8.04.2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1.   Dziś 2 niedziela wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego, a w naszej parafii odpust. Uwielbiamy Boga za jego Miłosierdzie, jakie okazał wszystkim ludziom. Niech uczestnictwo w Eucharystii pogłębi naszą wiarę i umocni wzajemną miłość, abyśmy na co dzień okazywali się ludźmi miłosierdzia.Dzisiejsza niedziela rozpoczyna obchody Tygodnia Miłosierdzia. Jest to zarazem święto patronalne Caritas. Kolekta przeznaczona jest na cele charytatywne.
  2. W poniedziałek 9 kwietnia obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesionaw tym roku z dnia 25 marca). Jest to Dzień Świętości Życia. Ofiara zebrana w tym dniu (do puszek) przeznaczona jest na Dom Matki i Dziecka.
  3. W przyszłą niedzielę 15 kwietnia przypada 3 niedziela wielkanocna, która obchodzona jest jakoNiedziela Biblijna.W tym dniu ofiarą zebraną do puszek wspomagamy Radio Diecezjalne Anioł Beskidów.
  4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożona ofiarę Parafianom z ul. Młynarskiej, Szczęśliwej, Dworskiej i Spokojnej, a w nadchodzącym tygodniu poproszę o to Parafian z ul. Żniwnej, Złotej, Srebrnej i Sportowej.