych i seniorów (proszę zgłaszać chorych w zakrystii)
  4. Bóg zaplać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę Parafianom z ul. Rolniczej, a w nadchodzącym tygodniu poproszę o to Parafian z ul. Żytniej i Kasztanowej.